Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Google Haritalar, kiralamak için bir e-scooter bulmanıza yardımcı olacak

Google Haritalar, kiralamak için bir e-scooter bulmanıza yardımcı olacak

Elektrikli scooter kiralama şirketi Tier ve Google Haritalar, kullanıcıların e-scooter'ları bulmasını ve bunlara erişmesini kolaylaştırmak için yeni bir ortaklık duyurdu. Şirketler, yolculuklarının 'ilk ve son kilometresi' için rota planlarken sürücülerin yakındaki Tier e-scooter'larını Google Haritalar aracılığıyla bulmasını sağlayan bir özellik başlatmak için bir araya geldi.

Şu an için, Münih, Berlin, Köln, Hamburg, Frankfurt, Stuttgart, Viyana, Zürih, Oslo, Stockholm veya Helsinki'de olduğunuz ve hizmetin diğer ülkelere yayılmadan önce bu yerlerde kullanıma sunulduğu sürece bu doğrudur. şehirler.

Bir e-scooter'a ihtiyaç duyan kullanıcılar, bisiklet yol tarifi sekmesinin altındaki özelliği bulabilirler. play.google.com/store/apps/details. Seçilen 11 şehirden birinde olduğunuz göz önüne alındığında, kullanıcılar artık uygulamanın arayüzünde 'Katman' düğmesini bulacaklar.

Bir kez tıkladıktan sonra, olası biniciler, o belirli e-scooter'ın yürüme mesafesi ve şarj durumu ile birlikte en yakın mevcut Tier e-scooter'ı görebilirler. Bunun güzel bir özellik olduğunu düşünüyoruz; boşalmış bir pil ile bir e-scooter almaktan kaçınmanıza yardımcı olacak bir yol.


Bir e-scooter'a bindiyseniz, muhtemelen savaşın yarısının aslında yaşadıkları cadde merkezlerini bulmak olduğunu bileceksiniz. Ancak Google Haritalar'ın yeni Katman entegrasyonu ile, bir araç ararken işler çok daha kolay hale gelecektir.

Transport for London'ın (TfL) Tier toe-scooter'ları Londra'ya getirin. Buna göreAkıllı Ulaşıme-scooter kullanıcıları, Google Haritalar aracılığıyla yalnızca Seviye e-scooter'larını bulmakla kalmayacak, aynı zamanda tahmini varış zamanı ve maliyet tahmini gibi yararlı bilgileri de yolculuk planlamalarına dahil edebilecekler.


Tier'de Pazar Geliştirme Direktörü Tinia Mühlfenzl, Google Haritalar ile yapılan işbirliğinin Tier'in e-scooter filosuna görünürlük kazandırdığını ve 'binicilerin günlük mobilite ihtiyaçlarına en uygun ulaşım biçimine erişmelerini sağlamaya' yardımcı olduğunu söyledi.

Hepsi bu kadar da değil: Tier son aylarda işbirliği yapmakla meşguldü ve e-scooter firması da yeni birnavigasyon uzmanları Beeline ile ortaklıkyönlendirme yazılımını Katman uygulamasına entegre etmek için.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Üç24 aySamsung Galaxy S21 (128GB) Samsung Galaxy S21 (128GB) 19 £ peşin 38 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Fonehouse'da Görüntüleme 19 £ peşin 38 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 (128GB LED) Samsung Galaxy S21 (128GB LED) Ücretsiz peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin ödeme 36 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 aySamsung Galaxy S21 (128GB Gri) Samsung Galaxy S21 (128GB Gri) 49 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 49 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz