Close

Google Nexus 7 2 incelemesi

Google Nexus 7 2 fırsatlar Resim 1/11

Nexus 7 2 incelemesi


Nexus 7 2 incelemesi
Resim 2/11

Nexus 7 2 incelemesi

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 3/11

Nexus 7 2 incelemesi

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 4/11

Nexus 7 2 incelemesi

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 5/11

Nexus 7 2 incelemesi


Nexus 7 2 incelemesi
Resim 6/11

Nexus 7 2013 incelemesi

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 7/11

Nexus 7 2013 incelemesi


Nexus 7 2 incelemesi
Resim 8/11

Nexus 7 2013 incelemesi

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 9/11

Nexus 7 2013 incelemesi


Nexus 7 2 incelemesi
Resim 10/11

Nexus 7 2 incelemesi
Resim 11/11

Nexus 7 2 incelemesi

Google Nexus 7 2 incelemesi: 7 inçlik bir tablette şimdiye kadarki en yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olan bu Android cihaz, iPad Mini'yi alabilir mi?

Güncelleme: Google Nexus 7 2 çıkış tarihi, cihazın ABD'de piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir ay sonra, 28 Ağustos 2013 olarak onaylandı. Yeni Nexus 7, 16 GB sürüm için 199,99 £ ve 32 GB model için 239,99 £ olarak fiyatlandırılacaktır.


OrijinalGoogle Nexus 7by Asus, mini tablet pazarını gerçekten başlattı ve Apple'ıniPad mini, karşı karşıyaKindle Fire. Bu ikinci nesil ile Google, iPad mini'ye ve sınıfının en yüksek çözünürlüklü ekranına gerçekten savaş ilan etti.

SüreelmaRetina ekranlı bir mini yapmakta zorlandığı bildirildi,GoogleveAsusApple'ı kıskançlıktan yeşile çevirmek için şaşırtıcı 1920x1200 ekranla yeni Nexus 7 2'yi ortaya çıkardı.

Aslında, büyük bir yükseltmeye sahip olan sadece ekran değil. Çok daha pürüzsüz, kavrayıcı bir arka yüzey ve yeni, şık siyah çizgilerle değiştirilen hafif yapışkan arka kısım artık geride kaldı - Android tablet pazarında şimdiye kadar duyulmamış bir şey.

Nexus 7, şüphesiz piyasadaki en iyi Apple olmayan tablettir. Hız, ekran ve detaylara gösterilen özen, onu diğerlerinden baş ve omuzlar haline getiriyor ve tasarım ve his açısından Apple'ı tutuyor.

Tek elde kullanımı ve tutması kolaydır ve hoparlörlerin yerleştirilmesi sayesinde, aynı zamanda mükemmel bir taşınabilir medya görüntüleyici,Kindle Fire HDve tercih edilen yatma vakti tableti (veiPad 4, Apple'ın karşılaştırılabilir bir Retina ekrana sahip büyük boy tableti).

Orijinal Nexus'un sahipleri için, bu da bir göz atmaya değer - bu bir yükseltmeden ziyade tam bir revizyon ve çalışırken muhteşem ekrana bir kez baktığınızda, sipariş vermek için Google'ın sitesine acele edeceksiniz.

Nexus 7: Özellikler

Yüksek çözünürlüklü 7 inç ekranla birlikte, en yeni Nexus 16 veya 32 GB depolama alanı, wifi ve ABD'de 4G LTE sürümüne sahiptir (bunun Birleşik Krallık'a ulaşıp ulaşmayacağı belirsiz olsa da).

Ayrıca ön 1,2 megapiksel kamera ve ilk versiyondan farklı olarak 5 megapiksel sensörlü bir arka kamera da var. Şarj etmek için bir mikro USB bağlantı noktası var, ancak en etkili şarjı elde etmek için tedarikçinin duvar şarj cihazını kullanmanız gerekecek.

Nexus 7: Ekran

Ekran, Nexus 7'nin katil özelliğidir ve şaşırtıcıdır. 1920x1200 çözünürlükle, Apple'ın iPad Retina ekranından daha yüksek çözünürlüklü (her ne kadar dürüst olmak gerekirse ikisi arasındaki farkı söyleyemezsiniz).

Ancak Google ve Asus, Apple'ın yapamadığını (yine de) yapmayı başardı ve HD ekranı 7 inçlik bir tablete sığdırdı.

Parlak, canlı ve kusursuz görünen 1080p videoyu görüntülerken son derece etkileyici ve nefes kesici. Resimler de çarpıcı görünüyor ve geliştiricilerin yakında ekstra çözünürlükten yararlanan uygulamalar yayınlayacakları umuluyor.

Nexus 7: Performans

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, işlemci ve grafik sistemleri de 2.3 milyon pikseli sürmek için gereken güçle başa çıkmak için büyük bir destek aldı ve Nexus 7'nin kalbinde 1,5 GHz Snapdragon S4 Pro var.

Nexus 7: Pil

Orijinal Nexus'ta olduğu gibi, şarj etmek biraz zahmetlidir ve Nexu 7, hangi şarj cihazını kullandığınız konusunda çok özel görünüyor. Ayrıca, QI standardı aracılığıyla kablosuz şarj desteği var, ancak bunu deneyemediler.

Google, video izlerken dokuz saat ve internette gezinirken on saat pil ömrü vaat etti ve bu, bulgularımızın oldukça iyi bir göstergesi gibi görünüyor - bu kesinlikle en uzun uçuşlara dayanacak ve size havuz başında bir gün verecek bir tablet. en yakın duvar prizi için acele etmeden.

Nexus 7: Sonuç

Birleşik Krallık'ta birkaç hafta içinde satışa sunulan ve ABD'de satışa sunulan Nexus 7, şüphesiz 'geri kalanların en iyisi' ve bugüne kadarki en etkileyici Android tablet olmasının yanı sıra mükemmel bir eğlence cihazıdır. Yeterli katil uygulamaların olmaması nedeniyle hala biraz sakat, ancak en azından donanım açısından Google, Apple ile eşleşebileceğini ve aslında iPad'de gelişebileceğini gösterdi.

Google Nexus 7 çıkış tarihi: Şimdi ABD'de, 28 Ağustos 2013'te İngiltere'de

Google Nexus 7 fiyatı: 199 £ (16 GB), 299 £ (32 GB)