Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Google Home: hakkında haykırmaya değer iki önemli yeni güncelleme

Google Home: hakkında haykırmaya değer iki önemli yeni güncelleme

Müziklerini veya akıllı aydınlatmalarını kontrol etmek için bir Google Home akıllı hoparlörü kullanan herkes şüphesiz bu rahatsızlığa aşinadır: Google Asistan gerçekten olmasını istemediğiniz zamanlarda çok gürültülü ve çok konuşkan.


Örneğin: yatak odanızın aydınlatmasını rahatlatıcı bir renk tonuna ayarladınız ve uyumaya hazırsınız, böylece 'Hey, Google, yatak odasının ışıklarını kapat' diyorsunuz.

Google Home konuşmacısı daha sonra yaklaşık 140 desibelde yanıt verir:'TAMAM! İki ışık söndürülüyor! 'Bu, evdeki herkesi ve tüm komşuları uyandırır.

Müzikte de benzer bir şey olur. Google Asistan'ın ve müziğinizin sesini ayrı ayrı ayarlayamayacağınız için, Asistan'ın sesi genellikle çok yüksek, özellikle de güçlü (ve harika) kullanıyorsanızGoogle Home Max.

Yatak odasının ışıkları söndüğünde ve sessizce 'Hey, Google,' uyuyacağım 'şarkı listemi çal' dediğinizde, coşkuyla haykırmak için kendinizi Google Asistan'a hazırlayın:'TAMAM!!! UYKU OYNATMA LİSTESİNE GİDİYORUZ !!! 'hangi noktada tamamen uyanıksın.


Neyse ki Google bu sorunların farkındadır ve şu anda düzeltmeler yapmaktadır. Birincisi, Google'a ışıklarınızı kapatmasını söylediğinizde, kaç tane ışığın kapandığına dair size bağırmak yerine sadece zil sesi çıkaracağıdır. Google'ın açıkladığı gibiBlog yazısı:

Şimdi, Google Home veya Nest Hub cihazınız akıllı ev ışıklarınızla aynı odadaysa, 'Tamam, 2 ışığı kapat' şeklinde yanıt vermek yerine, basitçe & lsquo; çalacak & rsquo; ışıkları kapattığını bilmeniz için. '


Görünüşe göre, bu sadece ışıklar için değil, ışık olarak tanımlanan anahtarlar ve prizler için de işe yarayacak. Dolayısıyla, masa lambanız & ldquo; masa lambası & rdquo; adı verilen akıllı bir prize bağlıysa bu durumda bu yeni özellik geçerli olacaktır, ancak fiş yalnızca & ldquo; masa & rdquo; olmayacak. Bu aynı zamanda parlaklığı artırma veya azaltma gibi diğer ışık komutları için de geçerli olacaktır.

Tarafından tespit edilen ikinci güncelleme9to5Google, Google akıllı ekranları ve ev hoparlörleri için özel bir birimdir. Bu, Google hoparlörünüzün ve Google asistanınızın ses seviyesini Google Home uygulamasında ayrı ayrı ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Şu anda bu özellik,İOS için Google HomeEkolayzer Ayarlarında.


Bu ayarlarda artık 'Özel TTS Hacmi' adında yeni bir kaydırıcı var. 9to5Google, bu yeni ayarın 'hatalı göründüğünü ve Nest Merkezimizde yapılan bir testten sonra henüz tamamlanmadığını' belirtiyor ve bu, neden oldukça belirsiz bir ada sahip olduğunu açıklayabilir. Bu özellik bittiğinde, Google Asistan'ın sesini müziğinizden bağımsız olarak artırmanıza veya azaltmanıza izin vermelidir. Teşekkürler GOOGLE!

Bugünün en iyi Google Home, Google Home Mini ve Google Home Max fırsatları Google Home Mini (Kömür) -... Google Home Mini 365games.co.uk 26,69 TL GörüntüleTüm fiyatları görünGoogle Home Max Speaker Google Home Max JD Williams 199 £ GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz