Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 3, hızlı kablosuz şarj için desteğe sahiptir, ancak muhtemelen kullanamazsınız

Google Pixel 3, hızlı kablosuz şarj için desteğe sahiptir, ancak muhtemelen kullanamazsınız

Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in hızlı kablosuz şarj desteğini içerdiğini neşeyle duyurduğunda, tüm hikayeyi anlatmıyordu. Her iki yeni amiral gemisi kablosuz olarak hızlı şarj edebiliyor olsa da bu özellik herhangi bir şarj cihazıyla çalışmıyor.

Piksel 3ve Pixel 3 XL, yalnızca Google onaylı kablosuz şarj cihazları ve yuvalarla hızlı şarj edebilir. Doğal olarak, Google'ın kendi Pixel Standı ile birlikte duyurulanEkim donanım etkinliği sırasında yeni telefonlar, kesim yapar.

Bununla birlikte, şu anda Pixel 3 ve Pixel 3 XL'nizdeki pili daha yüksek hızlarda doldurabilen çok sayıda üçüncü taraf çözümü bulunmamaktadır.

Hızlı şarj olan kablosuz matınız Google tarafından özel olarak onaylanmadıysa, mevcut maksimum 10W yerine bataklık standardı 5W hızlarında şarjda kalacaksınız. Google'ın,diğer tüm üreticilerle aynı Qi şarj standardıbiraz hayal kırıklığı yaratıyor.


Acı rekabetlerine rağmen, Samsung, Apple ve LG, kablosuz şarj konusunda hemfikir. Bu nedenle, Samsung kablosuz şarj matları,iPhone XS, LG'den cep telefonları ve tersi.

Sinir bozucu bir şekilde, yeni Pixel Stand'da durum böyle değil. Google tarafından tasarlanan yuva, en yeni Pixel telefonlarını hızlı şarj edebilir, ancak diğer cihazlar için hızı 5W ile sınırlar. Tüm cihazlarınızda kullanmak üzere tek bir kablosuz şarj cihazına sahip olmak isteyen türden biriyseniz - Pixel StandGerçekten mideğil mi?


Neyse ki, Pingtwitter'ünen iyi Qi uyumlu kablosuz şarj cihazlarıAndroid ve iOS cihazlarınıza yükleme yapmak için.

Pixel Stand'a gelince, bir Google sözcüsü şunları söyledi:Sınır: & ldquo; Üçüncü taraf cihazları sınırlamıyoruz, aslında, Pixel 3 ile kullanım için onaylanmış hızlı 10 W şarj cihazları almak için Made for Google programındaki ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz (Belkin, 10 W Pixel 3 şarj cihazını şimdiden duyurdu. önümüzdeki haftalarda başlayacak).


Pixel Stand ve Pixel 3, hızlı şarj için geliştirdiğimiz protokol aracılığıyla birlikte çalışır. Diğer her şey endüstri standardı Qi 5W'da ücretlendirilir. & Rdquo;

Bugünün en iyi Google Pixel 3 fırsatları 41 Amazon müşteri yorumu Google Pixel 3, 64GB, Black, ... Amazon £ 329,99 Google PIXEL 3 64GB Meyan Kökü Amazon £ 329,99 GOOGLE Pixel 3'ü Görüntüle - 64 GB JD Williams £ 599,99 Pixel 3'ü Görüntüle, Açıkça Beyaz , 64GB, ... Amazon Prime £ 690 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz