Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 2 incelemesi: inanılmaz derecede akıllı

Google Pixel 2 incelemesi: inanılmaz derecede akıllı

Google Pixel 2 fırsatları 423 Amazon müşteri yorumu Google Pixel 2 64GB 5 '12MP ... Amazon Prime £ 180 Görüntüle

Google Pixel 2 burada ve Google gerçekten mükemmel Android telefon vizyonunu tanımlamaya başlıyor gibi görünüyor: katil yazılımla pragmatik, ilginç tasarım.


Peki Google'ın 2017 amiral gemisinde tam olarak yeni mi? İlk olarak, kamera yükseltildi, şimdi bazı etkileyici portre efektleri ile, tasarım onu ​​daha belirgin hale getirmek için ince ayarlandı ve Google yazılımı hemen hemen her şekilde geliştirdi.

Ama zekâya karşı ayak başparmağa durmak yeterli mi?Samsung Galaxy S8veiPhone 8?

Öğrenmek için birkaç gündür Google Pixel 2'yi kullanıyoruz ...

  • Kontrol ettiğinizden emin olun. google-pixel-2-review-xl

Pratik ve İlginç

Tasarım muhtemelen Pixel 2'nin en bölücü yönü olacak.


Önce iyi haberlerle başlayacağız.

5 inçlik ekranı ve 145,7 x 69,7 x 7,8 mm ölçüleriyle harika bir boyutta ve tek elle kullanımı kolay.


Süregeçen yılın Pixelbiraz fazla sameydi, Pixel 2 çok daha farklı. Şimdi, arka tarafta cihazın kenarları etrafında uzanan daha büyük bir cam panel ve çekici yivli çerçeveler ile net bir görsel kimliğe sahip.

Görünüşünü gerçekten beğendim - bazı telefonlarda olmayan bir karaktere sahip. Tuhaf.


Elbette, bu biraz eksantrik tasarımı şık ve sofistike iPhone'a tercih edip etmediğiniz, ya da hatta rahatsız olup olmadığınız size kalmış.

Bu 'anti-iPhone' temasına devam eden Google Pixel 2, plastikten yapılmış gibi hissediyor.

Beni yanlış anlamayın, Pixel 2 çok iyi yapılmış - bir kaya kadar sağlam. Neredeyse seramik hissine basit bir ikilikiPhone.

Bu, bazı rakip amiral gemisi akıllı telefonlarından biraz daha ucuz hissettiriyor, ancak aynı zamanda olumlu yönleri de var, örneğin, piyasadaki en sürükleyici amiral gemisi akıllı telefon ve daha sağlam görünüyor.


İlk başta şok oldum (gerçekten), ama bende çok hızlı büyüdü.

Resim 1/3

Resim 2/3

Resim 3/3

Ancak Google Pixel 2'nin affedemeyeceğim bir yönü var ve bu ekranın üstündeki ve altındaki devasa çerçeveler.

Google'ı yakalarından tutup bağırmak istiyorum 'Onlar ne?!Yıl 2017! '

2017'nin başında affedilebilirlerdi ama artık değil.

Aslında, 2017'nin başında bile bunlar şimdiye kadar gördüğüm en büyük çerçevelerden bazıları - sanki Google bizi trol ediyor gibi.

Bir taraf olarak, çok daha küçük çerçevelere sahip daha büyük bir ekrana sahip bir Google Pixel 2 XL olduğunu da belirtmek gerekir.

Onun yerine XL'i satın almanızı yüzde 100 öneriyoruz, bu özellikle benim gibi genellikle daha küçük akıllı telefonları tercih ediyorsanız can sıkıcı.

Gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Onlarla yaşayabilirsen, senin adına sevinirim.

Bu dev çerçeveler, oldukça iyi ses veren ön tarafa bakan stereo hoparlörler için yeterli miktarda ayırma ile yer açıyor.

Google, kulaklık bağlantı noktasını yasakladı (kutuda bir USB-C adaptörü alacaksınız), ancak IP67 su geçirmezlik derecesiyle bunu telafi etti.

Ve nihayet tasarımda - Google mevcut renk gruplarında ince ayar yaptı. Google Pixel 2, Kinda Blue, Just Black ve Clearly White olarak gelir.

Resim 1/3

Resim 2/3

Resim 3/3

Piksel gözetleme

Google Pixel 2, ekran bölümünde oldukça önemli bir yükseltme yapıldı.

Şimdi FullHD çözünürlüğe (1080 x 1920 piksel) sahip 5 inç AMOLED ekrana sahip.

Bu, yaklaşık 441 ÜFE'lik bir piksel yoğunluğu anlamına gelir.

Geçen yılki Pixel ile aynı olan kağıt üzerinde, ancak gerçekte çok daha keskin ve açıkça daha canlı görünüyor.

Pixel 2'nin yeni özellikleri ve ekran kapalıyken bile önemli bilgileri ve bildirimleri göstermeye devam eden 'Her Zaman Açık' ekranı. Bu hoş bir dokunuş ama daha önce görüldü - gerçekten etkileyici olan şey, aynı zamanda size anlık Shazam gibi arka planda hangi şarkının çaldığını söylemesi.

Sonuçta, ekran geçen yıla göre büyük bir gelişme olsa da, Google'ın bunu uçtan uca bir ekran haline getirmemiş olması gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor.

AI tarafından desteklenmektedir

Google Pixel 2'nin içinde özel bir şey yok - onu güçlendiren diğer birçok akıllı telefonda bulunan Qualcomm Snapdragon 835 ve 4GB RAM ile aynı. Google bunu bile kabul edecek.

Hızlı bir cihaz, tıpkı diğer tüm amiral gemisi akıllı telefonlar kadar hızlı. Çoklu görev, müzik çalma, video izleme ve web'de gezinme zahmetsizdir.

Google'ın vurgulamak istediği şey, bu artık genel donanım üzerinde çalışan yazılımdır.

Pixel 2, Android Oreo'nun üstünde Google'ın Pixel başlatıcısının güncellenmiş bir sürümüyle birlikte gelir. Daha akıllı bir Google Asistanına ve şimdi de bir fotoğraftaki şeyleri aramanıza izin veren Google Lens'e sahiptir.

Google Pixel 2 incelemesi

  • Pingtwitter'lere göz atınAndroid Oreo kılavuzu

Hala Android stoklarına çok yakın, ancak özellikle tek elle kullanımı kolaylaştıran bazı güzel basit değişikliklerle birlikte geliyor.

Teknik özellikler departmanının başka bir yerinde, Google Pixel 2, 64 GB veya 128 GB depolama, Bluetooth 5 ve hızlı şarjlı 2700 mAh pil ile birlikte gelir.

Küçük bataryaya rağmen, Pixel 2'nin batarya ömrünün aslında oldukça etkileyici olduğunu ve standart kullanımla bir gün kolayca dayanabileceğini gördük.

Metal tasarımı nedeniyle Pixel 2'nin kablosuz şarj özelliğine sahip olmadığını belirtmek gerekir. Yavaş olduğu ve pek yaygın olmadığı için şu anda büyük bir sorun değil, ancak bunu Pixel 3'te görmeyi umuyoruz.

Sürekli kamera mükemmelliği

orijinal Google Pixelyılın en iyi bölümünde herhangi bir akıllı telefondaki en iyi kameraya sahipti, bu yüzden Pixel 2'nin masaya ne getireceğini görmek bizi gerçekten heyecanlandırdı.

Kağıt üzerinde Pixel 2'nin kamerası OG'ye benziyor. 12 megapiksel sensör elde edersiniz, ancak bu sefer f / 2.0 yerine f / 1.8 diyafram açıklığı ile. Ayrıca, optik görüntü sabitleme avantajına da sahipsiniz.

Google, sonuçları iyileştirmek ve ekstra özellikler eklemek için yazılımla uğraştı.

Sonuç, kameranın etkileyici ve en önemlisi güvenilir çekimler yapabilen büyük bir gelişmedir.

Rekabet, boşluğu önemli ölçüde kapattı, ancakHTC U11,iPhone 8, veSamsung Galaxy Note 8çok etkileyici görüntüler çekebiliyor.

Şu Google Pixel 2 resim örneklerine göz atın:

Resim 1/10

Resim 2/10

Resim 3/10

Resim 4/10

Resim 5/10

Resim 6/10

Resim 7/10

Resim 8/10

Resim 9/10

Resim 10/10

Rakiplerinin birçoğunun aksine Google, Pixel 2'ye çift kamera kurulumu eklememeye karar verdi. Buna rağmen, makine öğrenimini kullanarak arka planı bulanıklaştıran bir portre moduna sahip olmaya devam ediyor (yukarıdaki 2. resme bakın). Bu hem arka hem de ön kameralarda çalışır.

Yukarıdaki galerideki son görüntü, ön kamera üzerinde portre modu kullanılarak çekildi. Sonuçlardan gerçekten etkilendik.

Sonuçlar mükemmel değil (henüz kimse bunu gerçekten başaramadı), ancak sonuçlar çok sevindirici. Bu, Apple'ın daha küçük iPhone ile yaptığı gibi, bu temel özelliği dışarıda bırakmaktan daha iyi bir çözüm.

Google Pixel satın alırsanız, Google Foto bulut depolama alanına üç yıl sınırsız yüksek çözünürlüklü yükleme alırsınız.

Pixel 2 ve rakipleriyle daha derinlemesine testler yapmamız gerekecek, ancak tacını geri almak için kesinlikle sıraya giriyor.

Karar

Google Pixel 2, Google'ın artık amiral gemisi akıllı telefonları için net bir vizyona sahip olduğunu gösteriyor. Tasarım farklı ve karakterli, kamera olağanüstü olmaya devam ediyor ve yazılım çok akıllı.

Ancak, bu çerçeveler göz ardı edilemez, bu yüzden google-pixel-2-review-xl.

Google Pixel 2 Özellikleri

Boyutlar:145,7 x 69,7 x 7,8 mm
Görüntüle:5 inç, 1080 x 1920 piksel
İşlemci:Qualcomm Snapdragon 835 / 4GB RAM
Depolama:64/128 GB
Batarya:2700 mAh
Kamera:12MP sensör, f / 1.8, OIS

Bunu beğendin mi?