Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 4, OnePlus 7 Pro'nun öne çıkan özelliğini hedef alıyor

Google Pixel 4, OnePlus 7 Pro'nun öne çıkan özelliğini hedef alıyor

Hakkında yeni bilgilerPixel 4 ve Pixel 4 XLçevrimiçi olarak ortaya çıktı, ancak bu sefer, dikkat çekici bir şekilde, ayrıntılar Google'ın kendisi tarafından sağlanmadı ve bu, resmi duyuru öncesinde söylentili özellikleri onaylama alışkanlığına sahip -kare kamera tasarımı, veyüz tanıma sistemi.


  • Google Pixel 4: fiyat, çıkış tarihi, sızıntılar, söylentiler ve bildiğimiz her şey

İle konuşan kaynaklar9To5GooglePixel 4'ün hem standart boyutlu hem de XL versiyonunun yüksek yenileme hızı paneline sahip olacağını iddia ediyor. Yaklaşık 90 Hz olarak ayarlanmış olan ekran, ekran üzerindeOnePlus 7 Pro.

İkincisi gibi, Pixel 4 serisindeki sistem animasyonları daha pürüzsüz görünecek, kaydırma daha ipeksi olacak, aksiyon dolu mobil oyunlar daha duyarlı olacak ve daha yüksek kare hızlarında çekilen görüntüleri ilk kez Google tarafından oluşturulmuş olarak izlemek mümkün olacak akıllı telefon serisi.

OnePlus 7 Pro, kendi 90Hz panelini Fluid AMOLED ekran olarak markaladı. Bizimgözden geçirmek, bunu 'OnePlus 7 Pro'ya mükemmel bir katkı olarak tanımladık veGerçekten mistandart yenileme hızına sahip bir akıllı telefonu elinize aldığınızda özledim. '

Ekleme: 'Değilher zamanana ekranda gezinirken fark edilir, ancak bir listede gezinirken efekt görünürnefes kesen.Animasyonlar daha akıcı görünüyorhiçdiğer akıllı telefon ekranı. Bu, Twitter ve Instagram beslemenizi hiç düşünmeden kaydırmak için şu anda satışta olan en iyi telefon. '


Kendime not: # OnePlus7Pro'ya ihtiyacımın 90 nedeni var. https://t.co/mDMaVk3jKa pic.twitter.com/l1iETF0bu88 Ağustos 2019

El cihazının kilidini açmak ve uygulamalarda ve Google Pay aracılığıyla ödemeleri doğrulamak için yüz tanımanın yanı sıra, Pixel 4 serisi, avucunuzu ekranın üzerinde gezdirirken ellerinizin hareketlerini de izleyebilecek.


Motion Sense olarak adlandırılan yeni özellik, bir podcast'i duraklatmanıza veya akıllı telefonunuzun üzerindeki havayı kaydırarak albümdeki bir sonraki parçaya atlamanıza izin verir - yemek pişiriyorsanız veya cihazınızdaki dokunmatik ekranı kullanamıyorsanız mükemmel.

Sadece elinizi sallayarak şarkıları atlamanıza, alarmları ertelemenize ve telefon görüşmelerini sessize almanıza olanak tanıyan yeni Motion Sense özelliklerimiz. Bu yetenekler yalnızca bir başlangıç ​​ve Pikseller zamanla daha iyi hale geldikçe, Motion Sense de gelişecek '' diyor Google.


Başka yerlerde, raporlar Pixel 4 serisinin Google Pixel serisindeki bir önceki girişte 4 GB olan 6 GB RAM paketlediğine işaret ediyor. Bu, yükseltme yapan herkes için gözle görülür bir artış olması muhtemel olsa da, hala içinde yapılandırılabilen 12GB RAM'den çok uzak.OnePlus 7 Pro, Örneğin.

Tıpkı OnePlus'ın en yeni amiral gemisi akıllı telefonu gibi, Pixel 4 ve Pixel 4 XL, yonga üzerinde en üst düzey Qualcomm Snapdragon 855 sistem tarafından desteklenecek veAndroid işletim sisteminin son sürümükutunun dışında, rapor devam ediyor.

İle konuşan kaynaklarBGRGoogle Pixel 4 serisinin daha yüksek çözünürlüklü ekranlara sahip olacağını iddia edin - Pixel 4'te 2280 x 1080 ve Pixel 4 XL'de 3040 x 1440. Bu, Pixel 3'te 1080 x 2160 ve Pixel 3 XL'de 1440 x 2960 çözünürlükte önemli bir artış.

Google Pixel 4'ün Ekim ayı başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu nedenle önümüzdeki haftalarda amiral gemisi hakkında daha fazla şey duyma ihtimalimiz var. Bu yüzden daha fazlası için etrafta dolaşın.


Bugünün en iyi Google Pixel 3a, Google Pixel 3a XL, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Google Pixel 3a Just Black -...Google Pixel 3aEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriBedavaön ödeme£ 21 / ay Görünüm-deEE Mobile Tüm fiyatları görünGoogle Pixel 3A XL (64 GB ... Google Pixel 3a XL Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler54 GBveri 129,99 £ önceden Carphone Warehouse'da 30 £ / ay GörüntülemeTüm fiyatları görünGalaxy S10 128GB SiyahSamsung Galaxy S10EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriBedavaön ödeme£ 29 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünGalaxy S10 Plus 128GB SiyahSamsung Galaxy S10 PlusEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBveriBedavaön ödeme£ 35 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz