Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • GHD'nin yeni kablosuz düzleştiricileri, akıllı telefonunuzun kablosu kullanılarak şarj edilebilir

GHD'nin yeni kablosuz düzleştiricileri, akıllı telefonunuzun kablosu kullanılarak şarj edilebilir

Markanın ilk kablosuz şekillendiricisi olan GHD Unplugged, İngiltere'de ön siparişe açıldı. GHD iddiasının yeni aracı hafif, taşınabilir ve güçlüdür ve hareket halindeyken performanstan ödün vermeden tarzınızı tamamlamanıza olanak tanır.


Kompakt olmasına rağmen, GHD Unplugged hala birinci sınıf bir üründür. Sadece 45 saniyede ısınırlar ve 20 dakikaya kadar kesintisiz şekillendirme sağlarlar.

Diğer tüm GHD şekillendirici ürünler gibi, Unplugged da 185 derecelik bir sıcaklığa kadar ısınır; bu, şekillendirmek için yeterince sıcak ve aşırı ısı nedeniyle saça verilen zararı en aza indirecek kadar soğuk olmak arasındaki ideal dengedir.

Şekillendiriciler, USB-C şarj kablosu kullanılarak evde veya hareket halindeyken rahatlıkla şarj edilebilir; bu, telefonunuza, tabletinize ve dizüstü bilgisayarınıza güç sağlayan aynı kablo kullanılarak şarj edilebileceği anlamına gelir.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarınıza, arabanıza veya çantanızda taşınabilir bir şarj cihazına takıldığında hareket halindeyken şarj edilebileceği anlamına da gelir. Temel olarak, nerede bir USB soketi varsa - GHD Unplugged'ı şarj edebilirsiniz - bu son derece kullanışlıdır.


GHD Takılı olmayan şekillendirici

(İmaj kredisi: GHD)

Unplugged şekillendiriciler sadece 300g ağırlığındadır (GHD'ye göre piyasadaki diğer rakiplerden yüzde 46 daha hafiftir). Bu, çok fazla yer kaplamadan bir çantaya veya valize sığabilecekleri anlamına gelir.


Şekillendiriciler, kullanımdan hemen sonra ısıya dayanıklı taşıma çantası içinde saklanabilir, böylece uçuştan hemen önce hızlı bir stil elde edebilirsiniz.

Chiara Ferragni'nin Saç Stilisti ve Glam Sanatçısı Manuele Mameli, 'GHD unplugged, stil için yeni bir esneklik ve yaratıcılık düzeyi sunuyor…'


'İster bir fotoğraf çekiminde stil rötuşları, isterse moda haftasında uzun günlerde bir taksinin arkasında hızlı bir stil dönüşümü olsun, fişsiz yeni şık stil vazgeçilmezim.'

GHD Unplugged, şimdi GHD'nin web sitesinde ön sipariş vermek için mevcut ve bundan sadece iki hafta sonra, 15 Temmuz'da Birleşik Krallık tüketicilerinin kapılarına inecek. 299 £ fiyatla satılıyorlar. Avustralyalı müşteriler GHD Unplugged'ı şimdi GHD'nin Aussie web sitesinde hem siyah hem de beyaz olarak Avustralya çapında ücretsiz gönderim ile 475 AU $ karşılığında satın alabilirler.

Bunu beğendin mi?