Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Hediye kılavuzu: Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE bu Noel'de talep görüyor

Hediye kılavuzu: Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE bu Noel'de talep görüyor

Apple Watch serisinin iki yeni üyesi var: Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, aklınıza gelebilecek her yüz ve kayış kombinasyonu olmak üzere iki farklı boyutta geliyor ve harika Noel hediyeleri sunacak.


Seri 6, yüksek teknolojili bir seçenektir ve kullanıcının kan oksijen seviyesini izleme, bir EKG alma ve her zaman açık olan retina ekranında kondisyon ve uyku ölçümlerini gösterme gibi bazı inanılmaz sağlık özelliklerine sahiptir.

Apple Watch SE ise Millennials'ı hedefleyen 'bütçe' seçeneğidir. Aynı zamanda hızlıdır, hemen hemen aynı görünür ve aynı boyutta bir retina ekrana ve aynı üretkenlik özelliklerinin çoğuna sahiptir. Her iki saat de suya dayanıklıdır ve kullanıcının hareketlerini izlemek için gelişmiş sensörlere sahiptir, ancak daha değer odaklı bir üründen bekleyebileceğiniz gibi SE, kandaki oksijen seviyelerini ölçmek için en son sağlık sensörlerine sahip değildir.

Hangisini seçeceğiniz, büyük ölçüde bütçenize ve şanslı alıcının onu spor için mi yoksa sağlığını ayrıntılı olarak izlemek için mi kullanacağına bağlıdır.

Kimin için?

Fitness hayranları:Her iki saatte de yerleşik GPS bulunur ve her türlü egzersizi algılayabilir ve izleyebilir. Kullanıcılar bunları yüzme havuzunda bile giyebilirler. Saatler aynı zamanda kullanıcıların en iyi eğitmenlerle antrenman ve egzersiz sınıflarına katılmasına ve her hafta yenilerinin düşmesine olanak tanıyan Apple Fitness + 'ı çalıştıracak şekilde tasarlandı. Tek sorun, aylık aboneliğe ihtiyaç duymalarıdır.


Sağlık izleyicileri:Sağlıklarını yakından takip etmek isteyen kişiler, kullanıcının kan oksijen seviyesini izleme ve EKG alma gibi yeni özelliklerle dolu Apple Watch Series 6'ya bayılacak. Saat ayrıca tüm standart fitness işlevlerini ve uyku takibini gerçekleştirebilir.

Meşgul insanlar:Apple Watch, kullanıcıları daha üretken ve verimli hale getirmek için tasarlandı; hedefler belirlemelerine ve bunlara ulaşmalarına, çağrı almalarına, bildirim almalarına ve çok daha fazlasını yapmalarına olanak tanıyor. Bir iPhone için ideal bir arkadaştır.


Müzik severler:Her iki saat, kullanıcıların Apple Music aboneliği varsa müzik akışı yapmasına olanak tanır. Hücresel bağlantıya sahip bir saat seçmek, kullanıcıların telefonlarını evde bırakmalarını sağlar, bu da koşucular için harika bir haberdir.

Noel hediyeleri


(Resim kredisi: Apple)

Yaş aralığı:

Apple Watch için resmi bir yaş aralığı yoktur. Tüm Apple ürünleri gibi, kullanımı inanılmaz derecede sezgiseldir, ancak çocuklar için tasarlanmamıştır.

Onu ideal bir Noel hediyesi yapan nedir?

Sağlık için sensörler:Apple Watch Series 6, kullanıcının zindeliği hakkında fikir vermek için tasarlanmıştır. Dört LED kümesi ve dört fotodiyottan oluşan yeni bir sensöre sahip ve birisinin genel sağlığının bir göstergesi olan kandaki oksijen seviyesini ortaya çıkarıyor. Saat ayrıca tek elektrotlu bir elektrokardiyograma benzer bir EKG oluşturabilir.

Apple Watch SE bu işlevlere sahip olmasa da, kullanıcının kalp atış hızını izleyebilen sensörlere sahiptir, bu spor için gerçekten kullanışlıdır ve hatta bir şeylerin yanlış göründüğünü bildirebilir veya acil bir durumda yardım çağırabilir. Seri 6 gibi, kullanıcıların düzenli bir uyku zamanı rutini oluşturmalarına, uyku eğilimlerini takip etmelerine ve nihayetinde doğru miktarda uykuyu almalarına yardımcı olmak için uyku izleme de sunar.

Fitness için teknoloji:Her iki saat de kullanıcıların egzersiz ölçümlerini daha önce hiç olmadığı kadar hassas bir şekilde izlemelerine olanak tanıyor - suda, spor salonunda veya yolda. Kullanıcıların arkadaşlarını etkinlik yarışmalarına davet etmelerine izin verirken, 'Etkinlik Halkaları' daha az oturmalarına, daha fazla hareket etmelerine ve biraz egzersiz yapmalarına yardımcı olur.


Dokunarak müzik:Bu saatler, kullanıcıların hareket halindeyken müzik, podcast ve sesli kitap dinlemesine olanak tanıyor, Apple Music'teki 70 milyon şarkı da dahil (abonelik gerektirir). Yakınlarda bir iPhone olmadan bunu yapmak için hücresel özelliklere sahip bir saat veya spor salonunda bulunabilecek bir Wi-Fi bağlantısı gerekir.

Üretkenlik işlevleri:Saatler, kullanıcıların ofise çağrı yapabilmesi, acil bir e-postayı yanıtlayabilmesi ve Haritalar'dan adım adım yol tarifi alabilmesi, örneğin hayatı ve gerekli görevleri kolaylaştırması için her şeyi erişilebilecek şekilde tasarlandı. Hücresel bağlantıya sahip modeller, yakınlarda bir iPhone olmadan da her şeyi yapabilir.

Tarz:Apple Saatler en iyi görünen akıllı saatler arasında yer alıyor ve artık ürün yelpazesinde (PRODUCT) RED ve mavi alüminyum kasalar var. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi malzeme (titanyum, paslanmaz çelik ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum dahil), bir dizi yeni yüz ve olası her duruma uyacak bir kayış bulunmaktadır.

Apple Watch SE'yi buradan satın alın:

Bugünün en iyi Apple Watch SE fırsatları Apple Watch SE GPS, 40 mm ... Amazon Prime £ 269 Apple Watch SE'yi Görüntüle GPS, 40 mm ... John Lewis & Partners269 ​​£ GörünümAPPLE Watch SE - Gümüş ... Currys PC World £ 269 Apple Watch Se (Gps) Görüntüle, 44Mm ... very.co.uk 299 £ Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Apple Watch Series 6'yı buradan satın alın:

Bugünün en iyi Apple Watch Series 6 fırsatları Apple Watch Series 6 GPS, ... Amazon Prime £ 378.99 Apple Watch Series 6 GPS'i görüntüleyin, ... John Lewis & Partners£ 379 GörünümApple Apple Watch Series 6 ... very.co.uk £ 379 £ APPLE Watch Series 6 Cellular'ı Görüntüle ... Currys PC World £ 499 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: