Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Google Home Max incelemesi: uygun fiyata üstün ses kalitesi

Google Home Max incelemesi: uygun fiyata üstün ses kalitesi

Google Home Max fırsatları Google Home Max Wireless ... Crutchfield 149 $ Görüntüle

Google Asistan hoparlörlerinin, Alexa destekli sesin sahip olduğu şekilde çıkmasının daha uzun sürdüğünü söylemek doğru, ancak Google Home Max ile Google, Asistan'ın akıllılarını yüksek kaliteli sesle eşleştirebilmeniz konusunda açıkça ciddidir.

Google Home Max, diğer en iyi akıllı hoparlörlerden çok daha pahalıdır, ancakçokEcho serilerinden herhangi birine kıyasla paranız için daha fazla hoparlör. Bu akılda tutulması gereken bir şeyAmazon Prime Günüyuvarlanıyor.

Bu konuşmacının artık yeni bir rekabete sahip olduğunu belirtmekte fayda var.Nest Audioorijinal Google Home'un yerini alan hoparlör. Ses çıkışı açısından Home Max ile eşleşemez, ancak oldukça yakın ve daha az parayla.

Kumaş örtüye yapıştırma ve yumuşak dokunuşlu plastik şekillendirmeAna Sayfa Mini(şimdi Nest Mini) Max, beyaz gövdeli ve açık gri kumaşlı ve her ikisinin de odun kömürü olduğu bir yüzeyde geliyor.


Tasarımı seviyoruz ve şimdiye kadarki en büyük akıllı hoparlörler arasında yer almasına rağmen, çok etkileyici hissettirmiyor. Max, gerçekten yüksek bir kaliteye sahip olacak şekilde üretildi ve ciddi bir ağırlığı var.

Bu boyut ve fiyatta, ses kalitesi, özel ses donanımına ve Apple'ın inanılmaz sese sahip ses gücüne dayanmalıdır.HomePodakıllı hoparlör ... ve işte Google Home Max bunu başarıyor.


Max pahalı olabilir, ancak en sevdiğiniz şarkıları patlattığınızda ızgaradan her pound akıyormuş gibi geliyor.

HomePod gibi, Google Home Max de dışarıya çıkardığı sesi dinlemek ve müziğin belirli alanınızda olması gerektiği gibi ses çıkarması için işlemi anında ayarlamak için dahili mikrofonları kullanır.


Sonuç olarak, ayrıntılı tizleri ikiz woofer'larından zengin, pürüzsüz baslarla karıştırarak mükemmel dengelenmiş ses çıkarır. Odayı iyi dolduruyor, ancak 360 derecelik ses veya kendi başına kayda değer bir stereo ayrımı hissi sunmuyor (gerçekten gitmek istiyorsanız ikisini bir stereo kurulum olarak eşleştirebilirsiniz).

Google Home Max incelemesi

Çalmak kolaydır: Google Asistan'a tabii ki sorabilirsiniz (yüksek sesli müzikte çok iyi işitir ve dinlerken öndeki dört ince ışık size gösterir); Google Cast'i akış uygulamalarından kullanın; bu, aynı zamanda çok odalı bir kurulumun parçası olarak da çalıştığı anlamına gelir; Bluetooth üzerinden aktarabilirsiniz; ve bir ses kaynağını manuel olarak takabilirsiniz. Bu esneklik, özellikle HomePod gibi bir şeydeki eksikliğiyle karşılaştırıldığında memnuniyetle karşılanmaktadır.

Tek küçük teknik sorun, onu kurmak veya kontrol ayarları için kullandığınız Ev uygulamasının zaman zaman yavaş yanıt verebilmesidir - ancak yine de çok fazla kullanmak zorunda kalmazsınız.


Başka düşünceli dokunuşlar da var: Max, titreşim girişimini önlemeye yardımcı olmak için onu dinlendirmek için bir pedle birlikte gelir ve ışıklar ve kontroller yön değiştirirken dik veya yatay olarak durabilir.

Gerçek bir etkisi olan bir Asistan hoparlörü arıyorsanız, Google buradaki tüm kutuları işaretledi. Yine de rekabete bakmaya değer - özellikle yeniden tasarlanan 4. nesilAmazon EchoveAmazon Echo StudioPiyasada dijital asistan olarak Alexa'yı tercih ediyorsanız.