Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 5a çıkış tarihi sızıntısı bir yaz başlangıcına işaret ediyor

Google Pixel 5a çıkış tarihi sızıntısı bir yaz başlangıcına işaret ediyor

serbest bırakılmasının ardındanGoogle Piksel 5, teknoloji devinin sıraya girdiği bildiriliyorGoogle Piksel 6, ayrıca birGoogle Piksel KatlamaBu yıl piyasaya sürülecek, ancak şirketin bir sonraki akıllı telefonu Haziran ayında piyasaya sürülecek ve muhtemelen Google Pixel 5a olacak.


İlk önce Google Pixel 5a'nın rüzgarını aldıkgeçen aySızan CADS ve içeriden bilgi temelli renderlerde. Akıllı telefon şuna çok benziyor:Google Piksel 4ave Google Pixel 5'ten biraz daha uzun ve kalın olacaktır.

Twitter tahmincisine göreJon Prosser, Google'ın bir sonraki telefonunu 11 Haziran'da görmeyi bekleyebiliriz, ancak 'henüz hangisi olduğundan' emin olmadığını da ekliyor. Söylentiler doğruysa, aralarından seçim yapabileceğiniz üç model var, ancakGoogle Piksel 3aMayıs ayında piyasaya sürüldü ve Pixel 4a, pandemi nedeniyle ertelenen bir Mayıs lansmanı için ayarlandı, Google Pixel 5a'nın bu lansman penceresinde ilk kez göreceğimizi göreceğiz. Prosser, yeni Google Pixel Buds'ı Nisan ortasında göreceğimizi de ekliyor.

Google öğeleri: Nisan ayının ortalarında yeni Pixel Buds geliyor. Yeni Google telefonu 11 Haziran 2021'de planlandı. Henüz tam olarak hangisi olduğundan emin değilim. 🤔 🧻🧻🧻🧻🧻 pic.twitter.com/vjOzT4M7nx5 Mart 2021

Daha fazla gör

Google Pixel 5a'nın 6,2 inç OLED FHD+ ekrana ve Pixel 4a ile aynı arka çift kamera dizisine sahip olmasını bekliyoruz. Cihaz ayrıca, gerçek kablosuz kulaklıkların sesi sizin için hiçbir şey yapmıyorsa harika olan 3,5 mm kulaklık jakına ve arkada bir parmak izi sensörüne sahip olacak şekilde ayarlanmıştır.


Prosser ayrıca Google'ın Pixel Fold üzerinde veya son takma ad ne olursa olsun üzerinde çalıştığını söyledi ve bugün bununla birlikte bazı lezzetli renderlar gördük.kaygan videoGoogle'ın ilk katlanabilirinin neye benzeyebileceği hakkında.

Prosser genellikle sızıntıları konusunda haklıdır, bu nedenle bu tarihler muhtemelen oldukça doğrudur. tarihini de paylaştı.Apple'ın bahar etkinliği23 Mart olarak belirlenen bu hafta,OnePlus9ortaya çıkarmak, bu yüzden ilginç olmalı!