Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Cristiano Ronaldo gibi altılı bir paket alın: SIXPAD Abs Belt, daha az çabayla kas tonlama vaat ediyor (ama HİÇBİR çaba değil)

Cristiano Ronaldo gibi altılı bir paket alın: SIXPAD Abs Belt, daha az çabayla kas tonlama vaat ediyor (ama HİÇBİR çaba değil)

SIXPAD Karın Kemeri konsepti umut verici geliyor: egzersiz yapmadan günde 23 dakika karın korsesi takarak altılı bir paket yetiştirebilirsiniz. Ve SIXPAD bile 8 hafta sonra karın kası boyutunda% 12 iyileşme göreceğinizi belirtmesine rağmendengeli bir diyet ve egzersizin yanında, sadece 4 hafta sonra% 8'lik bir iyileşme görülürken, eminim birçok insan SIXPAD Abs kemerini takarak, bir gecede yıkama tahtası abs çıkaracaklarını düşüneceklerdir.


• Amazon İngiltere'de SIXPAD serisini satın alın

• SIXPAD serisini Amazon ABD'de satın alın

Birkaç haftalık kullanımdan sonra, SIXPAD'in iddialarını kanıtlamak veya reddetmek zor. Burada Pingtwitter'te defalarca bahsettiğimiz gibi, abs spor salonunda yapılır ve mutfakta ortaya çıkar, bu nedenle EMS kemerinin yuvarlak göbeğinizi kesikli altılı pakete dönüştürebileceğini düşünüyorsanız, bir hayal kırıklığı yaşarsınız.

Ancak, Facebook yayınınızda gezinirken koltukta oturduğunuzda ekstra kas aktivasyonu yapmak istiyorsanız, SIXPAD Abs Belt aslında maliyete ve oldukça önemli rahatsızlık düzeyine değebilir.


Bugünün en iyi SIXPAD EMS eğitmen fırsatları SIXPAD Unisex Ems Eğitmeni ... SIXPAD Kol Kemeri Amazon £ 210 GörüntüleTüm fiyatları görünSIXPAD Unisex Ems Abdominal ... SIXPAD Abs Fit 2 Amazon £ 219 GörüntüleTüm fiyatları görünSIXPAD Unisex Ems Abdominal ... SIXPAD Abs Kemer Amazon £ 346,80 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Sixpad Abs Kemer incelemesi

Bırak kaslarınız sizin için çalışsın


(Resim kredisi: SIXPAD)

SIXPAD cihazları, özellikle iyi şekillendirilmiş bir gövdeye sahip olan ve bu nedenle bir EMS antrenörünün reklamını yapmak için çok iyi bir kişi olan Cristiano Ronaldo'nun onayı sayesinde çevrimiçi olarak çok fazla çekişe sahip. Aslında, Ronaldo'nun SIXPAD web sitesinde söylediklerini dinlemeliyiz: 'Olağanüstü performans, günlük eğitimin sonucudur. Bu sihir değil. Bu kalıcılık. '

Bu kilit nokta ve birçok insanın hızlı (veya herhangi bir) sonuç görmemesinin ana nedenidir: SIXPAD Abs Belt yalnızca karın kaslarınızı bombaladığınızda çalışır.her günuzun bir süre için. SIXPAD Karın Kemerini üç hafta boyunca haftada iki kez kullanırsanız, karın kaslarınızın boyutunda herhangi bir değişiklik görmezsiniz, garanti ederim. Karın kası antrenmanınıza çaba ve zaman verirseniz, yapabilirsiniz.


 • En iyi ev jimnastiği ekipmanları: bir ev spor salonu inşa etmek için ULTIMATE rehberiniz
 • El dezenfektanı nereden alınır: burada hala alkol jeli satın alabileceğiniz yer

Sixpad Abs Kemer incelemesi

SIXPAD Abs Belt oldukça büyük bir cihazdır

(Resim kredisi: SIXPAD)

SIXPAD Abs Belt: tasarım

SIXPAD Abs Belt büyük düz bir kutuda geliyor ve ne kadar büyük olduğuna şaşırdım. Bir düşünün, SIXPAD Abs Belt'in oblikler de dahil olmak üzere abs'inizin tamamını çalıştırması gerektiğinden büyük boyut anlaşılabilir ve bu kapsayacak geniş bir alandır. Aynı zamanda iki boyutta (orta ve büyük) gelir, bu nedenle daha büyükseniz (herhangi bir şekilde), tüm alanların düzgün şekilde kaplandığından emin olmak için daha büyük kayışı tercih edebilirsiniz.

Karın kaslarını SIXPAD Karın Kemeri ile çalışmak oldukça basittir, ancak ilk kullanımdan önce jel tabakalarını kemerin arkasına uyguladığınızdan emin olun. Kutuda bir kullanım kılavuzu var, ancak genel olarak kemeri, karın kaslarınızı tamamen kaplayacak şekilde takın. Roket bilimi değil, gerçekten.


'+' Düğmesine uzun basmak, makineyi birinci güç seviyesinde çalıştırır. Toplamda 20 (!) Güç seviyesi var ve kemeri kullandığım birkaç hafta içinde yalnızca beşinci seviyeye çıkabildim, bu yüzden iyileştirme için bolca yer var (benim tarafımdan). Seanslar 23 dakika sürüyor ve bu arada istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz, kemeri kullanmanın temel faydalarından biri.

• SIXPAD Abs Belt'i doğrudan SIXPAD'den alın

Daha da iyisi, eğitim modundayken SIXPAD Abs Belt'e herhangi bir kablo takılmasına gerek yoktur, böylece özgürce hareket edebilirsiniz. Abs Belt, Bluetooth ve SIXPAD uygulaması kullanılarak telefonunuza bağlanabilir. SIXPAD uygulaması oldukça büyüktür (Android'de 350 MB) ve Google Play Store'da da iyi bir nedenden ötürü en çok oy alan uygulama değil.

Uygulama aracılığıyla egzersiz seansları başlatabilir ve kemerin gücünü de kontrol edebilirsiniz. Yani kemer ve uygulama birbirine bağlanırsa: Her seansta ikisini eşleştirmek için epeyce denemem gerekti ve çoğu zaman birkaç denemeden sonra tamamen pes ettim. Öte yandan, uygulamayı kayıt olmadan kullanabilirsiniz, bu nedenle istemiyorsanız herhangi bir kişisel ayrıntı vermenize gerek yoktur.

Neyse ki, SIXPAD Abs Belt'in çok sık şarj edilmesi gerekmiyor, günde bir kez kullanım sıklığı göz önüne alındığında, yalnızca ayda bir kez şarj etmeniz gerekecek, oldukça iyi. Şarj portu, Karın Kayışının önündeki küçük kontrol ünitesinin altında, küçük bir plastik kapağın altında bulunur. Bu kapağı biraz gevşek buldum ve çoğu zaman geri geldi, ancak Abs Kemerini yalnızca bir kez şarj etsem de, bu yüzden kapağı çok sık geri aldığımı söyleyemem.

Sixpad Abs Kemer incelemesi

SIXPAD Abs Belt ile antrenman yaparken hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz

(Resim kredisi: SIXPAD)

Sixpad Abs Belt: Nasıl çalışır ve işe yarar mı?

SIXPAD web sitesinde SIXPAD sisteminin teknik nüanslarını ayrıntılandıran bir bölüm var, ancak kısaca, elektriksel kas stimülasyonu (veya kısaca EMS) cihazları, kaslara küçük elektriksel impulslar gönderiyor ve bu da, bu dürtüler.

Söz konusu sayfaya göre, 'normal fiziksel aktivite,% 70'i uykuda bırakarak kas liflerinin yaklaşık% 30'unu kullanır. EMS, bu hareketsiz lifleri etkili bir şekilde hedefleyebilir ve uyarabilir. ' Yine, bu iddiaları kanıtlamak / çürütmek gerçekten zor olurdu ve yukarıdaki ifadede bile 'yaklaşık% 30' gibi kelimeler kullanıldı, bu yüzden% 70 kas stimülasyonu hakkında şüphelerim var.

SIXPAD Abs Belt'i kullanmak kesinlikle karın kaslarınızda hissedilebilir. Beşinci güç ayarına gittim ve karın kaslarım yarın yokmuş gibi zıplıyordu. Antrenman seansından sonra, antrenmanı kaslarımda hissedebiliyordum, belki de asılan bir bacak kaldırma / ab rollout seansı yaptıktan sonra olduğu kadar yoğun değil, ama sadece vücudumun etrafına bir kemer sarılı oturduğumu düşünürsek, çok da kötü değil.

İddialara gelince ('sadece 4 hafta sonra% 8'lik bir iyileşme görüldü') söylemek zor. Kas kütlesindeki% 8'lik artışı nasıl ölçersiniz? % 14 vücut yağ indeksine sahibim -Tanita BC-401 vücut kompozisyonu monitörü- yani karın kaslarım biraz görünür, ancak% 8'lik bir artış görecek kadar görünmez.

 • En iyi banyo tartıları: yaz plaj bedeninizi çağırmak için vücut monitörleri… veya sadece kilonuzu kontrol etmek için
 • En iyi Fitbit: Hangi Fitbit fitness takipçisi veya akıllı saat sizin için en iyisi?
 • En iyi koşu saati: Koşu, spor salonu, egzersiz, bisiklet ve daha fazlası için en iyi fitness saatleri

Sixpad Abs Kemeri: Bir tane almalı mıyım?

SIXPAD Abs Belt, altı paket cennetine giden tek yönlü biletiniz olmayabilir, ancak yine de abs eğitimi için iyi bir ücretsiz cihazdır. Gibi eğitim ve dinlenme cihazlarının aksineTheragun G3, SIXPAD Abs Belt'i kullanmak herhangi bir anında sonuç vermez ve herhangi bir sonuç görmek istersenizhiç, onu sağlıklı bir diyet ve gerektiği gibi uygun karın kası eğitiminin yanı sıra ek bir eğitim aracı olarak kullanmanız gerekir.

SIXPAD Abs Belt'i kullandığım birkaç kederim vardı, bunlardan bazılarına üretici tarafından yardımcı olabilirdi, bazılarına ise muhtemelen yardım edemezdi. Birincisi, soğuk Karın Kemerini Ocak ayında, zaten üşüdüğünüzde takmak eğlenceli bir deneyim değildi. Kayışı kullanmadan önce biraz ısı uygulamanın bir yolu olsaydı, bu harika olurdu, ancak anlıyorum ki böyle bir teknoloji mevcut olsa bile, aksi takdirde mükemmel pil ömrünü tehlikeye atabilir.

İkinci olarak, SIXPAD Abs Belt - ve tüm SIXPAD cihazları - plastik bir tahtada (ürünle birlikte verilir) saklanmalıdır, böylece kontak jelleri daha uzun süre taze kalır. Ancak her kullanımdan sonra kemeri tekrar tahtaya taksanız bile, günlük kullanımı göz önünde bulundurarak, yine de en azından ayda bir kez jel tabakalarının bir kısmını değiştirmeniz gerekir.

Sixpad Abs Kemer incelemesi

SIXPAD'in felsefesi: Arkanıza yaslanın ve EMS'nin işini huzur içinde yapmasına izin verin

(Resim kredisi: SIXPAD)

SIXPAD uygulaması, hem kullanıcı arayüzü hem de bağlantı açısından bazı TLC'leri de kullanabilir. Uygulama ve kemer çoğu kez, sinir bozucu olan birden fazla denemeden sonra bile birbirini bulamıyordu. Yaptılarsa, kemerin farklı alanlarını (ana panel / eğik alan) kontrol edebilir, ilerlemenizi görebilir ve eğitim planları oluşturabilirsiniz.

• SIXPAD Abs Belt'i doğrudan SIXPAD'den alın

SIXPAD Karın Kemeri'ni olduğu gibi alırsanız, en iyi şekilde çalışan ücretsiz bir karın kası egzersiz cihazıdır, yine de karın kası egzersizi için biraz çaba sarf ederseniz, özellikle size söyleneni yaparsanız ve SIXPAD Abs kullanırsanız, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Daha uzun bir süre için her gün kemer.

Yüksek fiyat göz önüne alındığında, tam SIXPAD Abs Belt yerine bir SIXPAD Abs Fit 2 veya hatta bir SIXPAD Abs Fit almanızı öneririm, bu size bir yığın para tasarrufu sağlayabilir ve tüm kaçırdığınız eğik eğitmen, bu fazladan 100 £ / 100 $ değerinde olmayabilir. Bu parayı çok yakında yedek jel tabakalarına harcayacaksınız.

Bugünün en iyi SIXPAD EMS eğitmen fırsatları SIXPAD Unisex Ems Eğitmeni ... SIXPAD Kol Kemeri Amazon £ 210 GörüntüleTüm fiyatları görünSIXPAD Unisex Ems Abdominal ... SIXPAD Abs Fit 2 Amazon £ 219 GörüntüleTüm fiyatları görünSIXPAD Unisex Ems Abdominal ... SIXPAD Abs Kemer Amazon £ 346,80 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Bowflex Selecttech 1090i dambıl incelemesi: dambılların Rolls Royce'u
 • En iyi ağırlıklar: evde kullanabileceğiniz en iyi dambıllar
 • Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: yeni ev spor salonu temel ağırlığınız
 • En iyi kettlebellkilo kaybı, tüm vücut egzersizleri ve her şeyi sıkılaştırmak için
Bugünün En Ucuz vegan ve peynir altı suyu Protein Tozu Fiyatları USN Peynir Altı Suyu Protein Tozu: Mavi ... USN Blue Lab 100% Whey Amazon £ 36.99 GörüntüleTüm fiyatları görünOptimum Nutrition Gold ... Optimum Beslenme Altın Standardı Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Daha İyi Peynir Altı Suyu. Peynir altı suyu ... Bio-Synergy Whey Better Amazon £ 38.39 £ 28.86 GörüntüleTüm fiyatları görünPerformans Protein tozu ... Form Performance Protein Selfridges £ 26 GörüntüleTüm fiyatları görünVega Temiz Protein Fabrikası ... Vega Temiz Protein Amazon £ 23,63 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz