Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Haritalar özelliği sesli eğlence dünyasının kapılarını açıyor

Google Haritalar özelliği sesli eğlence dünyasının kapılarını açıyor

Etrafta dolaşan haberlerin yanı sıraiPhone 13, Apple AR Gözlüklerinin akıllara durgunluk verecek söylentilerivizyonunuzu yeniden hayal edinve birçok hisse senedi kriziAndroid telefonları tehdit etmekdünyanın her yerinde, bazen geri adım atmak, uzaklaşmak ve sağlıklı bir dozda iyi hissettiren teknoloji haberleri almak iyidir.

İşte en sevdiğimiz yeni keşif de tam olarak bu: her noktanın dünyanın her yerinden çalınabilir bir radyo istasyonunu temsil ettiği, gezegenimsi, yeşil noktalı ve benekli bir küre. Kar amacı gütmeyen bir Hollanda radyo ve dijital araştırma projesi tarafından geliştirilen, bu mavi gezegenin hemen her yerinden radyo istasyonlarını dinlemenizi sağlayan bir mobil ve web uygulaması olan Radio Garden'ın temeli budur.

Ülkenin başka bir yerine gittiyseniz veya tatilde tamamen kaybolduysanız, ancak bir şekilde bir şarkının ayrıntılarını, nerede olduğunu hatırlıyorsanız, ancak onları nasıl bulacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bu sizin için olabilir.

Radio Garden, radyo istasyonları arasında gezinmenize izin verecek, akıllara durgunluk verecek derecede harika bir araçtır.neredenbir kez tatil yaptın. Aynı zamanda müzik paletlerini yenilemek için yeni melodiler isteyenler için.


Radyo Bahçesi

(İmaj kredisi: Radyo Bahçesi)

CBS muhabirinin belirttiği gibi,David Pogue, merkezi kavramRadyo Bahçesiaslında birkaç kılık altında var oldu, birkaç tasarım değişikliği geçirdi ve kadrosuna giderek daha fazla küresel istasyon ekledi.


İnsanları alternatif eğlence biçimlerini keşfetmeye teşvik eden şey karantina olsun ya da harika müzikal içerik sunan kanlı iyi uygulamalara duyulan açlık olsun, Radio Garden son günlerde artan sayıda kullanıcının platforma akın etmesiyle birlikte bir yeniden canlanmaya tanık oluyor. .

Araç, Radio Garden'ın uygulaması aracılığıyla yaygın olarak kullanılabilir: play.google.com/store/apps/details,ios, ve web sitesi sürümü. Dünyayı döndürün ve istediğiniz müzikal ilgi noktasına odaklanın, yerel ayarın geri kalan müzikal tekliflerini keşfedin ve şarkı söyleyin.


Brezilya'nın Rádio Jabuticabeira'sından sambanın neşeli sesleri olsun; FM Trölli'den İzlanda halk müziği; hatta belki de Havanna'nın içindeki istasyonlardan Radio Sagua lezzetlerini tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da, gerçekten önemli değil, çünkü ne dinlemek istediğinizi ve seslerin herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden nereden geldiğini seçebilirsiniz.

Seçtiklerimizden birini kullanınen iyi Android telefonlarveya bir modelen iyi iPhone'larUluslararası radyonun iyi hissettiren ritimlerini gittiğiniz her yere götürmek için rehber. Kim bilir, bu trendle belki de Huawei'nin Petal Maps'i, piyasaya sürülmesinden sonra benzer bir şey yapmaya çalışacak.parlak yeni güncellemeleryakın zamanda Google Haritalar'a meydan okumak için başlatılan.

Radio Garden gerçekten de göründüğü kadar iyidir: uygulama sürümünde sorunsuz çalışır, ülke, şehir ve istasyon adı gibi yararlı filtrelerle kolayca gezinir. Hatta en çok dinlediğiniz istasyonları favorilerinize ekleyerek istediğiniz gibi geri dönebilirsiniz. Biraz karantinada kalma süresi harcamak ve - kim bilir - zaten eklektik zevklerinizi genişletmek için harika bir yol, uzak yerlerden bir sürü gerçekten egzotik ses oluşturarak. Kesinlikle gemideyiz ve dünya çapında yeni radyo istasyonları ortaya çıktıkça uygulama çok fazla yol kat ediyor.

Bugünün en iyi google pixel 5 fırsatları Sözleşmeli Fırsatlar Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz