Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Google Pixel 3a şu anda Black Friday için Walmart'ta 150 $ indirimli

Google Pixel 3a şu anda Black Friday için Walmart'ta 150 $ indirimli

Haftalarca beklentiden sonra,Kara Cumaburada ve bu büyük. Görünüşe göre temelde isteyebileceğiniz her şey - veya en azından yakın bir şey - Best Buy, Walmart, Amazon ve diğer büyük perakendecilerde indirimli.

Pingtwitter, son birkaç haftayı size web'deki en iyi fırsatları tek bir yerde sunmaya hazırlanmak için harcadı. Tüketici elektroniği, mutfak gereçleri, akıllı ev teknolojisi, fitness aletleri, oyuncaklar ve daha fazlasıyla ilgili sayısız anlaşmayı inceledik ve eğer iyi bir anlaşma olursa, bunları hallettiğimizden emin olduk.

Bu kadar iyi bir anlaşma, şirketin en son akıllı telefonu olan ve tamamen kilitsiz sürüm için fiyatından 150 $ 'lık bir kesinti gören Google Pixel 3a.


Google Pixel 3a (64 GB, Kilitsiz) | Oldu399,99| Satış fiyatı $ 249.99 |Şimdi Best Buy'da mevcut
Google, Pixel serisiyle zanaatını geliştirmek için çok zaman harcadı ve bu yılın başlarında duyurulan 3a, bunun doruk noktası: harika bir kameraya sahip iyi yapılmış, ucuz, saf Android akıllı telefon.

Google, Pixel serisi cihazlara - dizüstü bilgisayarları, tabletleri ve akıllı telefonları kapsayan - çok fazla zaman ayırdı ve sonuçlar gerçekten kendileri için konuşuyor. 3a ucuz olsa da, kesinlikle öyle hissettirmiyor. Telefon iyi yapılmış, yıldırım hızında (Android'in saf sürümü sayesinde) ve etraftaki en iyi akıllı telefon kameralarından birine sahip.


5,6 inçlik ekran, telefon ekranlarının 8 inçlik bir mesafeden aylar uzakta gibi göründüğü bir dünyada daha küçük ellere sahip olanlar için mükemmeldir.

Oh, ve en iyi kısmından bahsetmedik bile: Google, Pixel kullanıcıları için ücretsiz Google Foto bulut depolama alanı sağlar, bu nedenle eğer bir şeyiniz varsa, fotoğraf çekiyorsanız, o zaman bu sizin için akıllı telefon.


Bugünün en iyi Google Pixel 3a fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz EE24 ay Google Pixel 3a £ 30ön ödeme£ 19 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deEE Mobile£ 20 Vodafone araç parası24 ayGoogle Pixel 3a 80 £ peşin 20 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBdata Mobiles.co.uk EE'de Anlaşmayı Görüntüle24 ay Google Pixel 3a Bedavaön ödeme£ 21 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAnlaşmayı Görüntüle-deEE MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz