Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Google, Android tabletinizi büyük bir telefondan çok küçük bir TV gibi yapıyor

Google, Android tabletinizi büyük bir telefondan çok küçük bir TV gibi yapıyor

Google'ın Eğlence AlanıAndroid tabletlertüm filmlerinizi, oyunlarınızı ve kitaplarınızı tek bir yerde görüntülemenizi sağlar. Eğlence Alanı, izlemek, oynamak veya okumak istediğinizi bulmak için farklı uygulamalara erişmeye ihtiyaç duymak yerine, hepsini tek bir ekranda toplar - Google TV'de olduğu gibi.


Uygulama üç basit sekmeye bölünmüştür: izle, oyunlar ve oku (oyunların neden oyun ya da oyun olmadığından emin değiliz). İzleme sekmesi, açıkçası, tüm video içeriğinizi bulacağınız yerdir. Bu, cihazınıza kaydettiğiniz herhangi bir videoyu, kiraladığınız veya satın aldığınız içeriği içerir.Google TVve YouTube'dan önerilen videolar. Ayrıca Twitch, Hulu ve bir dizi diğer akış hizmetinden öneriler alabilir.

Oyun sekmesi, bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz tüm uygulamaları bulacağınız yerdir – hızlı bir şekilde geri dönebilmeniz için yakın zamanda oynanan oyunlar vurgulanmış olarak.Google OyunOyunlar. Buradaki hoş bir dokunuş, anında oynamayı desteklemesidir, böylece yeni oyunları indirmek zorunda kalmadan deneyebilirsiniz.

  • Google Haritalar güncellemesi, yolculukları planlamayı çok daha kolay hale getiriyor
  • Xbox için RIG Pro Compact denetleyici, Dolby Atmos'a sahip ilk denetleyicidir
  • Motorola Edge yedekleri sızdırıldı

Google Eğlence Alanı

Eğlence Alanının İzle ve Oyunlar sekmeleri


(Resim kredisi: Google)

Son sekme, okuyun, bu daha sessiz zamanlar için ele aldınız. İndirilen kitaplardan oluşan kitaplığınızın yanı sıra Google Play Kitaplar'dan öneriler bulacaksınız. Oyunlarda olduğu gibi, başlıkların ücretsiz önizlemelerine izin verir. Ayrıca indirimli kitapları da vurgulayacak.

Eğlence Alanı nihayet çoğumuzun tabletleri ne için kullandığına değiniyor ve çözüm pek çığır açıcı olmasa da, çoğu insanın kullanacağını düşündüğüm güzel bir özellik. Apple'ın TV uygulamasına benzer bir fikir ama aslında kitaplar ve oyunlarla daha da ileri gidiyor. Bu özellik, Walmart'ın onn özelliğinden kaynaklanmaktadır. tabletler bu ay, ancak yıl içinde tüm Android tabletlere küresel olarak sunulacak.