Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Bu yılki etkinlik öncesinde geliştiricilere gönderilen Google I/O hediyeleri

Bu yılki etkinlik öncesinde geliştiricilere gönderilen Google I/O hediyeleri

Bu yılki sanalGoogle I/O etkinliği, geliştiricilere büyük etkinliğe hazırlanmaları için yağma kutuları gönderildi. Öğeler bir Google I/O kutusunda gelir ve bir I/O 2021 sweatshirt, bir W&P Porter to-go kupası ve bir dizi özel Google I/O rozeti içerir.


Buna göre9'dan 5'e Google, hediyeler geçen yıllarda iptal edilen yüz yüze etkinlik için biletleri olan geliştiricilere gönderiliyor gibi görünüyor. 2021 Google I/O etkinliğine kaydolurken bir 'hediye' almayı tercih edebildiler.

Muhtemelen rozetler paketin en havalı kısmıdır ve her paket üç rozet tasarımı içeriyor gibi görünse de, ambalaj toplanacak ve takas edilecek çok sayıda rozet tasarımı olduğunu gösteriyor.

Google G / Ç 2021

Google Piksel 6 Pro


(Resim kredisi: 9to5 Google)

Şimdiye kadar gördüğümüz paketler (Japonya'daki geliştiricilere gönderilen) bir I/O tasarımı, bir #GoogleI/O hashtag tasarımı ve Chrome OS ve AR Core logo rozetlerini içeriyor. Bu, 14 ürün alanının hepsinde logo rozetleri olduğunu ve farklı paketlerin farklı tasarımlar içereceğini gösterebilir.

Ne yazık ki, sanal etkinlik için halka açık kayıt bunu sunmuyordu. Bu nedenle, çevrimiçi olarak kaydolduysanız ve bu seçeneği görmediyseniz, büyük olasılıkla karşınıza hediye gelmiyordur - üzgünüm. Bu paketlerden bazılarının – ya da kesinlikle rozetlerin – eBay'e gireceğinden eminim. Sadece onlar için iyi para ödemeye hazır olun.


Google G / Ç 2021

Google Piksel 6


(Resim kredisi: 9to5 Google)