Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 5 güncellemesi, açılış ekranında sessizce küçük bir değişiklik getiriyor - ama buna bayılıyorum

Google Pixel 5 güncellemesi, açılış ekranında sessizce küçük bir değişiklik getiriyor - ama buna bayılıyorum

NSGoogle Piksel 5çoğu insan için oldukça işe yaramaz olacak bir güncelleme aldım, ama benim gibi bir şeyseniz, buna bayılacaksınız. Her şey, ağırlıklı olarak siyah ekranınıza ne kadar süre bakmayı bekleyebileceğiniz konusunda elini hiç göstermemekten, kartlarını masaya fırlatıp ne kadar hızlı (veya yavaş) iyi geçiniyor.

twitter kullanıcısıJason Limdeğişikliği fark eden ilk kişi olarak kabul edilir (aracılığıylaXDA Geliştiricileri) bu, Pixel 5 başladığında ilerleme yüzdesini gösterir. Bir Google Play sistem güncellemesinin ardından yeni açılış ekranının açılmasıyla birkaç Pixel 5 sahibi de bunu görüyor. İndirme işleminden sonra kullanıcılara, değişikliklerin geçerli olabilmesi için cihazlarını yeniden başlatmaları talimatı verilir.

XDA'nın belirttiği gibi, Android 10'un çıkışından bu yana Google, bu Google Play sistem güncellemeleri aracılığıyla gerekli güncellemeleri gerektiği gibi ve gerektiği zaman sunabilir, ancak yeniden başlatmanın ardından uygulanan her şeyin ilerlemesini ilk kez görüyoruz. Bahsetmeye bile değmez, ancak yeni görünürlük, Noel sabahı bir çocuğun sabrına sahip diğer kıpır kıpırlar ve insanlarla rezonansa girdi.

Bunu çoğu normal insan için bir yaşam kalitesi güncellemesi olarak adlandırmak zor mu? Yüzde bin evet. Ama arafta sıkışıp kalmak yerine yüzdelik bir çubuk görmek benim için küçük ama önemli bir gelişme olur. Akıllı telefon ekranının siyah aynasına, ölçülemeyen bir sonsuzluk gibi gelen bir şey için bakmak, beni rahatsız eden tamamen zararsız şeylerin kapsamlı listesinde. Yani gemideyim.

Halihazırda, bu yaşamı değiştiren güncelleme yalnızca Google Pixel 5 telefonlarında mevcut gibi görünüyor ve yaygın değil, ancak yavaş bir kullanıma sahip olabilir.


Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 34,99 £ön ödeme£ 35 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEE'de en iyisiEE 24 ay Google Piksel 5 Google Piksel 5 Özgürön ödeme£39 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller Özgürön ödeme£39 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerVodafone36 ayGoogle Pixel 5 (128GB OLED) Google Pixel 5 (128GB OLED) 29 £ peşin 30 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveriler Vodafone Ltd'de Görüntüleme 29 £ peşin 30 £ /ay Vodafone Ltd'de Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz