Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Google Haritalar, daha yeşil bir yaşam sürmenize yardımcı olacak bazı yeni özellikler ekledi

Google Haritalar, daha yeşil bir yaşam sürmenize yardımcı olacak bazı yeni özellikler ekledi

Google Haritalar, yerel işletmeleri veya işletmeleri bulmanın kolay bir yolunu sunar.sürüş yönleriancak seçimlerinizde çevreye daha duyarlı olmanıza da yardımcı olabilir. Topluluk ve iş bilgi işlevleri, yerel olarak sunulan hizmetlerin yanı sıra çevre için daha fazlasını yapan hizmetler hakkında fikir verir. Bu hafta İklim Zirvesi ve Dünya Günü ile daha çevre dostu olmak birçok insanın aklında ve bu nedenle bu yeni güncellemeler faydalı olabilir.

Artık Google Haritalar ile, Google My Business aracılığıyla eklenen yerel geri dönüşüm bilgileri hakkında bilgi edinebilir, sürdürülebilir işletmelerin listelerini keşfedebilir veya bölgenizdeki diğer kişilere yardımcı olmak için işletmeler ve hizmetler hakkında kendi bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Bu bilgi, kullanıcıların nereden satın aldıkları veya istenmeyen ürünleri nereye atacakları konusunda daha bilinçli seçimler yapmalarını sağlar.

Google Haritalar ve Arama geri dönüşüm sitelerindeki işletme profilleri artık kabul ettikleri malzeme türleri hakkında bilgi sağlıyor. Bu, geri dönüşümünüzü daha iyi organize edebileceğiniz ve gereksiz yere çöplüklere giden öğeleri önleyebileceğiniz anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca bir profildeki eksik bilgileri doldurmaya yardımcı olmak için ziyaret ettikten sonra bu işletmeler hakkında bilgi ekleyebilir.

aracılığıyla Google kullanıcılarıYerel rehberler programıfotoğraflardan ve incelemelerden eksik yerlere kadar topluluk bilgilerini Google Haritalar'a ekleyebilir. Kullanıcılar ayrıca bölgedeki diğer kişiler için EV şarj noktalarının nerede bulunacağı veya eski bir buzdolabından nerede kurtulacağı gibi listeler ve kılavuzlar oluşturabilir. Programa katılarak kendi ipuçlarınızı ve yorumlarınızı da ekleyebilirsiniz.


Mevcut işletme profillerine fotoğraf ve bilgi ekleyerek başkalarına da yardımcı olabilirsiniz. Çevre dostu ürünler satan ve kendi çantalarınızı getirmenizi sağlayan yerel bağımsız mağazayı öne çıkarmak. Ya da her şeyi iki kat plastikle saran mağazalara dikkat edin.

Google Haritalar birçok yönden haritaları içinde bir topluluk forumu sunuyor ve bu yalnızca girdiğiniz bilgiler kadar iyi olacak. Ancak, hizmeti günlük olarak kullanan kişi sayısı göz önüne alındığında, bu iyi bir şey. başlamak için yer.


Bugünün en iyi Google Nest Hub Max fırsatları Google Nest Hub Max - Charcoal very.co.uk £ 219 GörüntüleNest Hub Max (Tebeşir) Google Store EMEA 219 £ GörünümGoogle Nest Hub Max Sadece 219 £ Olun GOOGLE Nest Hub Max'i Görüntüle -... Currys PC World £ 219 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz