Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Google Chromecast Audio: İhtiyacınız olacağını düşünüyorsanız hemen satın alın

Google Chromecast Audio: İhtiyacınız olacağını düşünüyorsanız hemen satın alın

Eğer hayranıysanızChromecast AudioDongle, bazı kötü haberlerimiz var. Google karar verdiHendekYaşlanan hoparlör sistemlerine yeni bir soluk getirmenizi sağlayan müzik akışı aksesuarı.

Ses sisteminize 3,5 mm ses bağlantı noktası aracılığıyla bağlanan ve hoparlörün bilgisayardan kontrol edilmesini sağlayan küçük hokey diski şeklindeki cihazGoogle eviiOS ve Android'de akıllı telefon uygulamasının yanı sıra Google Asistan destekli donanımlara sesli komutlar kullanma.

Daha fazlasını okuyun: Google Home Hub incelemesi: Google'ın gelişen akıllı evinde bir sonraki adım

Senin havalı gibiSonos kiti, bir Chromecast Audio ile donatılmış hoparlörler, aynı parçayı aynı ses seviyesinde çalmak için birlikte gruplanabilir. Tabii ki, her bir hoparlör bağımsız olarak da ayarlanabilir ve kullanılabilir.


Chromecast işlevselliğinin giderek artan bir şekilde doğrudan hoparlör sistemlerine yerleştirilmesiyle Google, Chromecast Audio'nun üretimini sessizce durdurmaya karar verdi. Kartal gözlüRedditkullanıcılar önce aksesuarın üretiminin kesildiğini fark etti.

Google daha sonra kararı bir açıklamada onayladıAndroid Polisi.


Şirketin bir sözcüsü şunları söyledi: 'Ürün portföyümüz gelişmeye devam ediyor ve şimdi kullanıcıların sesin keyfini çıkarması için çeşitli ürünlerimiz var ... Kullanıcılar müziğin keyfini çıkarmaya devam edebilmeleri için Chromecast Audio cihazları için yardım sunmaya devam edeceğiz. , podcast'ler ve daha fazlası. '

Bu nedenle, şık ses aksesuarlarından birini bulmaya devam ederseniz, Google tüm destek sorunlarınızda size yardımcı olmaya devam edecektir. Ancak yakın zamanda herhangi bir zamanda Google Store'dan gadget'lardan birini satın almayı beklemeyin.


Neyse ki, tam stok envanterine sahip birkaç perakendeci var. Aşağıda kalan son Chromecast Audios için en son fiyatları bulun.

Bugünün en iyi Google Chromecast Audio fırsatları Benzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz