Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Hediye kılavuzu: Apple AirPods Pro, ideal lüks teknoloji ürünü Noel hediyesidir

Hediye kılavuzu: Apple AirPods Pro, ideal lüks teknoloji ürünü Noel hediyesidir

Apple’ın AirPods Pro'su, insanların parayı kendilerine sıçratmakta tereddüt edebilecekleri, ancak almayı çok isteyecekleri ve onları mükemmel bir Noel hediyesi yapan araçlardan biridir. Kulak içi kulaklıklar Apple’ın en son modelidir ve gürültü engelleme teknolojisi (temel AirPod'larla alamayacağınız) sayesinde müzik, podcast ve telefon görüşmelerini daha net hale getirmek için tasarlanmıştır.


Gadget'lar, şirketin H1 yongasını içerir, düşük ses işleme gecikmesi ve gerçek gürültü iptali sağlar, bu da temelde müziğin daha iyi duyulduğu anlamına gelir. Rahatlık, uyum ve stabilite için tasarlanmış yeni bir şekle de sahipler.

Tıpkı standart AirPod'lar gibi, kablosuz olarak şarj edilebilirler ve tek bir şarjla 4,5 saat veya yalnızca 5 dakikalık şarjla 1 saat dinleme süresi sunarak hepimizin tanıdığı süper meşgul insanlar için mükemmeldir. Bu yeterli değilse, kişisel ve düşünceli bir hediye olarak ücretsiz olarak kazınmasını da sağlayabilirsiniz.

Kimin için?

Meşgul işçiler:Toplu taşıma araçlarıyla (normal zamanlarda) işe gidip gelen işçiler ve evden çalışanlar bir çift AirPods Pro'ya bayılır. Gürültü engelleme özelliği, yoğun bir ofiste veya iş için bir göreve odaklanmaya çalışırken aile seslerini engellemeye çalışırken kullanışlı olacaktır. Gadget'ın ses kontrolleri de faydalı olacaktır.

Koşucular: Gürültü engelleme modu ile şeffaflık modu arasında geçiş yapma yeteneği, örneğin yoğun bir yoldan geçerken trafiği duymayı seçebilecekleri için, örneğin, kişiselleştirilebilir bir şekilde dışarıda koşan veya egzersiz yapan herkes için gerçekten yararlıdır. AirPods, her beş dakikada bir düşmeyerek onları da mutlu edecek!

Müzik severler:Müziğine büyük bir ilgi duyan herkes, en sevdiği melodilerin hakkını vermek için her zaman ritim hoparlörleri veya kulaklıkların peşindedir. AirPod Pro’nun aktif gürültü engelleme teknolojisi, müziğe daha fazla derinlik kazandırmayı ve dış dünyadan gelen rahatsız edici sesleri engellemeyi vaat ediyor.


Yaş aralığı:

Apple AirPods Pro için resmi bir yaş aralığı yok, ancak neredeyse 250 £ 'dan büyük olasılıkla onlara iyi bakacak yetişkinler için bir hediye!

En iyi gerçek kablosuz tomurcuklar: Apple AirPods Pro


(Resim kredisi: Apple)

Onu mükemmel bir hediye yapan nedir?

Daha net ses:Apple’ın popüler AirPods ile AirPods Pro arasındaki en büyük fark, daha net ses için gürültü engelleme teknolojisidir. Aslında bunlar, kulağın geometrisine saniyede 200 kez uyum sağlayan aktif gürültü engelleme özelliğine sahip tek kulak içi kulaklıklardır. Dış sesi algılamak için dışarıya bakan bir mikrofon kullanarak çalışırlar, bu da eşit gürültü önleme ile karşı koyarlar, daha net müzik, daha rahatlatıcı bir egzersiz veya daha odaklanmış bir iş günü için can sıkıcı kesintileri ortadan kaldırırlar.

Özelleştirilebilir uyum:Herhangi bir fitness fanatiği için, kablosuz kulaklıkların oturması çok önemlidir, çünkü bir egzersiz sırasında sürekli olarak düşmelerinden daha rahatsız edici bir şey yoktur. Airpods Pro modeli, kullanıcıların kulakları için en iyisini seçebilmeleri için üç farklı boyutta yumuşak silikon uçla birlikte gelir. Uçlar kulakta bir sızdırmazlık oluşturarak aygıtların güvenliğini sağlarken, havalandırma delikleri basıncı eşitleyerek kullanıcıların orada olduklarını neredeyse fark etmelerini sağlar.


Şeffaflık modu:Bu, kullanıcıların çevrelerinde olup biteni duymalarını sağlayan gerçekten kullanışlı bir işlevdir. Bu, AirPods Pro'yu koşucular veya dışarıda egzersiz yapan ve yoğun yollardan geçmesi gerekebilecek kişiler ve ofiste gizlice dinlemek veya evden çalışırlarsa çocuklarının neye kalktığını duymak isteyebilecek çalışanlar için mükemmel hale getirir. Kullanıcılar, yalnızca AirPod'ların gövdesindeki kuvvet sensörüne basarak dış gürültüye izin verebilir.

Kişisel asistan işlevi:Telefonunu cebinde veya çantasında tutmak isteyen herkes, ki neredeyse herkes gibi, AirPods Pro cihazlarını seslerini kullanarak kontrol etme yeteneğini sevecekler. Örneğin parçaları seçmek ve müziklerinin sesini ayarlamak için kullanabilecekleri Apple'ın PA'sını çağırmak için Hey Siri demeleri yeterlidir. Basit!

Apple AirPods Pro'yu buradan satın alın:

Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime 249 $ 199 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple AirPods Pro Adorama249,95 ABD doları 233,95 ABD doları Görünümİki saatte teslimat için 5 ABD doları Apple AirPods Pro Apple249 ABD doları GörünümApple AirPods Pro gürültüsü ... Crutchfield.com249 ABD doları GörünümApple AirPods Pro ile ... BHPhoto249 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: