Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Haritalar'ın yeni bölünmüş ekran özelliği, bir daha asla kaybolmamanızı sağlar

Google Haritalar'ın yeni bölünmüş ekran özelliği, bir daha asla kaybolmamanızı sağlar

Android'deki Google Haritalar, mükemmel bir bölünmüş ekran Google Sokak Görünümü özelliğine sahip olacak. Yeni özellik, ekranınızı standart rota görünümüne ve Sokak Görünümüne bölecek – hepsi tek bir ekranda.

Bölünmüş görünüm özelliği, Android 10.59.1 için Google Haritalar'da çalışır ve 'Canlı Görünüm'den farklıdır.artırılmış gerçeklik aracıokları üst üste bindirerek size seyahat yönünü göstermek için. Bundan önce yalnızca masaüstünde mevcut olan bölme özelliği, artık A noktasından B noktasına gitmenize yardımcı olmak için sahada daha çok evde olacağı Android mobil kullanıcılarına sunulacak.

İLEreddit kullanıcısı(aracılığıylaTom'un Kılavuzu) şık güncellemeyi fark etti; Bu özelliğin güzelliği, yolculuğunuzun o son birkaç dakikasında nasıl pürüzsüzleştiğidir. Belki kafe gizli bir oyuğa gizlenmiştir, ancak Google Haritalar zaten orada olduğunuzu iddia ediyor? Hiç hedefinize ulaştınız ama olması gerektiği gibi görünmüyor mu? Bu yeni özellik sizi doğru yere yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Haritaya bir raptiye yerleştirdiğinizde özellik otomatik olarak çalışır. Tek istisna, standart tam ekran modunu başlatacak olan bir konumun resmi girişi aracılığıyla Sokak Görünümü'ne girmenizdir.


Google'ın güncellemesi artık sağ alt köşede, maviyle vurgulanan sokak düzeyindeki görüntüleri göstermek için bu haritayı kapatan bir genişletme/yoğunlaştırma düğmesi içeriyor. Kullanıcılar, o konuma atlamak için haritanın etrafına dağılmış mavi dairelerden herhangi birini seçebilir: bu, yalnızca baktığınız yönü değil, çevreyi de gösterir. Elbette, haritalarınızı normal şekilde kullanmayı tercih ederseniz, standart görünüme geri dönebilirsiniz.

Yeni Google Haritalar özelliği, insanların kaybolduğu bir yolculuğun son birkaç anını netleştirmeye yardımcı olmak için sizi konumunuzun daha geniş çevresine çekerek daha iyi bir navigasyon deneyimi sunar. Telefonunuzu yatay modda kullanırsanız, özellik bu görünümde de çalışır ve kilitleme kolaylığı olarak kullanıcılar için faydalı bir yenilik olacağından emin olabilirsiniz.


Google Haritalar

(Resim kredisi: Google Haritalar (Düzenle))

Google'ın etkileyici bir eklentisidir ve farklı bir konuma atlamak istediğiniz her seferde Street View'a girip çıkmak için size zaman kazandırır. Bu özelliği çalıştırmak için gösterişli yeni bir donanım arıyorsanız, Pingtwitter'lerden başkasına bakmayın.en iyi Android telefonlarsizi ihtiyaçlarınıza uygun doğru modeli seçme zahmetinden kurtaracak kılavuz.


iPhone kullanıcıları henüz bunu anlamadı, ancak umarım yenilik çok yakında iOS'a ulaşır. Google, yeni ile yoğun bir ay geçirdiiCloud şifre senkronizasyon uzantısıChrome'a ​​eklenecek ve birGoogle Chrome güncellemesiBu, şifreleri zayıflıklara karşı kontrol eder.

Google'daki her şeyi seviyorsanız, bir Pingtwitter'ümüz varen iyi Chromebook'larkılavuz, böylece güç ve esneklik için en iyi cihazı bulabilirsiniz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Üç24 aySamsung Galaxy S21 (128GB) Samsung Galaxy S21 (128GB) 19 £ peşin 38 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Fonehouse'da Görüntüleme 19 £ peşin 38 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 (128GB LED) Samsung Galaxy S21 (128GB LED) Ücretsiz peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin ödeme 36 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 aySamsung Galaxy S21 (128GB Gri) Samsung Galaxy S21 (128GB Gri) 49 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 49 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu