Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google'ın iPhone kullanıcıları için ücretsiz bir hediyesi var - peki buna ihtiyacınız var mı?

Google'ın iPhone kullanıcıları için ücretsiz bir hediyesi var - peki buna ihtiyacınız var mı?

İPhone kullanıcılarının iCloud'u varken, Android sahiplerinin Google Drive'ı var. Veya biraz daha fazla ödeme yapmak isterlerse, Google One'a sahip olabilirler: depolama alanını artıran ve indirimler, ekstra destek ve çok kullanıcılı aile planları sağlayan bir abonelik hizmeti.

Ayrıca, en önemlisi, kullanıcıların Android telefonlarını yedeklemelerine olanak tanır. Ancak artık Google, önceden ödenmiş olan bu özelliği her Android kullanıcısı için ücretsiz hale getirmedi.Google One'ın olduğu her yerde, teklif iPhone kullanıcılarına da genişletildi.

  • Neen iyi iPhone?
  • İCloud için eksiksiz bir rehber
  • DAHA:Oyun efsanesi, PS5 üzerinden Xbox Series X'e selam veriyor

& ldquo; Bir iPhone'unuz varsa, Google'da fotoğraf, video, kişi ve takvim etkinliklerini depolamanıza olanak tanıyan yeni bir iOS uygulaması sunuyoruz, & rdquo; Google One'ın direktörü Larissa Fontaine'i yazdı.Blog yazısı. & ldquo; Telefonunuzu bozarsanız, kaybederseniz veya yükseltirseniz, verilerinizin bulutta güvende olduğunu bilerek içiniz rahat edebilir. & rdquo;

Apple'ın yerine neden Google'ın seçeneğini kullanasınız? Bir şey için depolama miktarı. Ücretsiz iCloud hesapları, Google'ın 15 GB ile birlikte geldiği yalnızca 5 GB depolama alanıyla gelir.


Yine de, ücretsiz seçenekler söz konusu olduğunda her ikisi de cömert olsa da, hiçbiri en düşük kapasiteyi bile tamamen yedekleyemez.iPhone 1164GB dahili depolamaya sahip. Açıkçası, yedeklemek için neyin gerekli olduğunu seçebilir ve seçebilir veya alternatif olarak kapasiteyi yükseltmeye bakabilirsiniz.

İCloud'da 50 GB'a yükseltme yapmak sizi ayda 99c / 79p geri alırken, 9,99 $ / 6,99 £ karşılığında 2 TB alabilirsiniz.. Google için,100 GB için 1,99 $ / 1,59 £ veya 2 TB için 9,99 $ / 7,99 £. O halde fazla bir şey yok: daha çok yatırım yaptığınız ekosisteme bağlı olabilir.


Alternatif olarak, 20 GB birikimli bir bulut depolama alanı için sinsice deneyebilir ve yedeklemelerinizi iki ücretsiz hizmet arasında paylaştırabilirsiniz. Elbette bu, ayda 2 dolarlık bir tasarruf için çok zor gelebilir, ancak işleri ödemeden yedeklemeye kararlıysanız, bu bir seçenektir.

Google'ın iPhone'lar için ne tür bir yükselişe sahip olduğunu görmek ilginç olacak. Apple iCloud, iPhone'unuzu ilk kez kurduğunuz andan itibaren oldukça zorlanır, oysa Google seçeneği uygulamayı bulmanızı ve indirmenizi gerektirir. Yine de, bilenler için kesinlikle güzel bir ek seçenek.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 Ultra fırsatları Planları Unlocked Mint Mobile USHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Ultra (128 GB) 1.349 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Ultra (128 GB) 1.349 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Ultra (128 GB) 1.349 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz