Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • Hediye kılavuzu: Yeni Instax SQ1, yeni başlayan fotoğrafçılar için mükemmel bir Noel hediyesi

Hediye kılavuzu: Yeni Instax SQ1, yeni başlayan fotoğrafçılar için mükemmel bir Noel hediyesi

Instax Square SQ1, Fujifilm'in anlık kamera serisine en son eklenen üründür. Bu yepyeni, minimalist, kullanıcı dostu kamera, Instax Mini benzerlerinin 1.5 katı büyüklüğünde kare formatlı anlık baskılar oluşturur.

Tüm dünyadaki anlık fotoğrafçılık hayranları için tasarlanmıştır ve mükemmel fotoğraflar çekmeyi daha da kolaylaştırmak için Otomatik Pozlama ve Tek Dokunuşla Selfie Moduna sahiptir.

Son birkaç haftadır SQ1'i kullanıyoruz ve bunun bu Noel'de kesin bir başarı olacağını düşünüyoruz ve işte nedeni:

Kimin için?

Gençler ve üniversite öğrencileri:Instax SQ1, okul veya üniversite hayatını kaydetmek isteyen öğrenciler için harika bir hediye.

Yeni nişanlanmış çiftler:Anlık kameralar düğünlerde her zaman iyi sonuç verir, bu nedenle yeni nişanlanmış bir çift için harika bir hediye.

Çocuklar:Ayrıca kullanımı inanılmaz derecede basit, çocukları fotoğrafçılığa çekmek için mükemmel bir kamera. Çocukların bir fotoğraf çektikten sonra gözlerinin parladığını ve sonrasında tutacak fiziksel bir baskı aldığını gördük - bu sihir gibi. Kaç tane fotoğraf çektiklerine bir göz atın - kağıt tam olarak ucuz değil.


Yaş aralığı:

Instax SQ1 için resmi bir yaş aralığı yok. Hem çocuklar hem de yetişkinler için eşit derecede harika bir hediye.

Onu mükemmel bir Noel hediyesi yapan şey:

Otomatik Pozlama


SQ1 ile ilgili en iyi şeylerden biri, kullanımının ne kadar kolay olduğudur - otomatik pozlama sayesinde sadece doğrultun ve çekin. Deklanşöre basıldığında ortam ışığı seviyesini otomatik olarak algılar ve deklanşör hızını ve flaş çıkışını aydınlatma koşullarına göre optimize eder. Bu, anlık fotoğrafçılığa yeni başlayanların bile, koşullara bakılmaksızın otomatik olarak doğru şekilde pozlanan fotoğraflar çekmelerine olanak tanıyarak, yerinde daha net ve daha canlı anlık baskılar üretir. Gerçekten iyi çalışıyor.

Tek Dokunuşla Selfie Modu


Instax SQ1 & rsquo; in Tek Dokunuşlu Selfie modu, dahili selfie aynasının yanı sıra, özellikle özçekimler ve yakın çekimler için tasarlanmıştır ve etkinleştirildiğinde lensin konumunu değiştirerek çekim için en iyi odak ve pozlamayı ayarlar. Lensi & lsquo; Açık & rsquo; konumundan döndürerek etkinleştirmek basittir. & lsquo; Selfie & rsquo; ye modu.

Daha büyük film formatı

SQ1, küçük Instax Mini baskıları kullanmaz, daha büyük Instax Square baskıları kullanır. Bu, kompozisyonunuzla yaratıcı olmanız için size daha fazla alan sağlar ve bir grup özçekimine daha fazla yüz sıkıştırmanıza olanak tanır.

Yeni Kare film seçenekleri


Ayrıca Instax Square SQ1'in lansmanına eşlik eden iki yeni Instax anlık film çeşidi; Instax Square Rainbow film ve Instax SquareE Monochrome film, anlık fotoğrafçılığınıza daha fazla yetenek katabilmeniz için tasarlanmıştır.

Fujifilm Instax SQ1: Nereden alınır

Bugünün en iyi Fujifilm Instax Square SQ1 fırsatları İndirimli Fiyat instax SQUARE SQ1 Anında ... Amazon Prime £ 119,99 £ 98,77 İndirimli Fiyatı Görüntüle INSTAX INSTAX SQ1 INSTA NT ... Currys PC World £ 119 £ 99 Fujifilm Instax SQUARE SQ1'i Görüntüle ... John Lewis & Ortaklar99,99 GörünümInstax Square SQ1 Instant ... Selfridges 119,99 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ayrıca film almayı da unutmayın:

Günümüzün en iyi Instax Square Film fiyatları 260 Amazon müşteri yorumu Instax SQUARE Renkli Film, 10 ... Amazon Prime £ 8,99 Düşük Stokları Görüntüle Fujifilm Instax Square Film Wex Fotoğraf Videosu £ 8,99 Fujifilm Instax Square Filmi Görüntüle, ... John Lewis & Partners9,99 GörünümFujifilm Instax Instax Square ... very.co.uk £ 17,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha fazla Noel hediyesi fikri: