Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 4 çırpıcı mı? Essential Phone 2, bu yeni videoda çarpıcı görünüyor

Google Pixel 4 çırpıcı mı? Essential Phone 2, bu yeni videoda çarpıcı görünüyor

Essential Products, bir takip süreci için sıkı çalışıyor.Temel Telefon, 17 Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü. Android OS kurucu ortağı Andy Rubin tarafından tasarlanan akıllı telefon düşük satıldı ve şirketi 699 dolarlık fiyat etiketini 200 dolar düşürmeye zorladı.


Bununla birlikte, Palo Alto merkezli firma şimdi odağı modüler bileşenlerden uzaklaştıracak tamamen yeni bir akıllı telefon başlatmak için hazırlanıyor.Temel TelefonYapay Zeka (AI) ve ses kontrollerine vurgu yapmaya doğru.

  • Essential Phone'un bir sonraki akıllı telefonunuz olmasının 5 nedeni
  • Google Pixel 4, tamamen özelleştirilebilir, modüler bir akıllı telefon olabilir

Yeni telefonun tam olarak ne şekilde olacağı belirsiz. Daha önceki bir rapora göreBloombergEssential Phone 2, telefonunuzun ekranına bakarak geçirmeniz gereken süreyi azaltmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle, Essential Phone 2'yi kontrol etmek öncelikle sesli komutlarla işlenirken, yerleşik bir AI asistanı, e-postalara ve metin mesajlarına otomatik olarak yanıt vermek için ses tonunuzu taklit edebilecek ve sizin adınıza randevu alabilecektir. ekrandan uzakta eğlenmekle meşgul olduğunuz zaman.

Bloomberg'e göre, 'yeni mobil cihazın tasarımı standart bir akıllı telefona benzemiyor. Küçük bir ekrana sahip olacak ve kullanıcıların esas olarak sesli komutları kullanarak etkileşimde bulunmasını gerektirecekti [...] Essential, ürünü insanların akıllı telefonlarına bir tamamlayıcı olarak veya ekranlarına bağlı olarak daha az zaman geçirmek isteyenler için bir telefon olarak pazarlamayı bekliyor . '


Yapay zeka üzerindeki vurgu göz önüne alındığında - şu anda Google'a ait olan Android işletim sisteminin kurucularından biri tarafından tasarlandığı gerçeğinden bahsetmeye gerek yok - Essential Phone 2, ile kafa kafaya gidecek gibi görünüyor.Piksel 4Ekim 2019'da piyasaya sürülecek.

YouTube kanalı tarafından oluşturulan yeni bir konsept videoda alternatif bir tasarım hayal edildiDBS Tasarımı. Essential Phone 2'yi mevcut amiral geminizin küçük ekranlı bir arkadaşı olarak değil, 2017'de tanıtılan tasarım dili ve özellikleri üzerine inşa edilen orijinal telefonun tam teşekküllü bir devamı olarak hayal ediyor. Ortaya çıkan amiral gemisi çarpıcı ve daha fazlası tasarım ve donanım özellikleri açısından Google Pixel serisiyle baştan aşağı durma yeteneğine sahip.


Aşağıdaki videonun tamamını izleyin:

Videoda, ekran üzerinde görülen Infinity-O ekranına benzer şekilde, ekranın üst kısmında küçük bir kesik içine yerleştirilmiş ön kamera ile kenardan kenara ekrana sahip bir el cihazı gösterilmektedir.Samsung Galaxy S10. Bu, kamerayı barındırmak için küçük, gözyaşı şeklinde bir çentiğe sahip olan Essential Phone ile sergilenen tasarımın mantıksal evrimi gibi görünüyor.


Birinci nesil Essential Phone gibi, 360 derecelik kameraları bağlamak için kullanılan küçük pogo pimleri ve şirket tarafından oluşturulan diğer aksesuarlar arka panelin sağ üst köşesinde bir geri dönüş yapıyor. Bunun konuşan kaynaklara dayanıp dayanmadığı belli değilDBS Tasarımıya da sadece onların adına temenni mi düşünüyorsun.

Dairesel, arkaya monte edilmiş parmak izi tarayıcısı, konsept videoda hiçbir yerde görünmüyor, bu da DBD Designing'in Essential'ın aşağıdaki gibi bir ekranı tercih edeceğini düşündüğünü gösteriyor.OnePlus 6T,Huawei Mate 20 ProveSamsung Galaxy S10 Plus.

Başka yerlerde, yeni Essential, telefonun arkasındaki kamera sayısını ikiden üçe çıkarıyor. Paramız ultra geniş fotoğraflarda veya çok daha büyük bir optik yakınlaştırmada bulunsa da, ek lensin neyi sağlayacağı belli değil.


Maalesef henüz Essential Phone 2 çıkış tarihimiz yok. Bununla birlikte, Essential Products civarında en son 30 Mayıs'ta akıllı telefonu duyurdu ve daha sonra ahizeyi 17 Ağustos'ta piyasaya sürdü, böylece ikinci kez de benzer bir zaman dilimi görebildik.

Günümüzün en iyi Essential Phone fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Essential PH-1 - Smartphone -... Walmart439 ABD doları GörünümTemel Telefon PH-1 (GSM ... Walmart623,75 ABD doları GörünümSaf Beyaz Temel Telefon ... Amazon 657,46 $ İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz