Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 4 XL: Galaxy S10 benzeri çarpıcı tasarım sızıntıyla yeniden ortaya çıktı

Google Pixel 4 XL: Galaxy S10 benzeri çarpıcı tasarım sızıntıyla yeniden ortaya çıktı

Google, bu ayın başlarında yıllık geliştirici konferansı Google IO'da iki yeni akıllı telefonu tanıttı. DublajPixel 3avePixel 3a XL, telefonlar amiral gemisinde daha uygun fiyatlı bir bükülmePixel 3 ve Pixel 3 XL. Ancak bunlar, Google'ın bu yıl planladığı iddia edilen tek akıllı telefon değil.

Google'ın tipik yayın programına sadık kalması koşuluyla, akıllı telefonların önümüzdeki ay dünya çapında raflara çıkmasıyla, Ekim ayı başlarında amiral gemisi Pixel 3 serisinin takibini ilk kez görebileceğiz.

Hararetle beklenen akıllı telefonun etrafındaki bir dizi sızıntı sayesinde, telefon için planlanan endüstriyel tasarım hakkında oldukça iyi bir fikir edinmeye başladık - hayır, Google sayesindePixel 4'ü kılık değiştirmiş olarak ortaya çıkardıbu ay.

  • Google Pixel 3a incelemesi
  • Google Pixel 3a XL incelemesi

Ayrıntılar zeminde hala biraz zayıf, ancak Google'ın bir delik açma ekranı için dolgunlaşmaya çalıştığını gösteren birçok sızıntı var. Öne bakan kamerayı ekrandaki bir kesik içine yerleştirmek, Google'ın ekranı daha geniş bir alana genişletmesine olanak tanır.çoktek elle kullanılabilecek kadar küçük bir fiziksel ayak izini korurken, ekran alanı miktarını en üst düzeye çıkaran kasanın kenarı.


Samsung, amiral gemisi ile benzer bir yaklaşımı tercih ettiGalaxy S10e,Galaxy S10veGalaxy s10 plusdizi.Onur Görünümü 20ve Nokia X71, aynı delik açma tasarımının diğer örnekleridir.

Son sızıntıya göreSlashleaksGoogle, yakında çıkacak bir akıllı telefon için patent aldı.inanılmaz şekilderakip Android üreticilerinden gördüğümüz delikli kameraya benzer. Resim, ekranın sol üst köşesinde uzun hap şeklindeki bir kesiti gösteriyor - Galaxy S10 Plus'ta daha önce gördüğümüz tasarımın ayna görüntüsü. İkincisi, çift selfie sistemini barındırmak için daha büyük bir kesik içerir.


Google Pixel 4 Tasarım Fiyatı Çıkış Tarihi

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, ultra geniş açılı özçekimleri etkinleştirmek için ikinci bir öne bakan kamera tanıttı, böylece büyük gruplar normalde yalnızca bir özçekim çubuğu kullanılarak elde edilebilen fotoğraflar çekebildi. Bu resmi patentle dosyalanan çizimde ortaya çıkan tasarıma dayanarak, ultra geniş selfie sistemi kalıcıdır.


Daha önceki fısıltılar, Google'ın Pixel 4 ve Pixel 4 XL ile bu kesikli tasarımı tercih edeceğini öne sürmüştü.çalışkan tasarımcılar maket yapacakson ürün nasıl görünebilirdi. Patentli örnek, daha önceki söylentilerin muhtemelen doğru olduğunun bir başka kanıtıdır.

Diğer söylentiler, en az 6 GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 855 çip üzerinde sistemi kullanan Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL'e işaret ediyor. Raporlar, Pixel 4 XL'in de arka tarafa monte edilmiş bir çift kameraya sahip olacağını gösteriyor - Pixel serisi için bir ilk. Google, rakiplerinin elde etmek için çift kamera kurulumlarını kullandığı aynı bokeh tarzı bulanıklığı üretmek için yalnızca tek bir lense ihtiyaç duyması konusunda her zaman ısrar etti. Şirket, Pixel 4 XL'ye ikinci bir kamera eklemeye karar verirse, planlanmış başka bir şeyi olması gerekir.

Elbette, son üç yıldır Ekim ayında düzenlenen Made By Google donanım etkinliği,uzunyol uzakta. Bu nedenle, bu görüntüleri büyük miktarda tuzla çekmeye değer - şüphecilikten bahsetmeye gerek yok.

Potansiyel Müşteri Görüntüleme Kredisi: Twitter / @PhoneDesigner


Günümüzün en iyi Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL ve Google Pixel 3a fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Google Pixel 3 XL (128 GB) Google Pixel 3 XL EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBChitter Chatter'da veri ücretsiz ön ödemeli £ 38 / ay GörünümTüm fiyatları görünGoogle Pixel 3a Yalnızca Siyah -...Google Pixel 3aEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriBedavaön ödeme£ 21 / ay Görünüm-deEE Mobile Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz