Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'te GTA 6'yı almak size Xbox Series X'e göre bu büyük avantajı sağlayabilir

PS5'te GTA 6'yı almak size Xbox Series X'e göre bu büyük avantajı sağlayabilir

GTA 5,PS5veXbox Series X2013 yılında çıkan bir oyun için etkileyici bir başarı. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewveXbox Oneve son neslinPS3veXbox 360.


GTA 6, Microsoft ve Sony'nin bir sonraki donanım yinelemesi için henüz resmi olarak onaylanmadı, ancak GTA 5'in gelişmiş sürümünün önümüzdeki yıl düşmesiyle biraz bekleyebiliriz. Neyse ki, bu beklemeyi biraz daha katlanılabilir kılmak için her zaman ilginç bir söylenti veya sızıntı vardır ve en sonuncusu, yeni nesil GTA oyuncularının PS5'te oyunu Xbox Series X'ten daha iyi alabileceğini öne sürüyor.

  • Galaxy Note 20 fiyat sızıntısı Samsung hayranları için büyük bir darbe oldu
  • iPhone 12: Apple'ın bir sonraki iPhone'u hakkında fiyat, lansman tarihi, teknik özellikler ve haberler

Video Game Deluxe, VR L.A. Noire oyununun arkasındaki stüdyoPlayStation VR, bir AAA açık dünya Rockstar oyununu içeren yaklaşan bir proje hakkında LinkedIn'e gönderildi. Ve bu sadece herhangi bir eski proje değil - gönderi özellikle 'çığır açan' olarak adlandırıyor, bunun GTA 5 veya bir VR GTA 6 projesi için bağımsız bir ekstra içerik olup olmadığını merak etmemize neden oluyor.

Çok iyi karşılanan L.A. Noire: The V.R. Case Files şimdi yeni bir proje için hazırlıyoruz, Rockstar için VR'da bir AAA açık dünya başlığı. 2020, Sidney'deki Rockstar için özel olarak çalıştığımız 7. yılımız ve bu çığır açan projeyi üstlenmekten heyecan duyuyoruz. '

  • PS5 Black Edition, beyaz konsoldan bile daha iyi görünüyor
  • PS5 ve Xbox Series X AAA oyun fiyatları, bir artış için gecikmiş durumda

Tabii ki, bunun bir GTA oyunu olduğuna dair bir garanti yok, ancak GTA 5, Rockstar için son derece iyi iş çıkardı veyedi dünya rekoru kırıldı6 milyar doları aşan geliriyle tüm zamanların en karlı eğlence ürünü haline geldi.


Franchise yüksek ve VR ile birlikte daha yaygın hale geliyor.HTC Vive,göz yarığıve PSVR. Sony, ortama yatırım yapmaya devam etme kararı aldı.PSVR 2, süreMicrosoft konuştu, sanal gerçeklik video oyunlarını 'kimse istemiyor' demek.

Geliştiriciler platform için oyunlar yapmaya devam ediyor ve eğer bir konsol oyuncusuysanız, bunları deneyimlemek istiyorsanız PS5 sizin için tek seçenek. Rockstar bir GTA 5 veya GTA 6 VR oyunu / deneyimi yapıyorsa, erken benimseyen ve lansmandan bir veya iki yıl sonra bir PS5 alacak olan oyuncuların dengesini değiştirebilir. Ancak Xbox ile devam ediyorsanız, bunu dışarıda bırakmanız gerekecek.


Bugünün en iyi Sony PlayStation VR fırsatları 736 Amazon müşteri yorumu Sony PlayStation VR Amazon Prime 349 $ PlayStation VR Marvel & rsquo; s Iron & rsquo; s Iron ... Walmart349,99 GörünümSony PlayStation VR Marvel's ... Lenovo USA349,99 GörünümSony VR paketi: Sonly ... Amazon $ 389,59 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Ekspres