Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • GoCompare'in ilk sigorta ödülleri bu hafta değerlendirmeyle başlıyor

GoCompare'in ilk sigorta ödülleri bu hafta değerlendirmeyle başlıyor

GoCompare, konu en iyi ürünleri ve öne çıkan hizmetleri sunma konusunda ötesine geçen sigorta şirketlerini tanımak için yola çıkan kendi sigorta ödüllerini bu yıl başlatıyor ve değerlendirme süreci bu hafta, 30 Haziran Çarşamba günü başlıyor.


Sigorta bulmak dünyadaki en heyecan verici şey değil ve GoCompare bunu biliyor - bu yüzden hizmeti bu kadar yardımcı oluyor.gitKarşılaştır(Future plc'ye aittir) farklı fiyat noktalarında farklı sigorta sağlayıcılarından bir dizi poliçe sunar; yani sadece en ucuz ürüne değil, sizin için en iyi olana da yönlendiriliyorsunuz.

GoCompare CEO'su ve Kurucusu Lee Griffin, 'Karşılaştırma sitesi olarak kendimizi sigorta sektöründe her zaman tüketici şampiyonu olarak gördük' diyor. 'Müşterilerimizin sigorta kapsamı hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilmeleri için poliçe bilgilerini daha net ve erişilebilir hale getirerek satın almadan önce poliçeleri incelemelerine yardımcı oluyoruz. Sigorta satın almanın heyecan verici olduğu ya da insanların daha fazla ödemek istediği bir şey olduğu yanılsaması içinde değiliz, ancak onlara doğru fiyata iyi bir poliçe bulmalarında yardımcı olabilirsek, bu gerçekten iyi bir şey.'

GoCompare, kazananlarını taçlandırmak için binlerce müşterisinin yanı sıra poliçe satın almanın ne kadar kolay olduğu, iletişim, şikayetlerin ele alınması, müşteri geri bildirimi ve müşteri incelemeleri gibi faktörleri de hesaba katacak. Dört yargıçtan oluşan bir panel de aşağıdakiler dahil uzmanlıklarını sunacaktır:

  • Grace Gausden, Kıdemli Muhabir, Bu Para
  • Vicky Shaw, Kişisel Finans Muhabiri, PA Medya
  • Brian Brown, Tüketici Finansmanı Uzmanı Defaqto
  • Ian Rowlands, Ortaklıklar Başkan Yardımcısı, GoCompare

Kategoriler arasında 'sigortayı kolaylaştıran', 'yılın ürünü', 'müşteri hizmetleri için en iyi sigorta sağlayıcısı' ve 'en iyi genel sigorta sağlayıcısı' olan sigorta sağlayıcıları yer alıyor. GoCompare'in açılış ödülleri, geçen yıl boyunca sağlanan hizmete bakacak - oldukça zor bir yıldı, bu nedenle sağlayıcıların performansı belki de normal koşullara göre biraz daha yakından incelenecek. Ve müşteri girdisi vermek ödüllerin büyük bir bileşenidir, kazananların bunu kazanmış olacağını bileceksiniz.


GoCompare'in sigorta ödülleri (araba, ev ve kamyonet sigortasını kapsar) yaklaşık üç haftalık bir geviş getirmenin ardından 19 Temmuz Pazartesi günü sonuçları açıklayacak. Kazananları birkaç hafta sonra tekrar ziyaret ettiğimizde GoCompare ve seçili Future web sitelerinde görebilirsiniz.