Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 4a resimleri sızdırıyor ve KABLOSUZ şarjla geliyor

Google Pixel 4a resimleri sızdırıyor ve KABLOSUZ şarjla geliyor

Google Pixel 4a, bu yılın sonlarında piyasaya çıktığında bütçe akıllı telefon pazarını sallayacak. 5,8 inç OLED ekran, 128 GB depolama alanı ve harika görüntü yakalama yazılımına sahip 12,2 MP tek kameralı sensör taşıyacak şekilde ayarlanan akıllı telefonun 349 dolara satılmaya başlanacağı bildirildi - baş rakibi iPhone SE'nin 64 GB modelinden yaklaşık 50 dolar daha az.

Telefonun kendisini akıllı telefon hayranlarına sıkı bir bütçeyle önerecek çok şey var gibi görünüyor ve bu son sızıntı sadece bu listeye ekliyor. Kaynak doğruysa yeni Pixel telefon kablosuz şarj özellikleriyle gelecek.

Google Pixel 4a'nın görselleri, Pixel 4a Metal Kickstand Telefon Kılıfı ve Pixel 4a İnce Şeffaf Yumuşak TPU Kılıfını sergilemek için İngiltere merkezli telefon kılıfı üreticileri ESR Gear'dan sızdırıldı. Telefonun nihai tasarımı (veya ona çok yakın bir şey) olduğu varsayılan şeyin tam olarak işlenmesini sağlar.

Telefonun tasarımının yanı sıra (bundan sonra daha fazlası), kablosuz bir şarj cihazı kullanan cihazı da 'kılıfınız açıkken şarj edin' başlığıyla sergiliyor. ESR ayrıca indirim için birlikte paketlenmiş bir çanta ve şarj cihazıyla birlikte 'paket oluştur' aksesuar paketleri de sunuyor.


Geçmişte diğer telefonlardan benzer ayrıntıları telefon kılıfı görüntülerinden aldık. Özellikle, Samsung Galaxy S20 serisi Şubat ayında tanıtılmadan önce, vaka sızıntıları yanlışlıkla üç telefonun tasarımlarını dijital render şeklinde ortaya çıkardı, bu nedenle bu tür bir sızıntı daha önce görülmemiş, hatta nadir değildir.

Google Pixel 4a


(Resim kredisi: ESR Gear)

Ne var ki heyecan verici. Google Pixel 4a'nın tek bir lens ve sensöre sahip gibi görünen kare kamera modülünü gösteriyor ve bu modüllerde bulunan arka modüle çok benziyor.LetsGoDigital görselleraltında. Aynı zamanda bir arka parmak izi sensörüne sahiptir. Her ikisi de halihazırda yaygın olan tasarım özellikleridir.Google Pixel 4, bu yüzden Google'ın bu gidişat için silahlarına sadık kaldığı açık.

Ayrıca, en önemlisi, kablosuz şarj özelliğini de ortaya çıkarır. Kablosuz şarj cihazları genellikle bütçe telefonlarında görülmez, ancak en son iPhone SE, bir tanesini tasarımına dahil etme zahmetine girdiği için, Pixel 4a onsuz bir hata hissederdi.


Önceki (ve doğru) Pixel 4a oluşturucular

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

4.7 inçiPhone SEGoogle Pixel 4a'nın eşit olamayacağı kadar güçlü bir A13 Bionic çipi olan bir cep roketidir. Bununla birlikte, Google telefonu daha düşük bir fiyat, daha iyi kamera ve daha büyük OLED ekran ile bunu telafi edecek şekilde ayarlanmış görünüyor.

Rekabetçi bir fiyat ve karşılaştırmalı özelliklerle Google, kesinlikle iPhone SE'nin en iyi orta sınıf spotunu arıyor gibi görünüyor. Başarılı olacak mı? Google Pixel 4a resmi olarak duyurulduğunda kesin olarak daha fazlasını öğreneceğiz.


Bunu beğendin mi?

Bugünün En İyi Apple iPhone SE (2020) Fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 49,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketABD Mobil ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 402,99 ABD dolarıön ödeme42 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Verileri: Süper LTE kullanıcıları, 50 GB veri kullanımından sonra 2G veri hızlarına düşürülecek (GSM LTE kullanıcıları, 15 GB veri kullanımından sonra kısıtlanacaktır)Görünüm-deABD MobilMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 399 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz