Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Google Nest Mini: Google Home Mini akıllı hoparlör yükseltmesi

Google Nest Mini: Google Home Mini akıllı hoparlör yükseltmesi

Google, takip eden akıllı konuşmacı Google Nest Mini'yi duyurdu.Google Home Mini. Öne çıkan iyileştirmeler arasında Google Nest Mini'nin kumaş kaplaması yüzde 100 geri dönüştürülmüş şişelerden yapılmıştır, yeni bir duvara montaj deliğine sahiptir ve ayrıca iyileştirilmiş ses kalitesi sunar.

Yeni Google Nest Mini ayrıca, yükseltilmiş Bluetooth yetenekleri 4.1'den 5.0'a kadar sunarken, ünite 802.11 b / g / n / ac Wi-Fi uyumludur.

Ses açısından, Google Nest Mini, Google Home Mini'ye kıyasla iki kat daha güçlü bas pompalama kapasitesine sahip gelişmiş bir hoparlör sistemi sunar.

Google Nest Mini ayrıca daha iyi ses algılama için üçüncü bir mikrofonla birlikte yüklenir. Bu aynı zamanda 1Tera işlem işlemlerini gerçekleştirebilen yepyeni bir makine öğrenimi çipi ile destekleniyor. Bu, gittikçe daha fazla görevin Nest Mini tarafından yerel olarak işlenebileceği ve hızı artıracağı anlamına gelir.


Nest Mini, interkom, ev kapısı zili ve ev iletişim sistemi işlevlerine sahiptir. Örneğin, Google Duo aracılığıyla bir Nest Mini'yi doğrudan arayabilirsiniz.

Google Nest Mini


(Resim kredisi: Google)

Google Nest Mini: önemli gerçekler

Maliyet:49 $ / 49 £

Satış tarihinde:22 Ekim 2019


Renkler:Antrasit, Açık Gri, Mercan ve Gök Mavisi

Pingtwitter kısa bir süre sonra yeni Google Nest Mini'yi tam olarak inceleyecektir, bu nedenle resmi kararımızı almak için yakında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Günün en iyi Google Nest Mini fırsatları İndirimli Fiyat Google Nest Mini 2 - Coral Macy's $ 49 $ 35 Nest Mini Google Store'u Görüntüle49 GörünümGoogle Nest Mini (2. Nesil) ... Home Depot49 GörünümGoogle Nest Mini 2. ... Newegg49 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Google Home Mini fiyatları 3 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Home Mini & Edison -... Macy's 55 $ 35 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Home Mini 1. ... Yatak Bath & Beyond $ 49 $ 39 Google Home Mini Kömür Müzisyeninin Arkadaşını Görüntüle39,99 GörünümGoogle Home Mini - akıllı ... Lenovo USA49 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz