Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Çalmak için bu Nintendo Switch Lite Animal Crossing: New Horizons Paketini edinin

Çalmak için bu Nintendo Switch Lite Animal Crossing: New Horizons Paketini edinin

Bugün Nintendo hayranlarının beklediği gün: En yeni Animal Crossing oyununun lansmanı. Başlık, 2012'de yayınlanan Yeni Yaprak'ın ardından serideki beşinci sırada yer alıyor.3DS. O zamandan beri birkaç bölünme oldu, ancak bu, oyuncuların yıllardır yaygaracı olduğu ana olay.


Animal Crossing: New Horizons,Nintendo Anahtarıbugün ve eğerNintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Editionbiraz fazla pahalı, £ 300'ün üzerinde veya yalnızca yeni ürünün sunduğu taşınabilirliği istiyorsunuzNintendo Switch Lite, o zaman sizin için paketi aldık. Şimdi Currys PC World'den ücretsiz teslimatla 229 £ 'a teslim alabilirsiniz. Anlaşmanın tüm ayrıntılarına aşağıdan göz atın:

Nintendo Switch Lite | Turkuaz rengi | Şimdi: £ 229 | Ücretsiz teslimat |Currys PC World'de mevcut
Nintendo Switch Lite konsolu genellikle 199 £ 'dan satılıyor, bu nedenle el cihazını oyunla birlikte başka bir yerden alırsanız, yaklaşık 250 £ ödemeyi beklersiniz. Currys şu anda rakiplerini yeniyor ve yeni Animal Crossing unvanı dahil en ucuz paket anlaşması var. Ve turkuaz renk grubunun hayranı değilseniz endişelenmeyin - bunun yerine sarı veya gri varyantlı paketi de alabilirsiniz. Anlaşmayı Görüntüle

Animal Crossing: New Leaf, oyuncuların konsol başına yalnızca bir ada kaydetmesine izin verir, bu nedenle dalmadan önce Nintendo'nun donanımının özel sürümünden memnun olduğunuzdan emin olun.


Pingtwitter'ün en iyileri toparlamasını sağladıkNintendo Switch Lite fırsatlarıyanı sıraen iyi Nintendo Switch fırsatlarıoyunu önceden kendi başına sipariş ettiyseniz ve konsolun ön tarafında işleri karıştırmak istiyorsanız. Tamamen buna hazır olduğunuzda, Pingtwitter'ün en iyi seçimlerini incelemek isteyebilirsiniz.Switch üzerinde oynanabilecek en iyi oyunlar.

Günümüzün en iyi Animal Crossing: New Horizons fırsatları329 Walmart müşteri yorumlarıDenetleyici Ekipmanı Aunthentic & ... Amazon Prime $ 24,53 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Hayvan Yeni Ufukları Geçiyor ... Walmart99,99 57,75 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAnimal Crossing: New Horizons ... En İyi Fiyat 59,99 $ Teklifi Görüntüle Animal Crossing: New Horizons Zavvi 66,49 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch fiyatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Anlaşmayı Görüntüle Gri ile Nintendo Switch ... Amazon Prime 359,98 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405.98 $ 368.99 Anlaşmayı Görüntüle Nintendo Switch - Neon Red ... Amazon Prime 373,97 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch Konsolu Gri ... Amazon Prime $ 461.93 $ 376.50 Anlaşmayı Görüntüle Nintendo Switch Neon Blue ve ... Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamerası399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Mario Kart 8 ... Amazon Prime $ 476,94 Teklifi Görüntüle Mario Kart 8 Deluxe paketi İndirimli Fiyat Nintendo Switch 5 ürün ... Amazon Prime $ 521,97 $ 485 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Yeni PS5 teknolojisi, oyunları sonsuza dek değiştirecek. İşte nedeni