Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Chrome iOS, Apple iTunes App Store indirmelerinin başında geliyor

Google Chrome iOS, Apple iTunes App Store indirmelerinin başında geliyor

Apple'ın iTunes App Store'u, Google'ın Chrome tarayıcısı iPhone ve iPad'e geçiş yaparak başarıya ulaşan bir grafikle yeni bir baskın güce sahip.


Serbest bırakıldıktan sadece birkaç gün sonra,Google'ıniOS Chrome tarayıcı uygulaması,Apple iTunes App Store, ücretsiz olarak sıraya giriyoriPhoneveiPad uygulaması.

Kullanıcılarına izin veriliyorElmalarikonik iDevices web tabanlıKromAkıllı telefonlarına ve tablet cihazlarına göz atma deneyimi sunan Google Chrome iOS uygulaması, bu haftanın başlarında Google'ın I / O geliştirici kongresi sırasında resmi olarak başlatıldı.

Yeninin yanına inişAndroid 4.1 Jelly Beanişletim sistemi ve Google'ın kendi markalı ilk tableti olanNexus 7, Chrome iOS uygulaması, arama devinin Google Haritalar, şirketin kendi sosyal ağı Google+ olan Google Earth gibi Apple'ın iOS platformuna yaptığı en son uygulama tabanlı saldırısıdır.

Microsoft'un uzun süredir devam eden Internet Explorer'ını dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısının tacı haline getirmek için yükselen iOS için Chrome, iPhone ve iPad'e benzersiz hareket kontrolleri ve ekran biçimlendirme seçenekleri sunarken, aynı zamanda kullanıcıların sekmeleri, yer imlerini ve şifreleri kendi aralarında senkronize etmelerine olanak tanıyor. PC tarayıcısı.

İPhone veya iPad sahibi misiniz? Apple markalı cihazınızı yeni ücretsiz indirilebilen Google Chrome uygulamasıyla doldurdunuz mu? Pingtwitter aracılığıyla bize bildirinTwitterve www.facebook.com/Pingtwittermagbeslemeleri.

Üzerinden: TechRadar