Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google yakında iPhone kullanıcılarını cezbetmek için Switch To Android uygulamasını başlatabilir

Google yakında iPhone kullanıcılarını cezbetmek için Switch To Android uygulamasını başlatabilir

Google, uygulamalarınızın ve tarihin hızlı bir şekilde kopyalanması da dahil olmak üzere iPhone'dan Android'e geçişi çok daha kolay hale getiren yeni bir uygulama başlatacak şekilde ayarlanabilir.


Birinden geçişen iyi Android telefonlarbaşka bir Android telefona geçiş yapmak yeterince zor,en iyi iPhonecihazlar bir Android telefona. Google bunu fark etmiş görünüyor ve yakında süreci otomatikleştiren, yerinde bir şekilde 'Android'e Geç' olarak adlandırılan bir uygulama yayınlayabilir.

  • Instagram, en genç kullanıcıları için yeni güvenlik özelliklerini ortaya koyuyor
  • iOS'ta Snapchat artık haritada yeni yerler bulmayı kolaylaştırıyor
  • Android için Google TV uygulaması, yeni akış seçenekleri ve iyileştirilmiş öneriler alıyor

Şimdiye kadar, kullanıcılar genellikle kişilerini, fotoğraflarını, SMS'lerini ve diğer veri parçalarını şu adrese yüklemeye çalışırlardı.Google sürücüönce içeriği yeni el cihazlarına kopyalamak. Yeterince iyi çalıştığına şüphe yok, ancak oldukça zahmetli bir süreç.

İlk tespit edilen9to5Google, resmi belgenin en son sürümünde bir 'Android'e Geç' uygulamasına yapılan atıflar tespit edildi. play.google.com/store/apps/detailsAndroid için. Bilgiler doğruysa, bu kısa bir süre sonra Apple'ın App Store'unda mevcut olacak.

Android'e karşı alınan şikayetler, genellikle telefonunuzun verilerini aktarmak gibi basit görünen görevleri gerçekleştirmenin zorluğundan kaynaklanır. Bu yeni uygulama, umarım Android kullanıcı arayüzünden bıkmış olanlar için bir geçici çözüm sağlamalı ve belki de katkıda bulunan bazı ilticacıları durdurmalıdır.Apple iPhone 12satıştelefon piyasasına hakim.


'Android'e geç' uygulaması

'Android'e Geç' uygulaması için hızlı bir arama yapılmasına rağmen,Uygulama mağazası9to5Google, Google'ın hala uygulamayla uğraştığına inanıyor ve 'Google bu özellikleri sunabilir veya sunmayabilir ve bunların ne olduğuna ilişkin yorumumuz kusurlu olabilir' diye ekliyor. Bu nedenle bilgi bir tutam tuz ile alınmalıdır.

Uygulamanın nasıl çalışabileceği hala belirsiz, ancak potansiyel olarak Android cihazınızın iOS uygulamalarının Android eşdeğerini otomatik olarak indirdiğini göreceksiniz.Google Oyun mağazası— ancak bu, uygulamalarınızın verilerinin yanı sıra ücretli uygulamaları aktarma sorunu ve bunları tekrar satın alma ihtiyacı konusunda bir soru işareti bırakıyor.


Her iki durumda da, iPhone'a iltica edenler, Android'e geri dönmek isterlerse yakında daha kolay bir yola sahip olacaklar gibi görünüyor. uzun zamandır var' play.google.com/store/apps/details' aracı indirilebilir, bu nedenle bir Android eşdeğeri için kesinlikle gecikmiş görünüyor.