Close
 • Ana
 • /
 • Yayın Akışı
 • /
 • Google Chromecast, ESSENTIAL yeni özelliklerle Amazon Fire TV'ye geçiyor

Google Chromecast, ESSENTIAL yeni özelliklerle Amazon Fire TV'ye geçiyor

Google Chromecastbirçoğumuzun en sevdiğimiz filmleri ve şovları izleme şeklimiz için paha biçilmez bir cihaz oldu. Birçoğu ile uyumluen iyi televizyonlarve hem Wi-Fi hem de HDMI bağlantısıyla bir Chromecast dongle, medya akışı için kullanışlı ve güvenilir bir yol olmaya devam ediyor.


Bununla birlikte, Chromecast, 2013'te ilk çıkışından bu yana form faktörü açısından çok az değişiklik yaptı, ancak önümüzdeki günden itibaren bu değişmek üzere gibi görünüyor.Pixel 530 Eylül'de gerçekleşecek. Google TV'li Google Chromecast'in ilk çıkış zamanı o zaman.

Şimdiye kadar öğrendiklerimizden, pek çok özelliği uygun fiyatlı, taşınabilir bir dongle'da bir araya getirerek,YılveAmazonakış çubukları.

 • PS5 ön siparişleri: konsolunuzu şimdi emniyete alın
 • PS5 VR Hareket Kontrolörü, Xbox'ı yenen bir oyun değiştiricidir
 • Apple Watch 6, Galaxy Watch 3 MAJOR yükseltmesinden sonra savunmada

Google Chromecast

(Resim kredisi: WinFuture)

Bir dizi sızdırılmış görüntü sayesindeWinFuture, yeni dongle'dan ve beraberindeki uzaktan kumandadan ne bekleyeceğimize bir göz attık. Bu yılın başlarında bir sızıntı bize bircihaza kısa bir bakış, ancak en son haber, evlerimizin çoğuna giren akış çubuğunun tamamen elden geçirilmesini öneriyor.


Sızan Chromecast uzaktan kumanda, düğmelerinde tipik çok renkli Google logosundan yoksun siyah metin bulunan, şık bir düz beyaz renkte yeni bir oval şekilli tasarıma sahip. Uzaktan kumandada, özel bir Google Asistan düğmesi olan bir D-pad de bulunuyor. Ayrıca, paketi tamamlayan YouTube, Netflix, güç, giriş ve ses düğmeleri ile görüntülerde açıkça görülen bir geri, sessize alma ve ana sayfa düğmesi vardır.

Yeniden tasarım bazı açılardan Belçikalı endüstriyel tasarım öğrencisi Roel Heyninck'inyeniden hayal etme2019'un sonlarından itibaren, uzaktan kumandada iki tonlu bir motif yok. Ancak burada önemli olan fiyatlandırmadır.


Google TV'li yeni Chromecast, çeşitli renklerde de gelecek: Summer Melon, Summer Blue ve Rock Candy. Ek sızıntılara göreAndroid Polisi, sözde perakende satış fiyatı 49,99 $ olacak. Ek olarak, ambalajın yeni bir logoya sahip olduğu görülüyor. Ürün, ambalajında ​​onaylanan 4K ve HDR gibi detaylarla birlikte basitçe 'Google Chromecast' olarak adlandırılıyor gibi görünüyor.

 • 50'nin üzerinde kas nasıl inşa edilir: Bu egzersiz büyük kolları garanti eder
 • Yapmadığınız en iyi kettlebell egzersizleri

Bu fiyata, bu yeni Chromecast, her ikisi de akış alanındaki büyük rakipler olan Amazon Fire TV Stick 4K ve Roku Streaming Stick Plus'a karşı rahatça koşabilir. Bu çevre birimlerinin hiçbirinin şu anda Peacock TV veya HBO Max ile uyumlu olmadığı göz önüne alındığında, bir Chromecast cihazını benimsemek isteyenler kararlarını vermeyi daha kolay bulabilir.


Pixel 5 etkinliği sırasında detayların resmi olarak ortaya çıkmasına hala birkaç gün var, ancak o zamandan önce ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikrimiz var gibi görünüyor. Yine de etkinlik sırasında ek sürprizler olabilir, bu yüzden bizi izlemeye devam etmemiz gerekecek.

Bugünün en iyi Chromecast fırsatları Google Chromecast very.co.uk £ 30 Google Chromecast'i Görüntüle JD Williams 30 £ Google Chromecast'i Görüntüle Jacamo 30 £ Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:WinFuture

 • Siber Pazartesi fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Siber Pazartesi indirimlerinden alışveriş yapın