Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Haritalar kullanıcıları, büyük Petal Haritalar güncellemesiyle Huawei'ye geçiş yapıyor

Google Haritalar kullanıcıları, büyük Petal Haritalar güncellemesiyle Huawei'ye geçiş yapıyor

Bu haftadan itibaren Petal Maps, uygulamasını 11 ülkede bisiklet rota planlamasının yanı sıra 16 ülkede toplu taşıma navigasyonu ile güncelliyor. Huawei geçen yıl Petal Haritalar uygulamasıyla navigasyon sahnesine çıktı; olduğu duyuruları takip ettiGoogle uygulamalarından kaçınmaAndroid işletim sistemi genelinde amiral gemisi bir rehberlik uygulaması olan Google Haritalar da dahil olmak üzere bazı Huawei Mate el cihazlarında ve benzerlerinde iOSiPhone 12veiPhone 12 Pro.


Yeni güncelleme, çok daha geniş bir Petal Harita özellikleri yelpazesi aracılığıyla onları Huawei'nin hizmetine sıkıştırmayı umarak mevcut Google Haritalar kullanıcılarından destek almayı hedefliyor. Huawei, Google Haritalar'ı desteklememe niyetini açıkladığında, birçok kullanıcıyı vahşi doğada, pusuladan yoksun ve Google Haritalar'ın iğnesinin rahatlığından yoksun bıraktı. Yalnızca yerel navigasyon uygulaması Petal Maps'e güvenmek istemeyen bazı Huawei kullanıcılarının tüylerini diken diken etti.

İyi haber şu ki Huawei, Petal Maps mojo'sunu yeniden ateşledi ve işlevselliği artırmak için parıldayan güncellemeyi kullanıma sundu: Artık yürüyüş rotanızı çizebilir, tekerlek üzerinde olmayı tercih ediyorsanız bisiklet parkurları planlayabilir, hatta toplu taşıma için canlı kalkış programlarını izleyebilirsiniz. , böylece kendinizi A'dan B'ye tamamen kolaylıkla feribotla gidebilirsiniz.

Arka planda geliyorjazzy yeni ekran güncellemeleriGoogle Haritalar'a, son zamanlarda nerede olduğunuza çok perspektifli bir bakış için bölünmüş ekran işlevi kazandırdı. Petal Maps'in yeni güncellemesi, Google Haritalar'dan biraz daha az kapsamlı olan mevcut özelliklerini elden geçirecek.

Huawei AppGallery aracılığıyla Petal Haritalar'da yeni genişletilmiş rota planlamasından yararlanabilirsiniz. Sadece en son sürümü indirmiş olmanız yeterlidir ve özellikler, yol açma, yürüyüş veya içinizdeki gezgini ortaya çıkaran herhangi bir şey için yerel olarak kullanıma hazır olacaktır.


Huawei'nin Hava Hareketleri, Huawei Mate 40 serisinde çalışan sihirli dokunuşsuz özellik olan güncelleme ile çalışır.Huawei Mate 40 ProveHuawei P40, kullanıcıların ekrana dokunmadan harita işlevlerini kontrol etmelerini sağlar. Huawei telefonunuzun 'Ayarlar' ve 'Erişilebilirlik' bölümünde açılabilir, bildirildiğine göre huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-review, ilave olarak.

• Fitbit x NASA! Astronotlar, covid-19 görev öncesi yayılmasını durdurmak için Charge 4'ü kullanacak


Yine de Petal Haritalar eksik değil: bir dizi şık özellik donatılmış olarak gelir, farklı konumları kaydetmenize ve ardından anında erişim için bunları bulutta senkronize etmenize olanak tanır. Bu, iyi bilinen, tanıdık yerlere giden rotaları hızlı bir şekilde almak için iyidir; Petal Haritalar ile iyi çalışır’ Rotaları yakınlaştırabileceğiniz, ekranı eğebileceğiniz ve çevreyi kontrol etmek için diğer hareketleri kullanabileceğiniz etkileşimli 3B Haritalar.

Sokağa çıkma yasağı hafifler hafifletmez, bu tür güncellemeler geri dönmek ve seyahat etmek için gerekli olacaktır. Bu arada, yakındaki alanda kaybolma riski olmadan yeni özelliklere alışmak için iyi bir dönem. bizimkilere bir göz atınen iyi Huawei telefonuÇinli telefon devinden şık bir model yakalama rehberi; alternatif olarak, daha çeşitli bir işletim sistemi seçeneği tercih ediyorsanız, seçimimize gidin.en iyi akıllı telefonlarDaha geniş bir el cihazı seçimi için.


Bugünün en iyi Huawei P40 fırsatları Benzerlerini Görüntüleyin Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz