Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Bazı Pixel telefon sahipleri için ücretsiz kalacak Google Fotoğraflar sınırsız depolama alanı

Bazı Pixel telefon sahipleri için ücretsiz kalacak Google Fotoğraflar sınırsız depolama alanı

Yaklaşık birkaç ay önce Google,sınırsız depolamayı sonlandırGoogle Fotoğraflar hizmetinde. Şimdi, son bilgiler, Google Pixel telefon kullanıcılarının Google Fotoğraflar Hizmeti aracılığıyla sınırsız depolama almaya devam edeceğini gösteriyor.

Google, 'Pixels 2-5'in 1 Haziran'dan sonra ücretsiz ve sınırsız olmaya devam edecek' adresinden HQ yüklemesinin (16MP braketinin altındaki resimler) haberini yayınladı. Bu nedenle, tesadüfi cihaz sahipleri için iyi bir haber.Google Piksel 2içinGoogle Piksel 5; ancak teklif, Google Pixel 5a veya daha yenisi gibi daha yeni cihazları kapsamaz.

Haber, Google Fotoğraflar'ın proje yöneticisinden bir Twitter güncellemesinden geliyor.Raja Ayygari, kullanıcıları Google Fotoğraflar hesaplarına sınırsız miktarda veri yükleme ve saklama yeteneklerini kaybedecekleri konusunda bilgilendiren raporların ardından.

Bu nedenle, Haziran 2021'deki kesme noktasından sonra yüklenen tüm dosyalar, kullanıcıların genel Google hesabı kotalarına katkıda bulunur. 15 GB'tan fazla fotoğraf veya video içeriğine sahip olan herkesin bu verileri başka bir platforma kaydırmak zorunda kalacağı veya Google'ın ek depolama alanı ücreti ile karşı karşıya kalacağı değişiklik düzeni.


Pixel muafiyetinin, aşağıdaki gibi sıcak uçlu yaklaşmakta olan cihazlara uzanıp uzanmayacağına dair bir haber yok.Google Piksel Katlama, ancak daha yeni Google Pixel 5a'nın da bir depolama kartı almaması durumunda durum muhtemelen böyle olmayacaktır.

Depolama sınırını aşmak sizi bir depolama planı için ödeme yapmaya zorlar, ancak iCloud'da iOS aracılığıyla, bizim seçimimiz aracılığıyla kullanılabilecek başka seçenekler de vardır.en iyi iPhonemodelleri veya bizimkinden farklı bir ahize seçebilirsiniz.en iyi Android telefonlargibi kendi tescilli depolama seçeneklerine sahip cihazlara sahip olanSamsung Galaxy S21Samsung Bulut ile.


Kaynak:Gizmodo