Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Hediye kılavuzu: Yeni Apple iPad Air, çok görevli çalışanlar için mükemmel bir Noel hediyesi

Hediye kılavuzu: Yeni Apple iPad Air, çok görevli çalışanlar için mükemmel bir Noel hediyesi

İster iş, ister seyahat veya genel aksama süreleri için olsun, evin içinde bir tablet bulundurmak oldukça kullanışlıdır. Apple iPad Air, Apple’ın en son ürünü ve herkesin Noel ağacının altında bulmak isteyeceği küçük bir püf noktası kutusu.


Tablet, muhteşem grafikler ve net videolar için 10,9 inç Liquid Retina ekrana ve hızlı çoklu görev için dahili bir A14 Biyonik yongaya sahiptir. Apple'ın dediği gibi, bu tablet bir bilgisayardan daha fazlasını 'daha basit, daha sihirli yollarla' yapıyor.

Cihaz, daha az kıvrımlı kenarları olan yepyeni bir görünüme sahip ve beş renkte geliyor: gök mavisi, yeşil, gül altın, gümüş ve uzay grisi. Alıcılar, kişisel bir dokunuş için cihazı kazınmış bile olabilir.

Kimin için?

Reklamlar:10,9 inç Liquid Retina ekran ve düzenleme, sanat ve yazma uygulamalarıyla dolu bir App Store ile iPad Air, yaratıcı kişilerin yaratıcı olmasına yardımcı oluyor. Cihaz, Apple’ın Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio'nun yanı sıra yazma ve çizim için Apple Pencil 2 ile uyumludur. Ayrıca, cihazın kendisi beş renkte gelir, böylece insanlar kendilerini ifade edebilir.

Öğrenciler ve işçiler:Çok yönlülük için tasarlanan iPad Air, insanların onu kendileri için en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için tonlarca seçenek ve ayrıca 2021'de daha fazla kilitlenme ihtimali varsa kullanışlı olan süper hızlı Wi-Fi 6 gibi farklı bağlantı yolları sunuyor. Daha iyi kameralar ve mikrofonlar, görüntülü aramalarda yüzleri ve sesleri kristal netliğinde tutabilir ve ekranlar arasında geçiş yapmak ve farklı görevleri gerçekleştirmek kolaydır; bu, bağlı bir klavye ile daha da kolay hale getirilebilir.


Eğlence bağımlıları:Oyuncular, YouTube hayranları ve film fanatiklerinin tümü, bir iPad Air'den harika bir şekilde yararlanabilir. A14 çipin grafikleri, Liquid Bionic ekran ve stereo hoparlörler oyun oynamayı ve favori etkileyicileri ve oyuncuları izlemeyi bir keyif haline getiriyor.

iPad Air 4

(Resim kredisi: Apple)

Yaş aralığı:

Bir çocuğa oyun oynaması için bir iPad verdiyseniz, neredeyse herkesin bir iPad'i kullanabileceğini bilirsiniz. Fiyat etiketi sizi yeni yürümeye başlayan çocuğa hediye etmekten vazgeçebilir, ancak çocuklardan büyük büyükanne ve büyükbabalara kadar herkes bu hediyeyi iyi bir şekilde kullanabilir.


Onu ideal bir Noel hediyesi yapan nedir?

Yaratıcı güç merkezi:iPad Air kullanıcıları 4K video çekip bunu doğrudan iPad Air'de düzenleyebilir veya dinamik fırçalarla boyamak ve göstermek için ikinci nesil Apple Pencil'ı kullanabilir. Cihazın içindeki A14 Bionic çip, kullanıcıların fotoğraf düzenleme, müzik oluşturma ve daha fazlasıyla yeni yaratıcı olasılıkların kilidini açmasına yardımcı olur.

Çalışma çok yönlülüğü:Uyumlu bir Smart Keyboard Folio veya Magic Keyboard sayesinde iPad kullanarak evden (veya başka bir yerden) çalışmak her zamankinden daha kolay ve cihaz tüm gün pil ömrü sunarak bir toplantıya veya seyahate götürmeyi mükemmel hale getiriyor ... tekrar seyahat etmemize izin verilir.

Harika kamera ve görseller:İPad Air, yüksek kaliteli görüntülü görüşmeler için Focus Pixels özellikli 12 MP arka kamera ve 7 MP FaceTime HD kameraya sahiptir. Kullanıcılar süper net ekranda 4K videolar çekebilir ve çekimlerin keyfini çıkarabilir.

Harika görünüm:İPad Air'in içinde ve dışında bir makyaj var. Şık yeni görünüm ve renk seçenekleriyle, herkese uyacak bir seçenek var ve hatta cihazı kişiselleştirme şansı bile var.


Apple iPad Air'i buradan satın alın:

Bugünün en iyi Apple iPad Air (2020) fırsatları Yeni Apple iPad Air ... Amazon $ 599 Apple iPad Air 64GB'yi Görüntüle (2020) Apple599 ABD doları GörünümApple 10.9 'iPad Air (4. ... BHPhoto599 ABD doları GörünümApple iPad Air 2020 (Green 64 ... En İyi Satın Al $ 599,99 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: