Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 5a yakında geliyor, yeni sızıntı doğruladı

Google Pixel 5a yakında geliyor, yeni sızıntı doğruladı

göreceğimize dair herhangi bir şüphe olsaydı,Google Piksel 5abu yıl, bir Google blog gönderisindeki bu referans bunu büyük ölçüde doğruluyor. Google'ın yazılım mühendislerinden bazılarının araştırma gönderisi, piksel telefonlarda, özellikle Pixel 5 ve Pixel 4a 5G'de HDR+ basamaklamayı tartışıyor. Ancak kullanılan resimlerden biri, fotoğrafın yanında Google Pixel 5a adını gösteriyor.


Bu bir başlıkta veya makalenin kendisindeyse, bu bir yazım hatası olarak yazılabilir. Ancak bu ürün adı, fotoğrafın bilgi panelinde ve görüntü kaydedilirken cihazın kendisi tarafından basılan EXIF ​​verilerinde gösteriliyor.

16 Şubat 2021 tarihli başka bir görselde, bilgi panelinde veya EXIF ​​bilgilerinde cihaz bilgisi bulunmuyor, bu da model adını gizlemek için bunun kaldırılmış olabileceğini düşündürüyor. Telefon işlevlerini test eden yazılım mühendislerinin, piyasaya sürülmeden önce yeni modellerde de işlevleri test edeceklerini varsaymak mantıklıdır.

Google Piksel 5a

gelen görüntüGoogle blogu


(Resim kredisi: Google)

tarafından belirtildiği gibi9to5google.com, Pixel 5a'nın adlandırılması, Pixel 4a'nın (5G) yaptığı gibi, köşeli parantez içindeki 5G'yi içermez. Bu, Pixel 5a'nın 4G versiyonu olmayabileceğini, sadece 5G modelinin olabileceğini gösteriyor. Web sitesi ayrıca fotoğrafın konumunu, Google'ın donanım mühendisliği merkezinin bulunduğu Tayvan'dan olarak tanımlar.

biz olarakMart ayında rapor edildi, 11 Haziran'da bir Google Pixel sürümü olacağı söylentileri var ve bunun Pixel 5a olma olasılığı giderek artıyor. Olup olmadığınıGoogle Piksel 6ve çok beklenenGoogle Piksel Katlamaayrıca bir görünüm kazanın, sadece bekleyip görmemiz gerekecek.


orjinalini okuyabilirsinizGoogle blog yayınıburada ama fotoğraf şimdi kaldırıldı. Duyar duymaz daha fazlasını yayınlayacağız.

Google Pixel 5a


Google Pixel 5a'dan EXIF ​​verileri

(İmaj kredisi: Gelecek)