Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • İPhone 12 ile savaşmak için büyük fiyat indirimi için Google Pixel 5 seti

İPhone 12 ile savaşmak için büyük fiyat indirimi için Google Pixel 5 seti

Google'ın Pixel 5'i, bir 5G sürümünün yanı sıra bir sonbahar sürümü için tam zamanındaPixel 4abunların hepsi bu yılın başlarında piyasaya sürülmek üzere ayarlandı, ancak pandemi nedeniyle ertelendi.


Hem Pixel 5 hem de Pixel 4a 5G'ninayın sonunda ilk çıkışüstesinden gelmek için mükemmel bir konumaiPhone 12, ancak Apple'ın bir sonraki amiral gemisine karşı bir şansa sahip olmak istiyorsa, parayı yükseltmesi gerekecek. Neyse ki, Google'ın bunu önceden tahmin ettiği ve bir fiyat düşüşü ile önceden harekete geçtiği görülüyor.

 • Son Dakika! Amazon Black Friday indirimi başlangıç ​​tarihi sızıntıları - bu tarihi günlüğünüzde işaretleyin
 • iPhone 12 Lansman Tarihi Geleneği ve Çıkış Tarihi Sürprizi
 • OnePlus Lemonade, OnePlus Aurora'dan daha ucuz bir telefon olabilir
 • iPhone 12 uygulamalı videoda POZLANDI

Twitter sızıntısıNils AhrensmeierPixel 5'in yeşil veya siyah, Pixel 4a'nın siyah veya beyaz renkte olacağını söyleyerek, Almanya'da hem Pixel 5 hem de 4a'nın iddia edilen fiyatını ve renklerini sızdırdı. Bu uyumluel cihazlarının sızdırılmış görüntüleriilgili akıllı telefonların beyaz ve siyah çeşitlerini gösteren.

Pixel 5'teki fiyat etiketinin vergi dahil 629 €, Pixel 4a 5G'nin ise 499 € olacağı bildiriliyor. OnlarEkleBu, orijinal Pixel'in fiyatı ile aynı olan Pixel 5 için yaklaşık 649 $ 'a karşılık geliyor.

@TechnikNewsNET'e özel: Yeni Pixel 5G Cihazları (Pixel 5 ve 4a 5G) Pixel 5 (Yeşil, Siyah) için tüm Fiyatlar ve Renkler (Almanya için): 629 Euro (% 16 KDV ile) Pixel 4a 5G (Siyah , Beyaz) € 499Link https://t.co/QNSoECq7tyThanks @ maxim8980 (gidin onu takip edin) # Pixel5 pic.twitter.com/2HbjTbNV1K1 Eylül 2020


 • PS5 ön siparişleri: PlayStation 5'inizi nasıl rezerve edebilirsiniz?
 • PS5 DualSense denetleyici, gece modunda muhteşem görünüyor

Google, fiyatı ilk akıllı telefonuna geri çekiyorsa, bu müşteriler için harika bir haber. Karşılaştırıldığında,Piksel 4799 $ 'dan başladı, bu yüzden meyve verirse bu büyük bir fiyat düşüşü.

Google'ın bugüne kadarki en başarılı telefonuPixel 3ave Pixel 5'in başarısını premium özelliklerden daha düşük özellikleriyle çoğaltmasını beklemiyor olsak da, daha düşük fiyat satışları artırmaya yardımcı olabilir, ancak daha resmi bir şey duyana kadar bunu bir tutam tuzla alın.


Bugünün en iyi piksel 3a fırsatları Kilidi Açılmış Planlar Mint Mobile ABDHiçbir sözleşme Google Pixel 3a 449 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Google Pixel 3a 449 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Google Pixel 3a 449 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:TechRadar

 • Black Friday fırsatları UK: En iyi Black Friday indirimlerini satın alın