Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Health uygulaması, tıbbi kayıtlarınızı Android'de paylaşmayı çok daha kolay hale getirebilir

Google Health uygulaması, tıbbi kayıtlarınızı Android'de paylaşmayı çok daha kolay hale getirebilir

Google'ın, doktorlarınız ve sağlık hizmeti sağlayıcılarınız için tüm tıbbi kayıtlarınızı entegre edecek yeni bir sağlık uygulaması üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Google bu kayıtları tek bir yerde başarılı bir şekilde derleyebiliyorsa, bu, kayıtlarınızı örneğin arkadaşlarınız ve ailenizle veya bunlara erişmesi gerekebilecek herhangi biriyle kolayca paylaşabileceğiniz anlamına gelir.


Google'ın Android işletim sistemi arayüzü için yoğun geçmiş kayıtları optimize etmesi gerektiğinden, tıbbi kayıt yığınlarını tek bir paylaşılabilir yerde dijital olarak toplamak kolay değil.

İddia edilen Google Health uygulamasının haberleri şuradan geliyor:91mobilveİşhan Agarwal, popüler bir bahşişçi ve teknoloji sızıntılarının tedarikçisi. Sızıntılar, uygulamanın doktor ziyaretlerinden tıbbi kayıtlarınızı alarak ve laboratuvar sitelerine yaptığınız ziyaretleri ve daha fazlasını dahil ederek çalışabileceğini gösteriyor. Buradaki fikir, sızdırılmış Google Health uygulaması ekran görüntüsündeki açıklamaya göre, Google'ın bakıcılar için 'sağlığınızın birleşik bir görünümünü' sunmasıdır.

Bunun bir sızıntı (ve grenli) olduğu göz önüne alındığında, tüm bilgiler sağlıklı bir tutam tuzla alınmalıdır. Ancak kaynağa göre, uygulamanın nihai onayı beklerken şu anda testten geçtiği bildiriliyor.

Google Health uygulamasının potansiyel görsel gösterimi


(Resim kredisi: 91mobil)

Sızan ekran görüntüleri bir miktar doğruluk sağlarsa, Google'ın Google Health uygulama arayüzü için neler planladığı hakkında bazı küçük faydalı bilgiler toplayabiliriz. Birkaç kategoriye ayrılan kullanıcılar, kişiler, kayıtlar, profil yaşları ve paylaşım menülerine erişebilir. Şu anda her şey düzgün bir şekilde paketlenmiş gibi görünse de, yol boyunca herhangi bir geliştirme aksaklığına rastlarsa Google bu fikirden kolayca vazgeçebilir veya uygulamayı tamamen kaldırmaya karar verebilir.

Her iki durumda da, özellikle içinde yaşadığımız pandemi dünyasında, Google'ın enerjisini sağlıkla ilgili uygulamalara odakladığını görmek güzel. Bu amaçla, Google ayrıca şunları da duyurdu:Google Payşimdi yeteneği varCOVID-19 aşı kartlarını saklayın, uygun bir şekilde COVID Kartı olarak adlandırılmıştır.


İlk olarak Android cihazlarda kullanıma sunulan Google Pay'de saklanan COVID Kartına benzer şekilde, bir Google Health uygulaması yakın gelecekte herhangi bir zamanda ortaya çıkarsa, daha sonra iOS cihazlarına gelmeden önce ilk olarak Android kullanıcıları için piyasaya sürülmesi muhtemeldir. çizginin aşağısında.

Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz