Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 3 incelemesi: Pingtwitter yeni iPhone XS rakibi ile devam ediyor

Google Pixel 3 incelemesi: Pingtwitter yeni iPhone XS rakibi ile devam ediyor

Google Pixel 3 şu anda cömertçe indiriliyorKara Cuma indirimlerive çoğu kişi için mükemmel bir yükseltme olacak. Güçlü ve sportif mükemmel fotoğraf çekme yetenekleri olan Google Pixel 3, kaliteli bir Android yükseltmesi için pazarda olup olmadığınızı göz önünde bulundurmanız gereken bir telefon.

İşte Pingtwitter'ün resmi Google Pixel 3 incelemesi.

Pingtwitter gerçektenGoogle Pixel 2İncelemede, ayırt edici tasarımı ve karakterinin yanı sıra olağanüstü kamerasını övüyoruz. Bununla birlikte, telefonun geniş çerçevesini görmezden gelmeyi zor bulduk, biz de telefonun estetiğini tercih ettik.Pixel 2 XL.

Bu nedenle, doğal olarak, Google'ın bu kadar başarılı bir cihaz üzerine nasıl inşa edebileceğini ve aynı zamanda kusurlarını nasıl ele alabileceğini görmek için resmi Google Pixel 3 incelememiz (erken karar) için bu yılki yeni cihazı test etmeye çok hevesliydim. .


Google, Pixel telefon serisini, önerildiği gibi, Android akıllı telefon dünyasının iPhone'u olarak yeniden konumlandıracaksa, o zaman bu, şüphesiz, eğeriPhone XSprestijimizin şu anki kralı olaraken iyi akıllı telefonkılavuz.

  • Google Pixel 3, Pixel 3 XL daha büyük ekranlar, süper geniş selfie'ler ve sıkıştırılabilir kenarlarla tanıtıldı

Kısa süre önce Google'ınkine katıldımGoogle Tarafından Yapıldı etkinliğiLondra, İngiltere, yeni Google Pixel 3 cep telefonuyla devam etmek için. Aşağıda, Google Pixel 3'teki sıcak yaklaşımımın yanı sıra Google Pixel 3 fiyatı, Google Pixel 3 çıkış tarihi ve Google Pixel 3 ön sipariş bilgileri hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler yer alıyor.


Etkinliği kaçıranlar için şovun tamamı:

Google Pixel 3 incelemesi: fiyat, çıkış tarihi ve stok durumu

Google Pixel 3, kontrat dışı 739 £ (739 $) 'dan başlıyor.


Renk çeşitleri açısından, Google Pixel 3 Yalnızca Siyah, Açıkça Beyaz ve Pembe Değil olarak gelir.

Google Pixel 3, 11 Ekim Perşembe gününden itibaren Google'ın çevrimiçi mağazasında ön sipariş verilebilecek ve telefon 1 Kasım 2018'de mağaza raflarına gelecek.

Mobil ağdaÜç, Google Pixel 3, önceden 99 £ tutarında bir peşin maliyetle sözleşmeye bağlı olarak ve ardından aylık 48 £ karşılığında sınırsız veri, dakika ve çağrı alınabilir.

Google Pixel 3 incelemesi: tasarım ve yapım kalitesi

Google Pixel 3 incelemesi


Google Pixel 3, arka plakanın sol üst köşesine yerleştirilmiş tek lensli arka kamera, sağda LED flaş ve dairesel parmak izi sensörü ile geçen yılki ürün yelpazesinde açıkça görülen iki tonlu, mat, yumuşak kavisli tasarımı koruyor. merkezin üçte ikisi gömülü.

Google Pixel 3'ün çerçevesi alüminyumdan yapılmıştır ve telefon IPX8 toz ve suya karşı korumalıdır. Telefonun hem önü hem de arkası Corning Gorilla Glass 5 ile kaplı. Bu, elde yumuşak ve kaliteli bir his veriyordu.

Güç ve ses düğmeleri Google Pixel 3'ün çerçevesinin sağ tarafında bulunurken, cihazın USB Type-C şarj ve veri aktarım bağlantı noktası alt ortada yer alıyor. Geçen yılki belirsiz düşüşün ardından beklediğiniz gibi, kulaklık bağlantı noktası da geri dönmedi.

Çentik hayranları, söylentilerin doğru olduğunu duymaktan da hayal kırıklığına uğrayacaklar, Google Pixel 3'ün bununla birlikte bir çentiği yoközellikdaha büyük, daha pahalı Google Pixel 3 XL için tutuldu. Bu nedenle, Google Pixel 3'teki ince çerçeveler kesintisizdir ve öne bakan hoparlörü ve mikrofonu ve ayrıca selfie kamera dizisini tutar.

Google Pixel 3, 68,2 mm eninde ve 145,6 mm yüksekliğindedir.

Google Pixel 3 incelemesi: ekran, donanım ve pil

Google Pixel 3 incelemesi

Google Pixel 3, dijital azizlerin övgüye değer olduğu, Pixel 2 XL'inkilerle neredeyse aynı olan ince, kavisli çerçevelerle en üstte ve kuyrukta olan uyarlanabilir renk profiline sahip 5.5 inç FHD + OLED ekrana (443 ppi) sahiptir geçen yıl. Bu, bence, Google'ın basit bir hamlesi ve Pixel 2'deki en büyük sorunu hızla çözüyor.

Ayrıca, daha temiz, delinmemiş estetiğin hayranı olduğum için Google'ın Google Pixel 3 ile çentiksiz bir ekranı koruma kararıyla ilgili hiçbir kamyonum yok.

Elde, Google Pixel 3'ün ekranı net ve parlak ve daha büyük bir ekran-vücut oranıyla, geçen yılki Pixel 2'den biraz daha büyük olmasına rağmen, göze çok daha geniş geliyor.

4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 845 CPU ile donanımsal şeyler mütevazı bir amiral gemisi. Depolama alanı 128 GB, Pixel 3'ün pili ise 2.915 mAH'lık bir birimdir. Bu bana biraz düşük gelebilir gibi geliyor, ancak doğru bir şekilde test edene kadar yargılamayı bırakacağım. Pil Qi kablosuz şarj uyumludur ve 18 W hızlı şarjı destekler.

Google Pixel 3 incelemesi: kamera, hoparlörler ve yazılım

Google Pixel 3 incelemesi

Google Pixel 3'ün kamera sistemi, otomatik odaklama ve faz algılamalı 12,2 MP çift piksel dizisinden oluşur. Ayrıca optik ve elektronik görüntü sabitleme de elde edersiniz.

Arka kamera, inanılmaz derecede parlak, iyi aydınlatılmış fotoğraflar sağlayan deklanşör gecikmesiz HDR + özelliğine sahiptir. Düşük ışıkta çekim yapmak bu nedenle Google Pixel 3 ile çok hoş bir deneyim ve test seansında ellerimde çekim yeteneklerinden çok etkilendim. Pixel 3'ün kamerası, 2019'a doğru ilerleyecek bir sistem olacak gibi görünüyor.

Top Shot özelliği özellikle dikkat çekicidir. Kameranın yerleşik yapay zekası sayesinde Pixel 3, zayıf fotoğrafları tanıyabilir ve her çekim için alternatif çekimler önerebilir. Bu, çekilen tamamen duff fotoğraflarının sayısını büyük ölçüde en aza indirmeye yardımcı olur. Ben şahsen bunun inanılmaz derecede yararlı, her gün kullanılan bir tür özelliği olduğunu düşünüyorum, çünkü Pixel 3'ün kalitesinden bağımsız olarak, genellikle zamanlama fotoğrafçılıkla ilgili her şeydir ve En İyi Çekim bu zamanlamayı doğru yapmayı kolaylaştırır.

Video açısından, Google Pixel 3'ün kamerası 30 fps, 60 fps ve 120 fps'de 1080p kayıt, 30 fps'de 720p, 60 fps ve 240 fps ve - görmek beni memnun ettiğim bir şeyde - 30 fps'de 4K. Bu, sınıfının en iyisi video kaydı olmasa da, aklımda oldukça rekabetçi.

Ön selfie kamerası 30 fps'de 1080p'ye kadar kayıt yapabilir.

Oh, ve ses açısından, kulaklık girişi yokken (alabileceğim veya bırakabileceğim), Google Pixel 3'ün hoparlörleri de geçen yılın aralığından yüzde 40 daha yüksek.

Son olarak, yazılım açısından Google Pixel 3, kutudan çıkar çıkmaz Android 9.0 Pie çalıştırarak gelir ve Google Asistan ile tamamen entegredir.

Google Pixel 3 incelemesi: karar

Google Pixel 3 incelemesi

Google Pixel 3 ile çalıştıktan sonra yardım edemedim, ancak şu anda sektörde baskın olan 'daha büyük ekrana daha iyi' hareketini satın almayan kullanıcılar için ideal telefon olabileceği hissine kapıldım. .

Şahsen ben büyük akıllı telefonları seviyorum, ancak Google Pixel 3'ün ekranının genel tasarım dili ve donanımı ile mükemmel bir şekilde uyumlu göründüğünden şüphe yok ki - bunu söylemeye cesaret edeyim - tüm deneyimin teknik özelliklerin zirvelerinden üstün olduğuna dair Apple benzeri bir anlayış ve özellikle de deneyim estetik açıdan basit ve güzel olduğunda.

Google Pixel 3, yeni iPhone XS'in tam olarak arzu nesnesi değil, ancak fiyatı farklı, daha geniş demografisine ihanet ediyor.

Google'ın Pixel 2 serisiyle karşılaştığı en büyük sorunlardan biri, telefonların iyi puan alması ve teknik olarak da iyi olmasıydı (özellikle bugün bile en üst düzeyde kalan kamera sistemleri açısından), ancak bu avantajlar büyük satışlara dönüşemedi. , bence bu büyük ölçüde biraz ödün verilmiş bir tasarım genel deneyimine bağlıydı.

Google Pixel 3, yeni iPhone XS'in görüşlerine çok sıkı bir şekilde sahip olduğu görünen gerçek bir Android amiral gemisi sunarak bunu ele almış gibi görünüyor. Tam Google Pixel 3 incelemem için yakında Pingtwitter.com'u tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.