Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Godfall: Borderlands yaratıcılarından duyurulan ilk PS5'e özel lansman oyunu

Godfall: Borderlands yaratıcılarından duyurulan ilk PS5'e özel lansman oyunu

OldukçaPS5 oyunlarıya yoğun bir şekilde söylentiler dolaştı ya da hepsi konsol için duyuruldu, ancak şimdi PS5'e özel bir lansman başlığı olan Godfall için somut bir onay aldık. Borderlands geliştiricisi Gearbox Publishing ve God of War üzerinde çalışan bir California stüdyosu olan Counterplay Games tarafından oluşturulan Godfall, resmi olarak '2020 tatili' için ilan edildi.


  • Playstation 5: sızıntılar, söylentiler, fiyatlar ve özellikler

ÜzerindePlayStation bloguCounterplay Games CEO'su Kevin Lee şunları söyledi:

Godfall ile amacımız, fantezi ARPG tarzı ganimet ilerlemesini ve üçüncü şahıs yakın dövüşü yepyeni bir türe dönüştürmek: The Looter-Slasher. Yani, oyunumuz benzersiz bir şekilde tek parçalı dişli tahrikli ve tek parçalı oyuncu becerisine dayalı.

'Godfall, hücum odaklı, ustalık odaklı dövüş arzusunu koruyor ve sizi baş döndürücü, güçlü ganimetlerle ödüllendiriyor ve ardından bir sonraki karakter yapılarınıza ilham veriyor. '

Ganimet için öğütme dürtüsü, yeni nesil oyunlarda da devam edecek gibi görünüyor. Lee, Godfall ile 'looter-slasher' adlı yeni bir türün yaratıldığını iddia ediyor; bu, çılgınca yakın dövüşle Borderlands benzeri bir sürüşü yeni kit edinme amaçlı bir karışımı gibi görünüyor.


Godfall 2019 Oyun Ödülleri'nde duyuruldu (Microsoft'unXbox Series X) kısa ama heyecan verici bir tanıtım fragmanı ile. Aşağıdan kontrol edin:

yeni nesil grafiklerburadaki yıkıcı, karmaşık ortamlarda tam teşekküllü, isimsiz üç kahraman bulutların içinde bir çeşit çok başlı ejderhaya karşı çıkıyor. Godfall'un, basit hack'n'slash oyununu bazı bölümlerinden daha fazlasına dönüştürme potansiyeline sahip üç kişiye kadar eşli oyunu desteklediği söyleniyor.


Lee dedi ki:Godfall, sıfırdan kooperatif düşünülerek tasarlandı. Tüm oyunu tekli, ikili veya üçlü olarak oynayabilirsiniz. Düşmanlarınız dinamik olarak tepki verecek, davranışlarını ve saldırı modellerini grubunuzun büyüklüğüne göre değiştirecek. İşbirliği hedefimiz birlikte daha güçlü ve herkes için eğlenceli. '

Godfall, duyarlı, zeki düşmanlar yaratmak ve işbirliği stratejilerine uyum sağlamak için PS5'in büyük beyinlerini kullanabilirse, elimizde gerçekten özel bir şey olabilir. Konsolun yeteneklerini daha iyi anlayabileceğimiz için, konsolun kendisi ortaya çıktığında kesin olarak daha fazlasını öğreneceğiz.


Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu Black bundle Sony PlayStation 4 Pro ... Office Depot399,99 GörünümPlayStation 4 Pro 1 TB Konsol ... Amazon Prime 558,99 ABD Doları Siyah paketi görüntüleyin Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon Prime 592,99 ABD Doları PlayStation 4 Pro 1 TB Konsolunu Görüntüleyin Amazon Prime 593,89 ABD Doları Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz