Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Hediye rehberi: Fitbit Charge 4, bu Noel'de egzersiz hayranları için sağlam bir seçimdir

Hediye rehberi: Fitbit Charge 4, bu Noel'de egzersiz hayranları için sağlam bir seçimdir

Fitbit Charge 4 en yeni model olmayabilir veya en büyük ekrana sahip olmayabilir, ancak basit tasarımı çok sayıda özelliği gizler. Fitness meraklıları için oluşturulmuş, yerleşik GPS ve kalp atış hızı özellikleri dahil olmak üzere bir izleyiciden bekleyebileceğiniz her şeye ve Fitbit pay gibi bazı güzel ekstralara sahiptir.


Cihaz, spor salonu tavşanları, koşucuları ve benzerlerinin ilerlemelerini takip etmelerine ve kendilerini istatistiklere kaptırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu Fitbit diğerlerinden daha işlevsel görünüyor ve 7 günlük uzun bir pil ömrüne sahip, bu da onu stil yerine içerik isteyen saçma sapan kullanıcılar için mükemmel kılıyor.

FitBit Charge 4'ü aylardır kullandık ve kesinlikle daha anlayışlı hale getiriyor, kullanıcıların daha çok denemelerine ve daha fazla ilerleme kaydetmelerine yardımcı oluyor, bu da Noel yemeklerini yedikten ve çok fazla televizyon izledikten sonra herkesin istediği şey!

Kimler için?

Ciddi spor salonu tavşanları:Ücret 4, tüm temel unsurların mükemmel bir şekilde çalışmasını isteyen ve çok rahatsız parlak renkli ekranlar veya hoş kayışlar olmayanlar için mükemmel bir seçenektir. Aktivite izleme ve uyarılardan rehberli solumaya kadar, bu model çoğu şeyi yapar!

Fitbit Yeni Başlayanlar:Fitbit Charge 4 orta sınıf bir modeldir, bu nedenle gerçek yeni başlayanlar için daha ucuz Inspire modeli yeterli olacaktır, ancak kendini uzun süre dayanacak şekilde yapılmış harika bir cihaza kaptırmak isteyen biri varsa, bu harika olur. mevcut.

Saçma sapan kullanıcılar:Kesinlikle daha meraklı ve tartışmasız daha çekici Fitbitler var, ancak büyük ekranlar veya süslü kayışlarla uğraşmayan insanlar için bu model minimalist ve sağlam bir pakette en iyi özelliklere sahip.


Yaş aralığı:

Ücret 4, belirli bir yaş grubunu hedef almıyor, ancak ciddi hissettiriyor ve saat oldukça kalın, bu da onu yetişkinler için daha iyi hale getiriyor.

Onu mükemmel bir hediye yapan nedir?

24/7 kalp izleme


Çoğu orta ila yüksek aralıklı Fitbit modellerinde olduğu gibi, bu da iş günü boyunca kullanışlı ve büyüleyici olan 7/24 kalp atış hızı izleme özelliğini içerir! Charge 4, daha verimli egzersizler için tüm gün kalori yakma, gerçek zamanlı kalp atış hızı bölgeleri ve aktif bölge dakikalarını izler.

Dahili GPS


Çoğu egzersiz fanatiği, koşuları veya sürüşleri izlemek için GPS kullanır ve bu cihazda yerleşiktir. Bu, kullanıcıların hızlarını ve mesafelerini kaydederken telefonlarını geride bırakıp dış mekanı keşfedebilecekleri ve böylece ilerlemelerini bir antrenman yoğunluk haritasında görebilecekleri anlamına gelir. eve geldiklerinde Fitbit uygulamasıyla birlikte

Küçük ekstralar

Ücret 4, kullanıcıların Spotify hesaplarına bağlanarak antrenmanlarını güçlendirmelerine ve çalma listelerine göz atmalarına ve oyun oynamalarına olanak tanır. Fitbit Pay ile de kullanabilirler.

Fitbit Charge 4'ü buradan satın alın:

Günün en iyi Fitbit Charge 4 fiyatları Düşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Fitness ve ... Amazon Prime 149,95 $ 118,95 $ Fitbit Charge 4'ü Görüntüle - siyah -... Lenovo USA119,95 ABD doları GörünümFitbit Charge 4 NFC Aktivitesi ... QVC119,95 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Fitbit Ücreti 4 Siyah Bant ... Macy's $ 149,95 $ 119,95 İndirimli Fiyatı Görüntüle Fitbit Ücreti 4 REI.com149,95 ABD doları 119,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: