Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Evde güçlenin: fitness modeli Alex Crockford'un en iyi ev egzersiz setini seçmesi ve nasıl kullanılacağı

Evde güçlenin: fitness modeli Alex Crockford'un en iyi ev egzersiz setini seçmesi ve nasıl kullanılacağı

Evde daha güçlü olmak istiyorsanız, Alex Crockford tam size göre. Daha gelişmiş bir Joe Wicks gibi. Spor salonlarının ülkeyi kapatıp kapattığına dair korkunç haberlerden bu yana, fitness fanatikleri egzersiz rutinlerinde giderek daha yaratıcı hale geliyorlar. Yukarıda belirtilenlerdenJoe Wicks’in beden eğitimi derslerisabahları güneş parlarken bahçe temelli HIIT seanslarına, ulus toplu olaraken iyi ev egzersizi, forma girmek ve ruh halini olumlu tutmak.


Alex CrockfordBaşarılı bir fitness modeli ve #CROCKFIT uygulamasının arkasındaki adam, insanların harika bir şekle girmesine yardımcı olma konusunda sağlam bir geçmişe sahip ve bir ev egzersizinin bir spor salonunda yapabileceğiniz bir şey kadar etkili olabileceğini iddia ediyor.

& ldquo; Müşterilerime yeni bir spor programına başladıklarında sık sık ev işleri yapmalarını sağlarım, bu yüzden spor salonuna girememeniz, sizi hedeflerinizi takip etmekten veya yenilerini belirlemekten alıkoymamalıdır, & rdquo; Alex diyor.

Aşağıda Alex’in en iyi beş parçasının bir koleksiyonu bulunmaktadır.en iyi ev spor salonu ekipmanıve her birinden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı. Fitness ile ilgili ürünlerin bu günlerde izini sürmenin taze yumurta kadar zor olduğunu bildiğimizden, söz konusu ürünleri satın alabileceğiniz bazı bağlantılar da ekledik.

Kendinizi şuraya götürünUygulama mağazasıveya play.google.com/store/apps/detailsAlex'in ücretsiz egzersiz rutinlerinden yararlanmak için CROCKFIT uygulamasını şimdi indirin.


  • En iyisiNintendo Switch fitnesskilo verme oyunları
  • En iyi ev boks antrenmanı

1. Kettlebell'ler

(Resim kredisi: Bowflex)

Bu nedenle, aşağıdaki kılavuzlarda bulunanların çoğu şu anda tükendi. Birleşik Krallık için bir liste hazırladıkHala satın alabileceğiniz en iyi ev spor salonu ekipmanı.


Ayrıca en iyi ev jimnastiği ekipmanlarının favori perakendecilerimize de göz atabilirsiniz:

Fitness Superstore'da (İngiltere) ev spor salonu satın alın


Wolverson'da (İngiltere) ev spor salonu satın alın

• Amazon'da (İngiltere) ev spor salonu satın alın

• Best Buy'da (ABD) ev spor salonu alışverişi

• Dick's Sporting Goods'ta (ABD) ev spor salonu satın alın


& ldquo; Bir kettlebell olmazsa olmaz! Evrenseldirler, güç, kas ve esneklik oluşturmak için harikadırlar. Ama olay şu ki, sadece sallanmak için olduklarını varsayarak çoğu insanın bilmediği hemen hemen tüm vücut üzerinde çalışmak için kullanılabilirler & rdquo; Alex açıklıyor.

Evet, bu çok yönlü ekipman, vücudunuzdaki her bir kas durmak için çığlık atana kadar kıvrılabilir, kavranabilir, fırlatılabilir ve bastırılabilir. Alex, temel kettlebell egzersizlerinin şunları içerdiğini söylüyor: temel bilgilerle başlamak için kadeh ağız kavgası, akciğerler, presler ve çekmeler. Tüm bunların bir güç ve kas kazanımının yanı sıra ciddi bir kalori yakımı ile sonuçlandığını iddia ediyor.

En iyi ipucu: Burada mutlak bir acemiyseniz, hafif bir kettlebell ile başlayın, ancak ilerleme kaydetmeye başladığınızda başka, daha ağır & lsquo; zil satın alın. Bu, yeni kas inşa etmek için gerekli olan kademeli ağırlık yüklemesine yardımcı olacaktır.

JaxJox KettlebellConnect'in kettlebell için yaptığı gibi, Bowflex SelectTech'in dambıllar için yaptığı gibi, tek bir kullanışlı, biraz hantal bir birimde düzgün bir ağırlık dağılımına sahip olmaları ve ilerlemeleri biraz daha hızlı ve kolay hale getirmeleri gibi bir şey.

  • İşte bizimJaxJox KettlebellConnect'in incelemesi
  • Şimdi bazılarıen iyi kettlebells(belki) satın alabilirsin
  • Yeni başlayanlar için en iyi kettlebell egzersizitam burada

2. Halterler

(Resim kredisi: Getty Images)

& ldquo; Tüm müşterilerime evde bir dizi halter almalarını tavsiye ediyorum, çünkü ağız kavgası, bastırma ve çekme gibi bileşik egzersizlerini gerçekleştiriyorsunuz, ayrıca bunlar vücudunuzun alanlarını izole ederek güç oluşturmaya yardımcı olacak olağanüstü bir araç. kas, biseps bukleleri, triseps uzantıları ve lateral yükselmeler gibi & rdquo; Alex açıklıyor

Dahası, fitness uzmanlarından çok sayıda dambıl antrenmanımız var, bu fazla izolasyon flabını anında kaya gibi sert kasa dönüştürdüğünüzü görmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantılara göz atın.

Alex Crockford evde çalışıyor, söyleyebilir misin?

(Resim kredisi: Alex Crockford)

3. Bir süspansiyon eğitmeni (bunları TRX olarak biliyor olabilirsiniz)

(Resim kredisi: Auster Fitness)

'Bir süspansiyon eğitmeni, onu evde veya hareket halindeyken kolayca tutabileceğiniz kadar hafif ve küçük bir ekipmandır - sadece takabileceğiniz güvenli bir yere sahip olduğunuzdan emin olun. Standart vücut ağırlığı eğitimini başka bir seviyeye taşır, egzersizleri daha yoğun hale getirmenize yardımcı olur ve dengeleyici bir unsur ekler. Örneğin, bir ayağı ona bağlanmış bir hamle & rdquo; Alex açıklıyor.

Bilen adamımıza göre, bir süspansiyon eğiticisinin en büyük yararı, sağladığı ek istikrarsızlıktır. Örneğin bir göğüs presi yapıyorsanız, sadece her şeyi dengede tutmak için vücudunuzun üst kısmında daha fazla kas çalıştırır ve yerde normal bir şınavdan çok daha fazla egzersiz sunar.

Her zaman olduğu gibi, çok çeşitli seçeneklerle karşınızdayızTRX tarzı eğitim çalışmaları, Hem dekayışların kendilerine daha ucuz alternatifler.

Alex gibi çık ve koş. Ama nippy olursa diye bir gömlek giy

(Resim kredisi: Alex Crockford)

4. Direnç Bantları (uzun döngü ve kısa döngü)

(İmaj kredisi: Gelecek)

& ldquo; Bu, bu yılın en popüler ev egzersiz temellerinden biridir, ancak sizinkini almak için dışarı çıkmadan önce, egzersizlerde kullanabileceğiniz iki tür grup olduğunu unutmayın ve işte nedeni… & rdquo; Alex diyor.

Uzun döngü

Kısa döngü

En iyiye giden harika bir rehberimiz vardirenç bantları, biz de öyle diyorsak, artıen iyi direnç bandı egzersizi, bu elastik harikaları iyi bir şekilde kullanman için.

Siz: vücut ağırlığı egzersizlerinde olduğu gibi

(Resim kredisi: Getty Images)

& ldquo; Biraz sevimsiz, biliyorum ama vücut ağırlığı egzersizleri en etkili olanlardan bazıları. İhtiyacınız olan tek şey temiz bir egzersiz alanı, egzersiz rutini ve bir havlu. Sadece vücudunuzu kullanarak elde edebileceğiniz çeşitli eğitim ve egzersiz türleri sınırsızdır. Ayrıca, HomeFit antrenman planlarım yalnızca vücuda dayanıyor ve HomeFit 1 artık 30 Haziran 2020'ye kadar ücretsiz indirilebiliyor. O halde başlayalım! & Rdquo; Alex açıklıyor.

• Alex'i takip edin ve evde egzersiz ipuçları ve çok sayıda fitness püf noktası alın

Instagram: @Filmdenkare

Twitter:@Filmdenkare

Youtube:Alex Crockford

Facebook:@Fatihtezcan

En iyi ev jimnastiği ekipmanı: indeks