Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Google Haritalar güncellemesi, yolculukları planlamayı çok daha kolay hale getiriyor

Google Haritalar güncellemesi, yolculukları planlamayı çok daha kolay hale getiriyor

Google Haritalar güncellemeleri, son haftalarda yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor ve yeni bir özellik de dahil olmak üzere birçok yeni özellikle geliyor.daha yeşil bir hayat yaşamanıza yardımcı olunve tabii ki çok önemliSürüş modu. Şimdi Google, bu sefer bir yolculuğa çıkma şeklinizi iyileştirmek amacıyla Google Haritalar için başka bir güncelleme yayınlıyor.


Google, bir bilgisayar ve akıllı telefonunuz arasındaki rotaları paylaşmayı kolaylaştırarak yol gezisi planlama sürecini kolaylaştırıyor.

Küçük ekran boyutu ve sınırlı seçenekler nedeniyle bir akıllı telefonda seyahat planlamak kolay bir iş değildir. Büyük bir bilgisayar ekranında durak eklemek ve farklı rotalar seçmek çok daha kolaydır, bu nedenle Google, kullanıcının yol boyunca farklı duraklar eklemesine olanak tanıyan yeni bir seçenek ekledi.

Örneğin, Google Haritalar'a giderseniz, başlangıç ​​noktanızı ve hedefinizi belirlerseniz, yeni hizmet yol boyunca oteller, parklar, kamp alanları ve dinlenme durakları gibi duraklar eklemenize olanak tanır.

Ayrıca duraklarınız hakkında otellerin otel fiyatları vb. gibi ek bilgiler de alabilirsiniz.


Rotanızı planlamayı bitirdikten sonra her şeyi akıllı telefonunuza gönderebilirsiniz. Hatta bunu bir e-posta, Whatsapp mesajı, Google Haritalar uygulaması veya hatta eski kafalıysanız bir metin mesajı içinde arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Bu, hem Android telefonlarda hem de iPhone'larda çalışır, ayrıcaAndroid Otovearaba oyunusistemler.


Bugünün en iyi araba fırsatları: İndirimli Fiyat Nextbase 622GW 4K Dash Cam -... Nextbase 622GW Best Buy $399.99 $319.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Garmin Dash Cam 66W,... Garmin Dash Cam 66W Amazon $249.99 $199,99 GörüntüleTüm fiyatları görGarmin 010-02062-00 Araç Kamerası... Garmin Araç Kamerası Mini Amazon $122.99 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?