Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 5 XL şok edici, hayranların duymak istediği haber değil

Google Pixel 5 XL şok edici, hayranların duymak istediği haber değil

Google henüz resmi olarak duyurmamışken Pixel 5 XL lansmanına bakmak biraz önleyici görünebilir.Pixel 4aya daPixel 5, ancak teknoloji devinin salgın nedeniyle iptal edilen May I / O etkinliği sayesinde, 2020'nin el cihazlarını serbest bırakmak için gereken zaman penceresi küçülüyor.

Eminiz kiPixel 4a ortaya çıkmanın eşiğindePixel 5 sızıntıları, Google'ın amiral gemisi cihazının bu yılın sonlarında - muhtemelen birradikal yeniden tasarım- ancak Pixel 5 XL cephesinde şüpheli bir şekilde sessiz kaldı ve bu sızıntı nedenini biraz önce açıklamış olabilir.

  • Moto G 5G Plus incelemesi: 5G her zamankinden daha uygun
  • Galaxy Z Fold 2 bu ÖNEMLİ sorunu düzeltirs - resmi renderlar hepsini gösterir 🤩

Google Kamera uygulaması, bazıları için 7.5 sürümüne güncellendiAndroid 11 Betakullanıcılar ve9to5Google, uygulamanın kartlarında hangi yeni özelliklerin olabileceğini keşfetmek için APK'de eski güzel bir dağ gelinciği vardı.

Kod, hareket bulanıklığı ve sesli yakınlaştırmanın büyük olasılıkla yayılmaya başladığını ortaya koyarken, ayarlanabilir flaş yoğunluğu geliştirme sürecinin ilk aşamalarında gibi görünüyor. Fotoğrafları bir dizi sosyal medya ve mesajlaşma uygulamasında hızlı ve kolay bir şekilde paylaşma seçeneğiyle video paylaşımı da çok daha kolay hale gelecek.


Hareket bulanıklığı özelliği, portre modunun bokeh efektini nasıl simüle ettiğine benzer şekilde, hareketli hedeflerin fotoğraflarına DSLR benzeri kalite sunan bir mod olarak tanımlanırken, sesli yakınlaştırma kullanıcıların mikrofonlarını belirli bir yönde 'odaklamasını' sağlar. video ve yakınlaştırma.

Ancak kamera uygulamasındaki iyileştirmelerin çamaşır listesinden daha ilginç olanı, Pixel 5 XL'den hiçbir yerde bahsedilmediği gerçeğidir.


Siteye göre, Google Camera 7.5, 2020 lansmanı için belirlenen üç Pixel telefona - Pixel 4a, Pixel 4a 5G ve Pixel 5 - kod adlarıyla birlikte atıfta bulunuyor, ancak Pixel 5 XL özellikle yok.

Hali hazırda, bir Pixel 5 XL'in var olduğuna dair çok fazla kanıt yok ve akıllı telefon lansmanları etrafındaki sızıntıların doğası göz önüne alındığında, neredeyse kesinlikle şu ana kadar yolda olduğuna dair bir ipucu almıştık.


Dolayısıyla, Google'ın bir sonraki amiral gemisini bekleyen bir Android kullanıcısıysanız, bir Pixel 5 ile idare etme ya da gemiden birine atlama ikilemiyle karşı karşıya olabilirsiniz.iPhone 12yerine dört model.

Bugünün en iyi Google Pixel 4 fırsatları Google Pixel 4 128 GB Verizon ... Amazon Prime 450 $ Google Pixel 4 Google Store'u Görüntüle799 GörünümGoogle Pixel 4 Verizon Wireless 799,99 $ Google'ı Görüntüle - Pixel 4 64 GB - Sadece ... En İyi Satın Al 799,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:9to5Google