Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Hediye rehberi: Mario Kart Live Home Circuit, genç ve yaşlı oyuncular için mükemmel bir Noel hediyesi

Hediye rehberi: Mario Kart Live Home Circuit, genç ve yaşlı oyuncular için mükemmel bir Noel hediyesi

Mario Kart Live: Home Circuit, genç oyuncuları ve daha pikselli bir tesisatçıyı hatırlayacak kadar yaşlıları büyüleyecek eski bir oyuna yeni bir bakış. Neredeyse herkes bir noktada ekranda bir Mario Bros oyunu oynamış olsa da, Mario Kart Live, oyuncuların Mario'yu evlerinde gerçek bir şekilde gezdirmelerine izin vererek Nintendo'nun en ünlü karakterine yeni bir şekilde hayat veriyor. konsol.


Kit, Mario veya Luigi ile tamamlanan sevimli bir kartın yanı sıra bir parkur oluşturmak için gereken dört numaralı kapı içerir. Oyuncular ayrıca engel eklemek için evlerinin etrafındaki her şeyi kullanabilirler. Gerçekten düzgün olan şey, Switch'te bir hız artışı elde ederseniz, kartın gerçek hayatta ileriye doğru ateş etmesi, böylece oyunun fiziksel kartını etkilemesidir.

Kurs yapma konusunda yaratıcılığı teşvik eden ve hiç şüphesiz tatil sezonu boyunca ve sonrasında bir aileyi eğlendirecek yeni bir konsepttir.

Kimin için?

Çocuklar ve gençler:Oyuncak, altı yaşın üzerindeki çocuklar için yapılmıştır, ancak Nintendo Switch büyük çocuklar ve gençler arasında büyük bir hit olduğu için, bunun birçok Noel listesinde bir özellik olmasını bekliyoruz.

Retro oyun hayranları:Mario'nun bir hayli takipçisi var ve Nintendo’nun tesisatçılarını NES’teki pikselli oyunlardan N64’e, Wii’ye ve ötesine kadar takip etmekten keyif alan herkes bu yeni yinelemeden keyif alacak. Noel'de yeni bir oyuncağı kim sevmez?

Çok fazla alana sahip insanlar:Herhangi bir düz yüzeyde (en azından teorik olarak) bir parkur yapmak mümkün olsa da, oyuncular geniş, düzenli ve açık plan bir evden faydalanacaktır!

Yaş aralığı:

Mario Kart Live, altı yaşın üzerindeki herkes tarafından oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Hem çocukları hem de yetişkinleri memnun edeceği kesin ve şimdiden çevrimiçi satış yapıyor.


Mario Kart Canlı Ev Devresi

(Resim kredisi: Nintendo)

Onu ideal bir Noel hediyesi yapan nedir?

Gerçek bir eğlence:Her zaman ekran dışında tesisatçı ile oynamak isteyen Mario hayranları, şimdi yapabilir. Mario Kart Live, oyuncuların evlerinde gerçek bir kartla yarışmalarına izin veriyor. Ekrandaki oyunda olup bitenlere tepki veren küçük plastik kartı kontrol etmek için bir Nintendo Switch veya Switch Lite'a ihtiyaçları olacak. Bu nedenle, örneğin, bir oyuncu mantar kullanırsa, kartı gerçek dünyada küçük bir hız patlaması yaşar, ancak başka bir yarışçının kırmızı kabuğundan vurulursa durur. Oldukça temiz ha?


Yaratıcılığı Teşvik Eder:İnşaat setleri her zaman popüler hediyelerdir, ancak bu oyuncak, oyuncuların bir odanın etrafına dört numaralı kapı yerleştirerek ve isterlerse masaları, sandalyeleri ve diğer oyuncakları engel olarak kullanarak gerçek dünyada kendi yarış pistlerini tasarlamalarına olanak tanıyan bir başka yaratıcılık şansı sunar. .

Artırılmış gerçekliğin büyüsünü kullanır:Artırılmış gerçekliğin büyülü etkileri sayesinde, şirket içi kurslar, kartın sürücü koltuğundan bir görünümle konsol ekranlarında canlanıyor. Oyuncular gerçek dünyada kapılar yerleştirip kurslar oluşturduktan sonra, konsollarının ekranındaki ormanlar ve kar manzaraları gibi farklı oyun içi ortamlarda ve Piranha Bitkileri gibi engellerle canlandıklarını görebilirler.


Çok yönlülük:Oyunun kendisi, Koopalings'e karşı sekiz Grand Prix kupasında yarışmak veya diğer gerçek yarışçıları bitiş çizgisine kadar yenmek gibi birçok seçeneğe sahiptir, ancak bu, elbette daha fazla alet ve tutma konsolları gerektirir. Ancak oyuncuların yerleri değiştirebilmesi ve parkurların bu hediyeyi uzun süre ilginç tutması ve dört oyuncuya kadar çok oyunculu modda yarışabileceği için bu daha sosyal bir seçenek.

Mario Kart Live: Home Circuit'i buradan satın alın:

Günün en iyi Mario Kart Live: Ev Devresi - Mario Seti, Mario Kart Live: Ana Devre ... Walmart99,99 GörünümMario Kart Live: Home Circuit ... Amazon Prime 133 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Mario Kart Live: Home Circuit - Luigi Set fırsatları Mario Kart Live: Home ... Walmart99,99 GörünümMario Kart Live: Ev Pisti ... Amazon Prime $ 116,44 Görüntüle Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: