Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Google Pixel 3 ön sipariş tarihi onaylandı - ve uzun süre beklemek zorunda değil

Google Pixel 3 ön sipariş tarihi onaylandı - ve uzun süre beklemek zorunda değil

Google'ın yeni ürününün paketlerini çıkaracağını zaten biliyoruz.Pixel 3 ve Pixel 3 XL9 Ekim'de 'Made By Google' basın etkinliği sırasında akıllı telefonlar, ancak etkinlik biter bitmez ön sipariş vermeye başlayabileceğiniz görülüyor.


Söylentiler gittikçe, bu oldukça makul görünüyor, özellikle de Google'ın geçen yıl Ekim ayında bir lansman etkinliği sırasında sahnede cihazların duyurulmasından hemen sonra Pixel 2 ve Pixel 2 XL için ön siparişleri kabul etmeye başladığından beri.

Daha fazlasını okuyun: Google Pixel 3a XL incelemesi (erken karar): çentiğin yasını tutmayın

En son bilgiler izniyle geliyorAndroid Central, Google'dan Pixel 3 ve Pixel 3 XL'nin ne zaman çevrimiçi olarak satın alınabileceğinin ayrıntılarını içeren bir tanıtım e-postası gördüğünü iddia eden.

Başka bir yerde, e-postanın Google Asistan'a yaklaşan Made By Google etkinliği hakkında biraz daha bilgi vermesini istemek için birkaç soru önerdiği iddia ediliyor.


'Bu duyuru ne hakkında?', 'Bu duyuruyu ne zaman yapıyorsunuz?' Ve 'Bu duyuru hakkında daha fazla bilgiyi nasıl öğrenebilirim?'

Ne yazık ki, yanıtlar pek bir şey ifade etmiyor, tek ilginç yanıt 'Görünüşe göre yeni bir telefonla ilgili bir şeyler olabilir - ve belki de birkaç yeni şey olabilir. & Rdquo;


Günün en iyi Google Home fırsatları Google Ana Sayfası - Akıllı Hoparlör BT Mağazası 59 TL Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Mountain View merkezli şirket, geçtiğimiz yıl Made By Google etkinliğini Google Home Mini ve Home Max akıllı hoparlörlerinin yanı sıra yeni Pixel akıllı telefonlarını tanıtmak için kullandı. Google Home serisine, Google Wi-Fi yönlendirici sistemine veya tamamen yeni bir ürün kategorisine güncellendiğini görmemiz mümkündür.

Eğer buson konsept videogeçecek bir şey var mı, Google'ın tüm bunları birPiksel İzleme. Yine de, bu daha olası görünüyorgelecek yıl.


Google Pixel 3 XL

Yeni söylentilere göre, Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Siyah, Beyaz ve Kum renkli kaplamalarla sunulacak

Bu haftanın başlarında, sızan yeni görüntüler Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile piyasaya sürülecek üç bitişin Siyah, Beyaz ve Kum olacağını ortaya çıkardı.

İkincisi, iddiaya göre ince pembe bir gölge olacak,açık deniz mavisi rengidaha önce yeni Pixel ahize için alay etti.


Google halıyı altımızdan çekmediği sürece, geçen yıl Pixel 2 ve Pixel 2 XL ile tanıtılan 'Kinda Blue' kaplaması üreticisiyle tanışmış görünüyor. Ayrıca 'Panda' siyah-beyaz renk kombinasyonu da listeden çıkarıldı.

Her iki amiral gemisi telefon da Google'ın mobil işletim sisteminin en son sürümüyle birlikte gönderilecek,Android 9.0 Pastasıyanı sıra IP67 su yalıtımı.