Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İPhone SE'ye yıkıcı darbede Google Pixel 4a fiyat sızıntıları

İPhone SE'ye yıkıcı darbede Google Pixel 4a fiyat sızıntıları

iPhone SEorijinal enkarnasyonunda veya 2020 güncellemesinde her zaman çok popüler olmuştur. Daha dar bütçeli olanları veya üst düzey akıllı telefon hilelerini gerçekten önemsemeyenleri hedefleyen en son teknolojiye sahip yepyeni bir telefon olan iPhone SE, büyük hitlerin küçük paketlerde geldiğini kanıtladı.


Ancak Google Pixel 4a, Apple'ın halihazırda ucuz olan telefonundan daha düşük bir fiyata harika bir akıllı telefon sunarak onu yerinden çıkarmayı hedeflediği için biraz rekabet edebilir.

Google Pixel 4a, 5,8 inç OLED ekrana, sağlam (dikkat çekici değilse) bir işlemciye ve arkasında harika görüntü yakalama yazılımı bulunan 12,2 MP tek kamera sensörüne sahip olacak şekilde sıcak bir şekilde eğildi. Benzer kamera yetenekleri ve çok daha büyük bir ekranı ile telefon da inanılmaz derecede ucuz olacak.

9to5Google'ın yönetici editörü Leaker Stephen Hall, en son Google Pixel 4a fiyatlandırma sızıntısını Twitter hesabında yayınladı. Kaynakları, telefonun iPhone SE bütçesinden 50 $ daha düşük olan 128GB depolama alanına sahip temel model için 350 $ olarak fiyatlandırılacağını bildirdi.

Aşağıdaki tweetin tamamına göz atın:


Pixel 4a'nın 349 $ olacağını duydum https://t.co/zaezMcTCDG14 Mayıs 2020

4.7 inçlik iPhone SE, Google'ın Pixel 4a'sının eşit olamayacağı kadar güçlü bir A13 Bionic yongasına sahip bir cep roketidir. Bununla birlikte, Google telefonu daha düşük bir fiyat, daha iyi kamera ve daha büyük OLED ekran ile bunu telafi edecek şekilde ayarlanmış görünüyor.


İPhone SE'nin 399 dolarlık fiyatı, 64GB depolama alanına sahip bir model için, 128GB modeller için fiyatlar artıyor. Hall, Pixel 4'ün temel fiyatının 128GB model için olacağını iddia ediyor ve bu da potansiyel bir 256GB sürüm anlamına geliyor.

iPhone SE


(Resim kredisi: Apple)

Öyleyse, bu, Google Pixel 4a'nın iPhone SE'yi geride bırakması için uzun bir yol kat edebilir. Örneğin oyuncular, her ikisi de Google Pixel 4a'nın sağladığı daha fazla depolama alanına ve daha büyük bir ekrana ihtiyaç duyar. Aynı şekilde, hareket halindeyken film indirmek ve izlemek isteyenler için.

İPhone SE, Google Pixel 4a piyasaya sürüldüğünde en üst sıradaki yerini koruyacak mı? İşlemcisi hala devam ediyor, ancak biraz anekdot bir gözlemde, bütçe akıllı telefon alıcıları, işi yaptığı sürece yonga setinin gücü hakkında mutlaka endişeli değil. Google Pixel 4a resmi olarak duyurulduğunda kesin olarak daha fazlasını öğreneceğiz.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi iphone SE 2020 fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Özel Editörün Seçimi £ 79 EE kazanmak için TRBF79 kodunu kullanın24 ayApple iPhone SE (2020) 99 £ peşin 20 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBFonehouse'da veri Görünümü Büyük veri planı £ 20 geri ödeme Üç24 ayApple iPhone SE (2020) Ücretsiz peşin 26 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBFonehouse'da veri Görünümü Mükemmel değer sözleşmesi O224 ay Apple iPhone SE (2020) (64GB Kırmızı) 29,99ön ödeme£ 23 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz