Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Google Haritalar, bu inanılmaz araç içi uydu navigasyon sisteminin yanında basit görünüyor

Google Haritalar, bu inanılmaz araç içi uydu navigasyon sisteminin yanında basit görünüyor

Google Haritalar ve Waze gibi ücretsiz harita uygulamaları, dahili uydu izlemeleri için harita güncellemeleri için ödeme yapma ihtiyacını ortadan kaldırdıkları ve haritaların kablosuz olarak güncel tutulduğu için sürücüler arasında oldukça popüler hale geldi. Dezavantajı, o güzel, büyük gösterge paneli yerine, şimdi bir cep telefonuna gözlerinizi kısarak bakıyor olmanızdır.araç telefonu tutacağıve telefonunuzun dar bir köşede tutucudan düşmemesini umarak.


Şimdi, geleneksel uydu navigasyon şirketleri bir geri dönüş planlıyor ve önlerinde ücretsiz harita uygulamaları var. Geçen hafta TomTom'un geliştirdiğini öğrendik.Otomotiv için TomTom Navigasyon, bulut tabanlı güncellemeler ve çevrimdışı mod sunan yeni bir sistem.

Şimdi, Audi, BMW, Mercedes, Daimler ve diğerlerinin haritalarını sağlayan Hollanda merkezli şirket HERE, Pokemon Go ve League of Legends gibi oyunlara güç veren çılgınca başarılı video oyun motoru Unity ile işbirliği yaptı. yeni araç içi haritalama konsepti.

Video, tarafından tespit edildiOtomatik Evrim, büyük bir dokunmatik ekran olan bir araba çizgisini gösterir. Şehir haritaları 3 boyutludur ve Unity'nin motoru onların gerçek zamanlı olarak oluşturulmasını sağlar.

Unity'nin platformunda oluşturulan ve HERE 3D şehir verilerini içeren, San Francisco'nun 3D haritasının fütüristik, geniş ekran navigasyon deneyimini sergiliyor ve oyunun kurallarını değiştiren HMI [insan makine arayüzü] iş akışı tasarımının eklenmesiyle neler başarılabileceğini gösteriyor. iyileştirmeler. HERE bugüne kadar ABD, Avrupa ve Asya'da 70'den fazla büyük şehri 3B olarak haritaladı ve sonunda küresel 3B harita kapsamı sunmayı planlıyor' diyor HERE.


Aşağıdaki videoya bir göz atın, ayrıca ön paneldeki hız göstergesi gibi tek tek öğelerin nasıl özelleştirilebileceğini de gösterir.

Unity Verticals Başkan Yardımcısı Julien Faure, 'Araba alıcıları artık araçlarıyla beygir gücü veya yakıt verimliliğinden daha fazla etkileşime önem veriyor' dedi.


HERE Technologies Baş Ürün Sorumlusu Jorgen Behrens, 'Unity'nin güçlü 3D işleme motoru, HERE 3D şehir verilerinin, rota rehberliğinin ve navigasyonun etkileyici görünmesini sağlayarak sürücüye zengin ve sürükleyici bir araç içi deneyimi sağlıyor' dedi.

Bu arada yeni bir uydu navigasyonuna mı ihtiyacınız var? TomTom GO Premium'unen iyi navigasyonşu anda ve TomTom GO Premium için en iyi fiyatlar aşağıdadır.


Bugünün en iyi TomTom Go Premium ve fırsatları Benzerlerini Görüntüleyin Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz