Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Google Telefon, kendinizi patron gibi hissetmenizi sağlayacak harika bir yeni özellik alıyor

Google Telefon, kendinizi patron gibi hissetmenizi sağlayacak harika bir yeni özellik alıyor

Google Telefon uygulaması artık size, gelen bir aramanız olduğunda arayan kimliğinin bildirilmesi seçeneği sunuyor. Çağrı spikeri uygulamaları ve metinden konuşmaya kurmanın yolları varkenAndroid telefonlarBir süredir, bu işlevi Google'ın resmi telefon uygulamasında yerleşik olarak bulundurmak, size zaman kazandırabilecek ve zahmetten kurtarabilecek hoş bir küçük eklentidir.

Telefon uygulamasını zaten kullanıyorsanız, bunun istenmeyen aramaları önlemek ve bilinmeyen arayanları taramak için kullanışlı bir araç olduğunu bileceksiniz. Ayrıca, arama kaydını ve bir hava yolunu veya bankayı aramaya çalışırken Google Asistan'ın kuyrukta yerinizi almasını sağlayan benim için bekletme işlevini de gerçekten seviyorum.

tarafından keşfedildiXDA Geliştiricileri, Arayan Kimliğini Bildir işlevi, burada ayarlanan özelliğe mükemmel şekilde oturur. Kimin aradığını görmek için telefonunuzu bulmak ve açmak zorunda kalmak yerine, size basitçe söyleyecektir - bu nedenle, bilinmeyen bir arayan veya konuşmak istemediğiniz biri ise, onu görmezden gelebilir ve aramanıza devam edebilirsiniz. yapıyoruz.

Google Telefon Arayan Kimliğini Duyurur(Resim kredisi: Android Polisi)

Filtreleme girişimlerine rağmen, spam ve otomatik aramalar giderek artıyor gibi görünüyor. Bunlardan tamamen kaçınmanın tek yolu, yalnızca tanıdığınız numaraları yanıtlamaktır ve bunlar telefonunuza, duyurulmaya hazır bir adla kaydedilir.


İşlevi yalnızca kulaklık taktığınızda anons edecek şekilde ayarlayabilirsiniz, böylece partnerinizi sevimli bir evcil hayvan adıyla kaydettirirseniz, süpermarkette yanınızda duranlardan utanmazsınız.

İşlevi etkinleştirmek için, menüye erişmek üzere uygulamadaki üç noktaya dokunmanız ve ardından Ayarlar > Arayan Kimliği duyurusu'nu seçmeniz yeterlidir.


Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz