Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • GMMK Oyun Klavyesi incelemesi: özelleştirme için mükemmel bir modüler klavye

GMMK Oyun Klavyesi incelemesi: özelleştirme için mükemmel bir modüler klavye

GMMK Oyun Klavyesi bir diğerien iyi oyun klavyesiDeneyimli oyun çevre birimi üreticisi Glorious PC Gaming Race'den gelen bir yarışmacı (ve cihazın adındaki kısaltma, bu arada Glorious Modular Mechanical Keyboard'dur).


Üç boyutta mevcuttur – tam boy, anahtarsız ve kompakt – burada bakacağımız tam boy model, sayısal tuş takımı ile tamamlanmıştır. Boyut, anahtar sayısı ve fiyat dışında, serideki üç model çok benzer teklifler.

Buradaki gerçek parti hilesi, tamamen modüler yaklaşımdır: 105 anahtardan herhangi biri değiştirilebilir ve değiştirilebilir, bu da size tam bir özelleştirilmiş kurulum oluşturma fırsatı verir. Bir tabanla sıfırdan başlayabilir veya elimizdeki inceleme birimi gibi önceden oluşturulmuş bir model satın alabilirsiniz.

Bugünün en iyi Glorious GMMK Oyun Klavyesi fırsatları Muhteşem GMMK Oyun Klavyesi Amazon £ 149,49 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

GMMK Oyun Klavyesi incelemesi: tasarım ve kurulum

GMMK Oyun Klavyesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

GMMK klavyesi – beyaz veya siyah olarak mevcuttur – kesinlikle işin parçası gibi görünüyor. Sağlam ve sağlamdır ve Windows PC'nize, donanımın geri kalanı kadar üstün hissettiren 6 fit (1,8 metre) örgülü USB kablosuyla bağlanır. Klavyenin alt kısmında, klavyenin kaymasını önleyen lastik ayaklar ve pedler bulunur ve herhangi bir tuş başlığını veya anahtarı değiştirmek isterseniz klavyenin altına yerleştirilmiş bir tuş başlığı çekicisi bile vardır.


Klavye tabanı, cihaza kesinlikle kaliteli bir dokunuş katan kumlanmış alüminyumdan yapılmıştır ve klavyenin kenarındaki gümüş vurguyu da seviyoruz. İnceleme birimimizle birlikte verilen tuşların tümü, gerektiğinde üzerlerine basılmış alternatif işlevlerle ve Escape tuşu için küçük bir dokunuş katan daha parlak bir kırmızı renkle açıkça etiketlendi.

İndirip kurduktan sonra, ücretsiz RGB aydınlatma yazılımı klavyenin görünümünü tamamen değiştirebilir, ancak hangi renk düzenini seçerseniz seçin, tuşlarda oldukça fazla parlaklık ve netlik elde edeceksiniz. Belki de GMMK Oyun Klavyesinin özellikle ilgilenmediğimiz tek yönü, sağda Caps Lock, Number Lock ve benzerlerini belirten oldukça sıkıcı durum ışıkları şerididir.


Genel olarak, bu, tasarım estetiğine sahip bir klavyedir ve fiyatını haklı çıkaracak kaliteyi oluşturur. Kurulum da bundan daha kolay olamazdı: Giriş çevre birimi, taktığınız anda çalışmaya başlayacak ve aydınlatma veya makrolarla ilgili herhangi bir özelleştirmeyi yapılandırmak istiyorsanız, beraberindeki yazılım da çok basittir.

GMMK Oyun Klavyesi incelemesi: özellikler ve performans

GMMK Oyun Klavyesi


(İmaj kredisi: Muhteşem PC Oyun Yarışı)

Cherry, Gateron ve Kailh markalı anahtarların tümü, başlangıçta bahsettiğimiz modüler yaklaşım sayesinde GMMK Oyun Klavyesine takılabilir, ancak inceleme modelimiz Gateron kahverengi anahtarları ve siyah tuş kapakları ile geldi. Çok beğendiğimiz güçlü, sağlam bir yazma ve oyun deneyimi sunuyorlar ve hem iş hem de oyun keyfi için uzun vadeli kullanmayı hayal edebileceğimiz türden bir klavye.

Burada sunulan tam NKRO (n-key rollover) ve 1000Hz tuş yoklama oranı, GMMK Oyun Klavyesinin oyun sırasında bazı ciddi cezalara dayanabileceği anlamına gelir ve oyun oturumlarımız sırasında çevre biriminde ne kadar hırpalanırsak o kadar klavye hiç kaçırmadı. Anahtar boşlukları da neredeyse mükemmel bir his veriyor ve genel olarak en üst düzey kalite izlenimine katkıda bulunuyor.

Normal yazma, GMMK Oyun Klavyesinde de iyi hissettiriyor ve çok yüksek değil - sadece oldukça yüksek. Yine de konu yazma deneyimi olduğunda hepimiz farklı bir şey istiyoruz, bu nedenle kilometreniz burada değişebilir. Yine, bunun modüler olacak şekilde tasarlanmış bir klavye olduğunu belirtmekte fayda var, böylece anahtarlara ve tuş başlıklarına kadar seçim yapabilirsiniz. Varsayılan önceden oluşturulmuş yapılandırmanın birçok insan için iyi çalışacağını düşünüyoruz.

Glorious PC Gaming Race web sitesinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz Windows yazılımı, seçenekler ve özellikler söz konusu olduğunda aşırıya kaçmaz, ancak çoğu insanı mutlu edecek kadar özelleştirme yolu vardır. Programa üç adede kadar farklı profil kaydedebilirsiniz, böylece örneğin günlük bilgi işlem için sade bir aydınlatma düzenine ve oyunlarınız için daha gösterişli bir şemaya sahip olabilirsiniz.


GMMK Oyun Klavyesi incelemesi: fiyat ve karar

GMMK Oyun Klavyesi

(İmaj kredisi: Muhteşem PC Oyun Yarışı)

GMMK Oyun Klavyesi'nin böyle bir çevre birimi söz konusu olduğunda pek çok seçeneği işaretlediğine şüphe yok ve klavye, duyarlılığı, dayanıklılığı ve tabii ki kişiselleştirme seçenekleri açısından çok yönlülüğü ile bizi kesinlikle etkiledi. Fiziksel tuşları tam istediğiniz gibi ayarladığınızda, RGB arka aydınlatma için 16,8 milyon renkle oynayabilirsiniz.

Yine de pahalı bir klavyedir - web'den toplanan en son fırsatlar için bu sayfaya yerleştirilmiş widget'ları kontrol edin - ve modüler seçeneklerle uğraşmayacaksanız, bunun yerine daha uygun fiyatlı bir şey seçmek isteyebilirsiniz. Birlikte verilen yazılım mükemmel olmaktan çok iyidir ve yine bu, başka yerlerde daha iyisini yapabileceğiniz bir alandır.

Her şey düşünüldüğünde, bunun en iyilerden biri olduğuna dair çok az şüphe var.en iyi oyun klavyeleriŞu anda paranızı harcayabilirsiniz, ancak daha gelişmiş (ve pahalı) bir şeye ihtiyacınız varsa, Pro sürümüne göz atın. Glorious PC Gaming Race şirketinin diğer oyun çevre birimleri bizde iyi bir izlenim bıraktı ve GMMK Oyun Klavyesi de farklı değil.

İndirimdeki varsayılan seçenekleri beğenmiyorsanız, bu klavyedeki anahtarları ve tuş başlıklarını özelleştirebileceğinizi ve ayrıca üç farklı boyutta alabileceğinizi unutmayın, bu nedenle gerçekten çok sayıda temel kapsanır - ve size bir diğer birçok oyun klavyesinden çok daha fazla esneklik. Modüler yaklaşımı, yapı kalitesi, birinci sınıf malzeme kullanımı ve baskı altındaki performansı için kesinlikle görülmeye değer.

Bugünün en iyi Glorious GMMK Oyun Klavyesi fırsatları Muhteşem GMMK Oyun Klavyesi Amazon £ 149,49 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz